Guardians of Adelia [Açık Beta]

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme:
Sınıf seçme alanı ve "Öğretici Bölge" tamamlandı. Bunları kapsayan ve sonra haritanın bir kısmını gezdiğim bir video çektim. Videoda göründüğü gibi tam oturmamış ufak ayrıntılar var ama genel olarak her şey tamam. Video fazla uzun oldu sanırım ileri sara sara izlersiniz :D
Not: Harita konusunda yardımları için "Rise of Realms" da emeği geçenlere teşekkürler! (Videoda Malephar ile savaştıktan sonra ışınlandığımız şehir onlara ait)

Taha_Güngör

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncelleme:
Sınıf seçme alanı ve "Öğretici Bölge" tamamlandı. Bunları kapsayan ve sonra haritanın bir kısmını gezdiğim bir video çektim. Videoda göründüğü gibi tam oturmamış ufak ayrıntılar var ama genel olarak her şey tamam. Video fazla uzun oldu sanırım ileri sara sara izlersiniz :D
Not: Harita konusunda yardımları için "Rise of Realms" da emeği geçenlere teşekkürler! (Videoda Malephar ile savaştıktan sonra ışınlandığımız şehir onlara ait)

Utku Başarılı Sunucun Oluyor :) Arkadaşlar Hiç Merak Etmeyin Sunucu Efsane Ben Gördüm Araştırdım Bunları Bilmeyenler İçin Söylüyorum Kısacası Efsane Bir Sunucu...

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten emek kokuyor dostum. Önerimi dikkate alırsan çok mutlu olurum. Sürükleyiciliği arttırmak için sıralama sistemi eklesen tadından yenmez bu sunucu :) Örneğin öldürme, seviye ve lonca öldürmesi gibi sıralamalar olursa oyuncu oynamaktan büyük bir zevk alır. Teşekkür ediyorum uğraştığın için

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten emek kokuyor dostum. Önerimi dikkate alırsan çok mutlu olurum. Sürükleyiciliği arttırmak için sıralama sistemi eklesen tadından yenmez bu sunucu :) Örneğin öldürme, seviye ve lonca öldürmesi gibi sıralamalar olursa oyuncu oynamaktan büyük bir zevk alır. Teşekkür ediyorum uğraştığın için
Tabi ki pvp olur, o olursa sıralama da olur. En önemlisi de lonca savaşları. Ama şu an önceliğim pve ve diğer sistemleri tamamen bitirmek. Lonca da buna dahil sadece savaş kısmı hariç. Sunucunun şu an ki durumu hakkında biraz bilgi vereyim; ana sistemler hazır, içerikleri yavaş yavaş yaparak haritaya yerleştireceğim. Sonra betada dengelemeleri yapacağım. Çok bir şey kalmadı aslında ama okul yüzünden pek bakamıyorum, o yüzden yavaş ilerliyor. Ama artık sunucu açılacak mı açılmayacak mı konusunda bi soru işareti kalmadı kafamda. Çünkü sistemler "bug free", hatasız çalışıyor. Daha ayrıntılı bilgi almak için Discorddan soru sorabilirsin. Yorum için teşekkürler -

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki yaklaşık olarak kaç ay sonra açılır sunucu :) ?

AhsenBozkurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucun harika gidiyor. Projen harika başarılar diliyorum.Sunucunda oynamak istiyorum.Buildlerin harika :)

Son düzenleme:

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki yaklaşık olarak kaç ay sonra açılır sunucu :) ?
15 tatile kadar ilk 20 seviyede olacak her şeyi bitirip 1 aylık kapalı beta sürümü açmayı planlıyorum. Tamamlanmış sürümünü ise yaza doğru. Ama söz vermiyorum, dediğim gibi okul çok vaktimi alıyor ve tek kişilik bir proje bu.

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendi sunucumu açmamış olsaydım, kesinlikle yardıma gelirdim.
Yaza kalmadan açılırdı.
Gerçekten farklı bambaşka bir sunucu planlamışsın. Hayretle okudum konunu, Ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok güzel görünüyor. Ama yani artık bu sınıflar klişe olmaya başladı. Ne bileyim böyle değişik bir şeyler olsun. Mesela "Necromancer (Doğru yazdığımdan eminim)" gibi bi class olsun ölüleri diriltsin zombileri adam saldırtsın böyle ruh çağırsın ondan can çeksin gibi gibi

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme:
- Eşyalar hazırlandı. (verdikleri özelliklerin dengelemeleri hariç) Toplamda 380-420 arası eşya oldu.
- "Rastgele element oluşturucu" sayesinde eşyaların üzerindeki bonus element değerleri rastgele belirleniyor. (konuda yazdığı gibi normalde str, dex, end, int, spr şeklinde olan statüler bu sunucuda elementler şeklinde)
- İksirler hazırlandı. İksirler için 7 farklı efekt yapıldı. Her bir iksir efektinin 4 seviyesi olması planlanıyor. En basit iksir olan can iksirinin kullanımı:

AhsenBozkurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel görünüyor. Ama yani artık bu sınıflar klişe olmaya başladı. Ne bileyim böyle değişik bir şeyler olsun. Mesela "Necromancer (Doğru yazdığımdan eminim)" gibi bi class olsun ölüleri diriltsin zombileri adam saldırtsın böyle ruh çağırsın ondan can çeksin gibi gibi
SS
Eyer öyle ''classlar'' gelseydi belkide sunucu uzayabilirdi. Keşke ''classlar'' işini daha önceden söyleseydin :(

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Necromancer ve Engineer sınıfları planlarım arasında var. Necromancer özel yetenekleri olan canavalar çağırırken, Engineer benim modelleyeceğim taretlerden kuracak. İkiside aktif canavar/taret sayısına göre daha az hasar alıcaklar. Ama bunların üzerinde çalışmaya sunucunun her şeyini tamamladıktan sonra başlayacağım.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Savaşçı sınıfının yeni yeteneği:

Olduğu yere 30 saniyelik bir bayrak diker. Bayrağın menzili içinde ki dostları %? fiziksel ve büyü hasarı güçlendirmesi kazanır. (gifde bu menzil çok kısa)