Hakkımızda Ne Düşünüyorsunuz ?

GNCGAMES

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum sakinleri ,
Forum da gördüğüm kadarıyla güven veremediğimiz bazı üyeler var. Bu konuyu gören herkesten bizim hakkımızda düşündüklerini yorum olarak yazmasını rica ediyorum. Buda olsaydı keşke dediğiniz şeyleri lütfen yazın. Yorumlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar.

MasterSkyTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Saglam bir Hosting lagsiz ve 7/24 DESTEK VEREN BİR HOSTİNG
3 Yildir Minecraft Serveri acip duruyorum bukadar destek veren bir hosting gormedim.

DzikXX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
güzel ve lagsız bir hostingi var tavsiye ettiğim bir sw iyi oyunlar geçirmeniz dileğiyle PlayerSmell :D

Son düzenleme:

GNCGAMES

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel hosting.
-Alcatras96
Teşekkür ederiz.
Saglam bir Hosting lagsiz ve 7/24 DESTEK VEREN BİR HOSTİNG
3 Yildir Minecraft Serveri acip duruyorum bukadar destek veren bir hosting gormedim.
Önceliğimiz müşteri memnuniyeti.

güzel ve lagsız bir hostingi var tavsiye ettiğim bir sw iyi oyunlar geçirmeniz dileğiyle PlayerSmell :D
Teşekkür ederiz.

buracat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kişisel bir soru olacak ama vergi levhası için ne kadar bütçe harcadınız

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Güzel projeleri olanlara imkan sunan,bence kendini kanıtlamış kaliteli bir hosting.Tavsiyemdir

Gkusak1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İndirim Kodu Gönderseniz Çok Güzel Olucak Denemem Lazım

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk kez görüyorum hostinginizi, ama böyle bir konu açtığınıza göre iyi bir hosting diyebilirim.

GNCGAMES

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kişisel bir soru olacak ama vergi levhası için ne kadar bütçe harcadınız
Pm yoluyla bilgi verildi.
Hostinginiz Güzel Başarılar.
Teşekkür ederiz.
İndirim Kodu Gönderseniz Çok Güzel Olucak Denemem Lazım
Hocam şuanda devam eden bir indirim kampanyamız var. Tanıtım konumuzda paylaştık. Tanıtım konumuz
Güzel projeleri olanlara imkan sunan,bence kendini kanıtlamış kaliteli bir hosting.Tavsiyemdir
Teşekkür ederiz.
İlk kez görüyorum hostinginizi, ama böyle bir konu açtığınıza göre iyi bir hosting diyebilirim.
İyi bir izlenim bıraktıysak ne mutlu bize :)

Son düzenleme:

Oritorius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir şirket, hız çok iyi ve ping oldukça düşük. Sizde barınan sunuculara girdiğimde lag olmadan oynayabiliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Liu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sponsorluk anlayışın bu mu ? GNCGAMES sen veya çalışanlarından birisi sponsor oldugun sunucudaki dosyalarimi çalmaya çalıştı, cidden tebrik ediyorum bayağı iyisiniz. çaldınızmı bari server dosyalarimi ?

GNCGAMES

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sponsorluk anlayışın bu mu ? GNCGAMES sen veya çalışanlarından birisi sponsor oldugun sunucudaki dosyalarimi çalmaya çalıştı, cidden tebrik ediyorum bayağı iyisiniz. çaldınızmı bari server dosyalarimi ?
Biz size 1 gün öncesinden uyarı yaptık. Yedeklerinizi alınız dedik. Siz almadınız,bu bizi ilgilendirmez. Şuanda sunucunuzu silmedim. Fakat bu şekilde atıp tutmanız hiç hoş değil.