H1Z1 Ücretsiz

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

h1z1-ucretsiz-oldu-1520530903.png

H1Z1 Ücretsiz
Paranız PUBG almaya yetmiyor mu? Ya da paranızı PUBG için harcamak istemiyor musunuz? O zaman sizlere güzel bir haberim var. Artık H1Z1 ücretsiz oldu. Ama oyunu bilmiyorsanız gelin birlikte oyunu biraz inceleyelim.

H1Z1 Nedir?
H1Z1, Daybreak Game Company tarafından 15 Ocak 2015'te piyasaya sürülen bir hayatta kalma oyunudur. H1Z1'in King Of The Kill ve Just Survive adında iki oyun modu bulunmaktadır. H1Z1, sadece Microsoft Windows platformu için bulunmaktadır.

Önceden H1Z1 Alanlara Ne Olacak?
O kadar para verip alanlar bu konuda hiç üzülmesin. Paranız iade edilmeyecek olsa da size oyun içinde çeşitli eşyalar verilecek. Tabii bazıları H1Z1 için verdikleri paranın ellerinde olmasını tercih ederdi. :kaş:

H1Z1 Neden Ücretsiz Oldu?
Bana göre H1Z1, PUBG yanında çok sönük kalan bir oyun oldu. Kısacası PUBG çıkınca H1Z1'i kelimenin tam manasıyla solladı ve tüm oyuncuları kendine hayran etmeyi başardı. H1Z1 ise buna dur demeye çalışarak ücretsiz oldu ve kendini kullanıcıların eline sundu. Durum böyle olunca kullanıcılar pahalı bir oyun olan PUBG yerine H1Z1'i tercih edeceklerdir. Eğer H1Z1 umduğu başarıyı yakalarsa PUBG'de indirim olması büyük bir ihtimal olacak.

H1Z1 Ücretsiz Olması Ne Yönde Etkileyebilir?
İnsanlar nerede beleş oraya yerleş mantığını uygulayacaklarını düşündüğüm için oyunun oyuncu sayısı artacak ve PUBG adlı oyuna kafa tutacak bir hale gelebilir. Ama tabii bu sadece benim tahminim. Kesin olan tek bir şey varsa o da oyunun oyuncu sayısının artması olacaktır.

H1Z1 Oynamaya Değer Mi?
Oyunu hiç duymayanlar ya da oynamayanların aklına eminim ki bu soru gelmiştir. Eğer PUBG oyununa sahip değilseniz tabii ki H1Z1 oynayın. Ama benim kanaatimce eğer H1Z1 hızlı bir yükseliş yaparsa PUBG adlı oyuna gerek kalmayacak.

H1Z1 Hakkında Düşüncelerim
Ücretsiz olmasıyla önceden oyunu alan kullanıcıları üzmüş olsa da şu an ücretsiz olması tüm gözleri bu oyuna yöneltmiş durumda. Herkes H1Z1'in büyük bir atak yapacağını düşünüyor gibi gözüküyor. Eğer gerçekten böyle bir şey olursa beklenmedik bir şeye tanık olacağız.

H1Z1 Oyun Bağlantısı
Bakıyorum, oyunun ücretsiz olması iştahınızı açmışa benziyor. Ücretsiz olduğuna göre oyunu da almak isteyeceksiniz tabii. Aşağıdaki linkten oyunu inceleyebilirsiniz.

store.steampowered.com/app/433850/H1Z1/

Bir oyun haberini daha burada sizlerle noktaladık.
İyi Forumlar!