Hakan Ural Mafya Babası Mıdır ?

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hakan Ural Mafya Babası Mıdır ?

Hakan ural. 16 Porsiyon döner yiyen bir sabah programı sunucusu mu ? Yoksa fenerbahçeli mafya babası mı ?
Bu konuda Hakan Ural'ın derinliklerine ineceğiz.

137143

Ağır abi havaları, Karizmatik olmayan bakışları ile Hakan Ural ne yapmak, nereye varmak istemektedir !

Hakan Ural'ı araştırmaya başladığımda ilk gördüğüm şey Hakan Ural'ın dil tikiydi. Bu sıradan bir tik değildi. Daha başka bir şey olmalıydı.

hakan-ural-533
giphy

137144
137145

Eski fotoğraflarda gördüğüm şey, Hakan Ural'ın mafyatik ortamlara, ağır abiler arasına düşmüş, dış görünüşü ayak uydurmuş fakat yüzünde bir anlık belirip kaybolan o şaşkın ifadesi hala orada. Çetecilikle suçlanan bir kişi için çok garip bir durum.

137150
137151

"Selçuk Ural biyolojik babam, beni Türkiye’nin en büyük kabadayısı Hikmet Uzun büyüttü"

137152

İtiraf: "Beni mahalle mafyası büyüttü !"

Ben 4 yaşındayken annem ikinci evliliğini yapıyor. Evlendiği adam, Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük kabadayısı; Hikmet Uzun. Rahmetli oldu o da, toprağı bol olsun. Beni o sülale büyüttü. Türkiye’deki bütün kabadayı alemi tanır beni. O ortamda büyüdüm, yetiştim. Oradan iki kardeşim var, biri Ali Uzun. Herkes tanır onu. Diğeri de Zuhal Uzun, kız kardeşim. Ama onlar benim çocuğum gibi, kardeşimden öte. O aile beni büyüttü. Şimdi millet ‘Selçuk Ural’ın oğlu’ diyor. Alakası yok halbuki. Biyolojik olarak eyvallah. Ama maneviyat, sahip çıkma, var etme, büyütme anlamında bize emek harcamış olan Uzun sülalesi.

137153

Ahu Tuğba "Nereden kazanıyorsun bu paraları Hakan Ural." dedi. Ama başka bir şey daha var. Ahu Tuğba, magazinsel aşkları ile daima gündeme kalmayı başaran bir isim. Onun aşk sayfalarında da yeraltı dünyasının en tehlikeli isimlerinden birisi var: eski sevgilisi Enis Karaduman. Enis Karaduman Eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in yeğenini, kendisine olan borcu sebebiyle kaçırmasıyla ünlü. Polisler onu "ne yapacağı belli olmayan tehlikeli birisi" olarak tarif etmiş. Yani mafyatik birinin sevgilisi, Hakan Ural'ı kazandığı paraların nereden geldiğini açıklamakla tehdit ediyor !

137156

Hakan Ural, 1998 yılında Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’nde kendini asarak
******* eden Hüseyin Uzun‘un üvey yeğeni. Hakan Ural o dönemlerde Hüseyin
Uzun’un amcası olduğunu belirtmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük kabadayısı Hikmet Uzun Hakan Ural’ın üvey babasıdır.

Karagümrük Çetesi'nin lideri Vedat Ergin ile kardeşi Nuri Ergin ile yakın ilişkileri vardır. Karagümrük Çetesi'nin lideri Vedat Ergin'e Hakan Ural'ın 2.5 milyar lira değerinde bir Rolex saat hediye ettiğini ortaya çıkardı. (Hürriyet Gazetesi, 05.12.1998)

137155

ROK, Meşhur kavgada şunu söylemiştir. "Biz senin çetecilik geçmişinide iyi biliriz. Devlette arşivi vardır."

Kavgada Ahmet Çakar'ı direkt ormanlık alana götürmekle tehdit etmiştir. Bir insan neden kavgada ormanlık alana götürmekle tehdit eder ? Bu bir infaz tehditi midir ? Bilinçaltının dışa vurumu mudur ?

