HadesCraft | MMORPG - Açıldı - Zindanlar, Yeni İtemler Ve Bosslar %100 Emek Sunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
bilgi.png

Evet, HadesCraft MMORPG nedir? Sorusuna cevap vererek başlayalım.

Biz artık insanların basit survival, faction gibi sunuculardan sıkıldığını farkettik yeni çağa uygun bir sunucu açma hayalleriyle başladık. Sonra olaylar gelişti ve ortaya HadesCraft çıktı. Sunucumuzu 03.08.2017 tarihinde aktif ederek sizlere kaliteli bir oyun sunmayı düşünüyoruz.
HadesCraft Metin2 benzeri bir oyundur. Tamamen %100 emektir, kimse boss kesmeden kasılmadan oturduğu yerde gelişemez. Siz değerli oyuncularımız için elimizden geleni yaptık ve işte HadesCraft MMORPG.

sistemler.png

İşte sunucudaki sistemler:

1- At Sistemi:
Sunucumuzda atların ölmesi gibi bir sorun yoktur, sizden başka kimse atınıza hasar veremez. Atlarınız sizlerle beraber ışınlanır, geride kalmaz.

2- Gelişmiş Boss Sistemi
Her düzeye uygun Boss vardır, herkesi düşündük. Ne çok zor nede çok basit orta düzey bir Boss sistemimiz vardır.

3- Görev Sistemi
Sunucumuz da gelişmiş bir görev sistemi vardır. Bu görev sisteminde çok güzel hikayelere gireceksiniz, etkileneceksiniz.
Örnek görev:
Sadece bir görevi anlatacağım. Bir kız sizden babasına haber göndermenizi rica edecek ve babasını bulup o haberi göndermek sizin göreviniz olacak, tabii ki ödülünüzü alacaksınız.

4- Depo Ve Çöp Sistemi
/deop ve /chest yazarak itemlerinizi saklayabilir, /çöp yazarak gereksiz itemlerinizi atabilirsiniz.

5- Silahlara Ve Zırhlara + Basma Sistemi
Bazı garip itemlerle silahlarınıza ve zırhlarınıza + basabilirsiniz, her + da zırh ve silahların şekli değişir.

6- Gelişmiş Hile Engelleme Sistemi
Bunu hem bir sistem olarak hazırladık hemde bazı yetkililerimize görev verdik oyuncuları gizlice izleyecek. Hile görmeniz imkansız gibi bir şey.

7- Çeşitli İtem Sistemi
Oyunda her item neredeyse bir işe yarıyor ve çok sayıda item var, bu oyun keyfinizi arttıracaktır.

8- Klan Sistemi
Türkçe bir klan sistemimiz mevcuttur, her hafta klanlar arası turnuva düzenlemeyi planlıyoruz.

9- Gelişmiş Takas Sistemi
Bu sistem sayesinde gerçek oyuncularla takas yapabilirsiniz, 10 blok sınırı getirdik ki herkes birbirine takas isteği atmasın. Takas isteği atmak için oyuncuya 10 bloktan yakın olmanız gerekmektedir.

sd.png

2017-08-01_22.59.35.png

2017-08-01_22.59.42.png

2017-08-01_23.00.13.png

yonetim.png

Kurucu:
ExSnight
PatikliPenguen

Sponsor:
sedatreyiz31

Admin:
Powerfull
Kashikasho

Moderatörler:
Lightset
Emeği geçen herkese teşekkürler.

ilet.png

Kurucu Skype:

Discord Adresimiz:

Sunucu IP: hadesnw.axitrbilisim.com
Sunucu IP (2.): 46.20.1.66:1101
Sunucu Sürümü: 1.11.2
Sunucu Türü: MMORPG

TEXTURE PACKİMİZİ İNDİRMEYİ UNUTMAYIN LÜTFEN.

TEXTURE PACK LİNK:

Son düzenleme:

ExS

En iyi cevaplar
0
Güzel Bir Sunucuya Benziyor :)
Yorumun için teşekkür ederim dostum. Şunu da eklemek isterim ki daha bunun 2 katı sistem var fakat vakit yetmezliğinden dolayı buraya ekleyemiyorum ve şu an hani her şey beta denebilir 1 hafta içinde daha da geliştirip en geç 1 hafta sonra açmayı planlıyoruz.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel bir sunucu. Metin 2 deki özelliklerin benzerlerini veya metin 2 de olabilecek ama yapımcılarının eklemediği özellikleri ekleyebilirsin.

ExS

En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu. Metin 2 deki özelliklerin benzerlerini veya metin 2 de olabilecek ama yapımcılarının eklemediği özellikleri ekleyebilirsin.
Elbette değişik şeyler düşünmekteyiz, ar-ge ekibimiz kuruldu.

Ekliyorum. /trade ve pazar sistemi eklendi.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhabalar,

Türkiye'de MMORPG sevdasının artması hoşuma gidiyor açıkcası.
Konuya gelirsek 1-2 hafta içinde açılmak yerine yapılara önem vermelisiniz bence. Yapılar için yeteneğiniz yoksa bile forumdan mimar arkadaşlar bulabilir veya para ile yaptırabilirsiniz.

ExS

En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhabalar,

Türkiye'de MMORPG sevdasının artması hoşuma gidiyor açıkcası.
Konuya gelirsek 1-2 hafta içinde açılmak yerine yapılara önem vermelisiniz bence. Yapılar için yeteneğiniz yoksa bile forumdan mimar arkadaşlar bulabilir veya para ile yaptırabilirsiniz.
Bu yapıları 2 günde yaptık. Tüm yapıları yapabileceğimizi düşünüyorum tabii yetişmezse ertelenebilir fakat büyük ihtimal yetişir.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel gidiyorsun başarılar dilerim sana.

Açılınca söylemeyi unutma kesinlikle uğrayacağım :)

• Beğen
Reactions: ExS

ExS

En iyi cevaplar
0
Güzel gidiyorsun başarılar dilerim sana.

Açılınca söylemeyi unutma kesinlikle uğrayacağım :)
Teşekkürler ilk kez MMORPG bir sunucu açmaktayım. Sizin gibi tecrübeli birisinin yorumu değerli :)

emir7977

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Servere Girmek icin can atıorum biran önce yapın :)

ExS

En iyi cevaplar
0
Servere Girmek icin can atıorum biran önce yapın :)
Beğendiğiniz için teşekkür ediyorum. En yakın zamanda açmayı planlıyoruz fakat sizin daha çok eğlenmeniz için yeni sistemler ekleyip warplar yapıyoruz :) Dediğim gibi max 1 hafta.

Orta çağ'a pek uygun olmasada logomuz hazır :) PSD'den editlemeyi düşünüyoruz :D

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yanlış anlamadıysam sadece 4-5 tane harita resmi ve tam belli olmayan bi + basma sistemi var başka bişi var mı yoksa bu kadar mı?

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hypixel doku pakedi wynncraft ve metin2 anlıyorum :D güzele benziyor varacağum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...