Hammadde Kırılmıyor Yardım

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normal wg çekiceksin ama bu biraz zor video izleyerek anlayabilirsin yapamassan bana özelden ulaş.

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Normal wg ler için builderlerim var.Ama bir türlü halledemedik.Lütfen yardım edin.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orayı inşa et hiç wgleme.En altada bedrock koy duvarları ışık taşından yap.Al sana warp hammadde :D sdfsfdsfd

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Orayı inşa et hiç wgleme.En altada bedrock koy duvarları ışık taşından yap.Al sana warp hammadde :sırıtmak: sdfsfdsfd
O zaman duvarları kırabilirler.

Binayı kurduktan sonra; eğer duvarları ve tabanı bedrock yapmadıysan ya da yapmak istemiyorsan, önce tüm bina yı wg lemelisin.

Sonra içine hammadelari yerleştirdikten sonra, o hammaddeleri başından ta binanın bulundu yüksekliğin(örn: 10) bir üstüne kadar (=11) wg lemelisin ya da ne kadarını kırmalarını isityorsan.

ondan sonra /rg flag hammaddebinası pvp deny, /rg flag odun(taş,kum,ya da ad(lar)ını ne koyduysan teker teker.) build allow.

Ve son olarak /rg setparent odun(taş,kum...) hammaddebinası

Not: Sakın wg lerken yükseklik ayarlarını ve expand vert i unutma veya bir yanlışlık yapma yoksa çalışmaz.

Cem_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
OyunDoktoru nasıl yapıldığını biliyorum zelden veya burdan IP at geliyim 1 dk içinde yaparım...