137154

‘‘Çirkin yakıştırılmalar yapılıyor. Bizde vatan evladıyız. Ayıptır’’ diyen Hakan Ural, Bayrampaşa Cezaevi'nde öldürülen Alaattin Çakıcı'nın yeğeni Kenan Ali Gürsel'e de büyük saygı duyduğunu anlattı. (Hürriyet, 26.09.1999)

"Rahmetli Hüseyin Uzun benim amcamdır. Kenan Abi ile ilk tanışmamız amcam için bana başsağlığı dilemesi ile oldu. Dostça, abice yaklaştı, Hapisteyken bana yardım ve ilgisinden sonra, ben de çıkınca kendisine jest olsun diye ziyaretine gittim. 2'nci kez arkadaşlarımla Bayrampaşa'da ziyaretine gitmiştim. Silah sesleri duyduk. Görüş kapatıldı. Kendisini çok sevdim, sayardım. Ne yapmış, ne etmiş bilmem. Amcamdan dolayı onu tanıdım . Başka arkadaşım da olsa ziyaret ederdim. Bu saygıdır, bunun dışında başka ne olabilir. (Hürriyet, 26.09.1999)

137157

Hakan Ural, Show TV'de yapılan bir şaka programında çıkan kavgada aşırı soğukkanlı davranmış, yere düşüp yaralanan adama "sen bi bağırma." demiştir.
Kesikleri ve kanaması olan adama çevredekiler ambulans çağıralım dediklerinde "Psikopat mısınız olayı büyütmeyelim." demiştir.
Ardından "Doktor arayın." demiştir. Birisi "Ambulans.." diyor. Burada yayında bir anda kesiliyor. Sanırım Hakan Ural resmi olmayan bir doktor istiyor.

137158

"Ben hayatımda böyle saçma görmedim." deyip olayı ayırıyor.
Ama biz onun "Kavgalarını." ve "Ormana götürdüğü" adamları iyi biliriz.

137159

Oflu İsmailin Cenazesi

137160

Eski ve yeni 'derin devlet' mafya cenazesinde buluştu

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ve 'Oflu İsmail' olarak tanınan mafya İsmail Hacısüleymanoğlu (77), son yolculuğuna uğurlandı. Siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde, cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.

Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, eski Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar, Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker, Semih Tufan Günaltay, Necdet Ulucan, Zeynel Abidin Erdem, Eray Kapıcıoğlu, Murat Cevahir, Mehmet Köymen, Hakan Ural'ın da aralarında bulunduğu siyaset, iş, sanat ve yeraltı dünyasından birçok isim katıldı. (24.12.2015 / BirGün Gazetesi)

137161

NURİ&VEDAT ERGİN (ERZURUMLU)
Nuri ve Vedat Ergin, Mahkemede Hakan Ural'dan haraç aldıklarını söylemiştir. (kabadayilar.net)

Kalaşnikoflu Karagümrük Çetesi'nin elebaşları Nuri-Vedat Ergin Kardeşler'e, eşi Sibel Can'a yönelik şantaj olayını çözmeleri için talimat vermekle suçlanan Hakan Ural gözaltına alındı. (Hürriyet / 04.12.1998)

137163

Aslı Ural, Hakan Ural'ın kız kardeşidir...

Ayrıca bazı kişilere göre Tevfik Ağansoy'un, Alaattin Çakıcı'nın adamları tarafından öldürüldüğü sırada Bebek Deniz Taksi Kafe'deydi. Bu tesadüf bazı çevrelerce, ‘‘Tefvik Ağansoy'un yerini Çakıcı'nın adamlarına Ural Ailesi haber verdi’’ şeklinde değerlendirildi.

137164

Cem Kuzu (99'lu yıllardan Hakan Ural'la iş yapan, yakın birisi)
Adnan Oktar Örgütünün bir üyesi olmuştur.

