Miting Halkın Adayı -PwParadox Forum Mitingi

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Merhaba! Ben Pwparadox veya buradaki ismimle Themissinglink.
Aktif üye sayısını arttırmak ve siteyi daha eğlenceli bir yere getirmek için önerilerimi sunmak istiyorum.

İlk önce şu reklam sorununu çözmek istiyorum.
Şu anda bazı reklamlar site içi dolaşımı engelliyor ve bütün olarak forum deneyimini kötüleştiriyor.
Bazılarınız diyicek ki “Reklam olmadan nasıl ayakta kalıcak bu forum?”
Ben bütün reklamların kaldırılmasını önermiyorum zaten sadece forum deneyimini bozan, bir yere tıklayınca çıkan ve üyeleri rahatsız eden reklamlardan kurtulmamız gerektiğini söylüyorum. Bu sayede boşuna kafa karışıklığı ve kızgınlık yaratmamış oluruz. Ayrıca forum için tıpkı bazı youtuber ve twitch yayıncılarının yaptığı gibi bir firmanın sponsorluğunda giveaway’ler yapmasını istiyeceğim. Bu sayede hem forum hemde üyeler kazanmış olucak.
Dipnot: Seçilirsem aşağıdaki resim gerçek olucak.
7C426192-4AE6-45BC-B89F-6213B0D073D7.jpeg
İkinci olarak bazı kuralların düzenlenmesini talep ediceğim.
Bu konuyu size danışarak çözmek istiyorum.

Üçüncü olarak site içindeki puan sisteminin düzenlenmesini isteyeceğim. Tabi puan sistemi şu anda kötü bir halde demiyorum.
Sadece daha iyi olabilir. Mesela biraz daha açık olabilir ve kaliteli konular o forumun moderatörü tarafından ödüllendirilebilir. Günlük/Haftalık/Aylık /Yıllık kaliteli konu seçilebilir. Her yıl yapılan yılın konusu hoş bir fikir gibi geldi. Oscar verir gibi bir etkinlik düzenleyebiliriz.

Son olarak üyelerin forumdan sıkılmaması için daha düzenli ve daha eğlenceli forum yarışmaları yapılmasını talep edeceğim.

Sadece bunlarla yetinmeyeceğim tabi. İlerledikçe yetkilileri daha çok rahatsız et... görüşlerinizle aydınlatıcağım.​

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İşte böyle düzgün şeylerin müziğini paylaşan, düzgün müzik dinlememe prensiplerinden sırf forum için vazgeçen bir yönetici istiyorsanız ALL HAIL PW
Halkı için kendini feda edeceğini söyleyen yalancılar yerine kendi çıkarını düşünüp reklamları kaldıran bir yönetici istiyorsanız ALL HAIL LHW
Ufak ve seviyeli bir şakalaşmayı forum yönetimi umarım ki kafaya takmaz.
Gelip burada düzgün "üslup"la konuştuğuna bakmayın bunun, neler neler diyor. Bir de bakın pw'ye? Aklına geleni düşünmeden yazıyor işte bu yüzden ALL HAIL PW

*Yine sonradan gelen edit(ki evet editler hep sonradan geliyor böyle boş boş devam edicem bunu belirtmeye fln)
Sizlere meme yapabilecek başka bir yönetici biliyor musunuz? İŞTE BU YÜZDEN PW

*Hem de trap

Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Seçim zamanı forum kızışacak #rez. Sayende interstelları bir daha bitirdim. @PASCIA gaza gelsene pnp. Eski hesabın olsa aday olurdun :(