Güncel Paypal Hesabı Kurmak Ve Kullanıma Açmak #2017

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1

Herkese merhabalar,
Bildiğiniz üzere Paypal Türkiye'deki faaliyetlerini sonlandırdı. VPN Gibi araçlara ihtiyaç duymadan nasıl hesap açıp kullanabileceğinizi bu konuda öğreneceksiniz.

1.Adım : Tıklayarak Paypalın Kendi Web Sayfasına Giriş Yapalım.
Daha sonrasında ise ; 'Sign Up For Free' ye tıklayarak işlemimize başlayalım. Gelen ekranımızda E-Posta/Şifre bilgilerimizi belirliyerek devam ediyoruz.

2.Adım : Tıklayarak Yabancı Adresleri Görebilirsiniz. ( Bilgi Girişi İçin )
Burada sizlere rasgele adresler kişiler verecektir. Bunlardan herhangi birinin bilgilerini alıp giriş kaydınızı tamamlayınız.

Burada ince noktaya dikkat : Burada kendi Adımızı/Soyadımızı kullanmakta bir sakınca yok, kendi adınızı/soyadınızı girebilirsiniz.
Daha sonrasında kayıdınızı tamamlayıp gelen kart ekleme ekranında
daha sonra ekle butonuna basarak devam edeceksiniz.

Daha sonrasında gelen teklif ekranına ilgilenmediğinizi yazıp devam ediyorsunuz.

Bu noktadan sonra Paypal hesabınız para geliş/gönderiş işlemlerine açılmış olacaktır. Tabi ilk önce mailinizi onaylamanız gerekmekte. Onayladıktan sonra kartınızı ekleyip alışverişlerde bulunabilirsiniz.
# Video Bana Ait Değildir #
# İnnial Kartımı Nasıl Paypala Entegre Edebilirim #

Bu işlem sayesinde Spigottan vs. alışverişte bulunabilirsiniz.

Bir nebze yararım dokunduysa ne mutlu bana.
Saygılarımla !

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bu yolu kullanıyorum yabancılara satış yapmaktayım bu yöntemle diğer arkadaşların işine çok yarayacaktır :)

KaLix

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Paypal adam gibi adam on numara sistem yapmışlar helal.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir süre sonra hesap bloke olacaktır telefon ile doğrulama istiyor bir süre sonra.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Yorum için çok teşekkür ediyorum. Genel olarak açılması gereken büyük bir eksik olarak görüyordum.
İnternet hızım iyileşirse canlı bir şekilde hesap oluşturmayıda anlatmayı planlıyorum.

Bende bu yolu kullanıyorum yabancılara satış yapmaktayım bu yöntemle diğer arkadaşların işine çok yarayacaktır :)
Çok basit bir yöntem olmakla kalmayıp Paypalı kullanabileceğimiz aşikarken böyle sıkıntılara girmeye gerek yok. Bu yol en stabili ( başka varmı bilmiyorum ) Teşekkür ediyorum yorumunuz için.
Bir süre sonra hesap bloke olacaktır telefon ile doğrulama istiyor bir süre sonra.
Uzun zamandır kullanıyorum bu yöntemle Telefon doğrulaması gelmedi. Geleeck telefon doğrulamalarını da Örneklendirecek olursam. Sahte numara ile Whatsapp kullanımı tarzı olan sitelerde bulduğunuz Yurt dışı telefon platformlarından bir tanesini seçip onaylayabilirsiniz. Kurnaz olursanız kullanımınızın süresi artacaktır.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Güzel konuların hala olması ne kadarda güzel.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Güzel konuların hala olması ne kadarda güzel.
Bundan şahsının gurur duyması gerekir. O Gün o skype görüşmesini yapmasaydık belki şuanda burda olmayacaktım. Şuandan itibaren konuştuğumuz gibi olucak.
Yorumun içinde çok teşekkür ederim Atomcuğum :kaş:

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Kayıt olmayı bırak, ben ödeme bile yaptım :D Paypal ile Minecraft premium satın almıştım.

CASPER_VIA_E1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beothric

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
PayPal'ı Türkiye'de aktifken çok kullanıyordum. Böyle bir şey olduğunu bile bilmiyordum çok teşekkürler.

noomeuld

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar, paypal hesabında bakiyesi olanlara parasını çekmesinde yardımcı olurum, yurt dışında hesabım var noomeuld@gmail.com bana ulaşabilirsiniz.

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu gerçekten işe yarıyor mu? anladığım kadarıyla paypal e yatan para çekilemiyor bu şekilde, ancak telefon doğrulaması nasıl oluyor?

blackmare90

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaptığın yasalara göre aykırı bir şey. Tespit yada şikayet edildiği taktilde hukuki işlem başlatılabilir.