Tesadüf...

Ayrıca Hakan Ural 1999'da sahte çürük raporu aldığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, 3713 sayılı şartlı tahliye yasası'ndan yararlanarak cezasının 5'te 2'sini yattıktan sonra tahliye edildi ve derhal askere alındı.

137143

"Delikanlı adamın geri vitesi olmaz."
"Delikanlı adamın geri vitesi olmaz."

Hakan ural

137165

Bayrampaşa’da özel koğuşta kalan uyuşturucu kaçakçılığı suçlusu Ecevit Sütçü’nün gerçek soyadı Özdemir. Gaziantepli. 9 Eylül 1999 günü cezaevinde öldürülen Sütçü, PKK’nın uyuşturucularını taşımakla da suçlanıyordu. İçerde öldürülmesi olayının ise bir kavga sonucu gerçekleştiği belirtiliyor. Sütçü cinayetinin babalar savaşında bir önemi yok. En azından benim araştırmalarım sonucu ulaştığım kanaatim bu.
Son olayın öznesini oluşturan, Kenan Ali Gürsel’in öldürülmesi İkinci Müdür Müslüm Teke’nin odasının önünde oluyor. Ne hikmetse sanat dünyamızın ünlü simalarıyla Alaattin Çakıcı arasındaki güçlü bağ burada da devrede. Çakıcı ile yakınlığı artık ‘eniştelik’ düzeyine ulaşan Hakan Ural, Gürsel’i ziyarete geliyor. Gürsel ziyaret için gelince, özel bir bölümde 19. koğuşta tutulmakta olan Çillioğlu, kafasını demirlere vurarak, yaralandığını ileri sürüp revire gitmek istiyor. Yani birileri Çillioğlu’na, Kenan Ali Gürsel’in hedefe geldiğini bildiriyor. Bunu oradaki gariban gardiyanlar yaptı diyelim. Çillioğlu’nun bulunduğu yerden çıkartılması işini de mi gardiyanlar yaptı? Bu işe bulaşan cezaevi yöneticisi bu sorular sorularak neden bulunmuyor?
Kenan Ali Gürsel ile Çillioğlu arasındaki ihtilaf, olaydan birkaç gün önce Gürsel’in, Çillioğlu’nu kendi koğuşundan atmasıyla doruğa tırmanıyor. Amaç Çillioğlu’nun cezaevinden çıkartılması. Gittiği yerde de Çillioğlu öldürtülecek. Bunun için özel bir bölüm olan 19. koğuşa alınıyor.
Çillioğlu, Gürsel’i öldürdükten sonra, adamları da ellerindeki otomatik silahlarla Gürsel’in yanında bulunanları öldürüyor. Silahlar o kadar güçlü ki, aradaki demir kapılar mermilerle parçalanıyor. Ölenlerin hepsi Çakıcı’nın adamı değil. Örneğin Bilal Coşkun, poşete koyduğu bir cesetle birlikte polise teslim olan katil. Hüseyin Çalışkan bir uyuşturucu kaçakçısı.
Bu arada Alattin Çakıcı yakalandıktan sonra Almanya’da ele geçen ve Çakıcı’nın silahlı etkinliğindeki önemli unsurlardan biri olan Sedat Şahin’in de bu olayda devrede olduğu iddia ediliyor.

Nuri Ergin: Ben mafya değil, babaların babasıyım !
Nuri Ergin, Hakan Ural'la birlikte yargılandığı çete davasında Ural ailesini suçladı
Ergin. "Selçuk Ural çay içmeye gidiyor. 3 kişi ölüyor. Hakan Ural, Bayrampaşa Cezaevi'ne gidiyor, 6 delikanlı ölüyor"

https://www.cumhuriyetarsivi.com/katalog/192/sayfa/1999/9/25/9.xhtml

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgilendirme: Bu konu evrendeki en detaylı "Hakan Ural Mafya Mıdır?" konusudur.