Half Life 3 Çıkış Tarihi

SilenceOfNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Half Life 3 Çıkış Tarihi

602x338_cmsv2_8597b7b2-8089-5f32-8261-3cad60a2b477-3256148.jpg

Merhaba dostlar, bugün sizlerle herkesin bildiği oyun olan Half Life 3 Çıkış Tarihini konuşacağız.

Dikkat! Birazdan okuyacağınız bilgiler son derece gizli ve tehlikeli bilgilerdir.
Okumanız haline hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğiz ondan dolayı bunun bilincinde olarak okuyun. Okuduktan sonra 1-2 saat içinde
Oyun Özel Harekat, Valve Özel Harekat ve Steam Özel Harekat birimlerinin kapınızda belirebilir ve bu durumda tüm sorumluluk size aittir.
Daha önceki konularımda gördüğünüz üzere çok derin bağlantılarım var ve bu bağlantılar sayesinde daha önce
AdexTR, Cranky ve AtomyTR'yi ifşa ettim ve şimdi ise derin bağlantılarımı kullanarak uzun uğraşlar sonucu Half Life 3 çıkış tarihini öğrendim. Derin bağlantılarım sayesinde birçok şeyi önceden öğreniyorum ve sizlere sunuyorum bu yolda birçok tehlikeyi göze alıyorum.
Tamam tamam hemen sövmeye başlamayın söylüyorum çıkış tarihini Half Life 3 çıkış tarihi 29 Şubat 2077.

Evet dostlar konumuz buraya kadardı umarım başınıza bir şey gelmez :cool:.
İyi forumlar...

Son düzenleme:

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kandırma insanları

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hangi yılda olduğumuzu unutan arkadaşlar için ufak bir hatırlatma.

140511

SilenceOfNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
2025 erken, 2077 falan olmalıydı. Belki robotlar yapar HL3'ü. (Cyberpunk bilenler anladı.)

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Gabe reis ile konuyu tartıştım. Böyle bir veri sızıntısının nasıl olduğunu anlamış değil. SilenceOfNight adlı arkadaşın derin bağlantılarını bulmak için gerekli adımların atıldığını ve son verdiği bilginin bir yanıltmaca olduğunu söylememde sakınca olmadığını rahatlıkla ve böbürlenerek söyledi.
140526

SilenceOfNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eyvah!
Derin bağlantılarım çabuk sırlanın!

Pes ettik sanmasınlar ifşa etmeye devam edeceğiz daha çok bilgi var bizde.
:cool: :cool: :cool: :cool: