1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.

HAND-ARTEMİS Survival | Gerçekci Hayatta Kalma Sunucu - TARİH BELİRLENDİ ! | Video eklendi

Konusu 'Hayatta Kalma (Survival) Sunucular' forumundadır ve Bycakr tarafından 19 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. Bycakr Zombi Katili Susturulmuş Özel Üye

PSN:
    Bycakr
    Xbox:
    Bycakr
    Steam:
    Bycakr
    Minecraft:
    Bycakr
    Reklam

# Sunucu Tanıtım Videosu #

Konuya başlamadan önce bilmeniz gereken önemli hususlar şunlar :
    - Artemis Survival hiçbir minecraft hostinglerinde barınmamaktadır.
    - Artemis Survival hiçbir sunucuda reklam yapmamaktadır, yapmaz.
    - Konuyu sadece sunucuyla alakalı düşüncelerinizi belirtmek için kullanınız.

[A] ----- Artemis Survival ----- [A]
    Sunucu IP Adresi : YAKINDA AKTİF
    Sunucu Site Adresi : SUNUCUYLA BERABER AÇILACAKTIR ( Artemissurvival.online)
    Sunucu Sürümü : 1.8
    Kişi/Slot Sayısı : BELLİ BİR SINIR YOK
    Sunucu Türü : Gerçekçi Hayatta Kalma
    [A] ----- Artemis Survival ----- [A]

Geçmişimizde şunları şunları yaptık diye çok uzun yazı yazardım ancak bukadarına gerek olduğunu düşünmüyorum.
    Eski açılan hiçbir sunucuyla ilişkilendirilemez bu sunucu bunu söyleyerek konuya başlamak istiyoruz.
    2014 yılında güzel bir sunucuyla başladık bu işe, gayette popüler oldu sunucumuz. Fakat saldırılar ve çekememezliklerden kaynaklı kapatmak zorunda kaldık. Şimdi ise sıfırdan yeni bir başlangıçla dönüyoruz ve busefer tüm forum yetkililerine ve minecraft oyuncularına söz veriyoruz. Sunucumuz asla kapanmayacak, emekleriniz birdaha boşa gitmeyecektir.

Oyuncularımızı sıkmayacak şekilde düzenlenmiş yenilikçi bir sunucudan kastımız şu şekildedir.
    Gereksiz ve alışılmış survival sunucularda bulunan rütbe sistemini unutun. Bizim kendimize has !
    Sunucularda bulunan 3 parçalık görev sistemini unutun. Sürekli güncellenen görev sistemimiz !
    Sürekli halde küfür edilen ve kargaşayla yönetilen sunucuları unutun. Bu sunucuda ciddiyet ön planda.
    XP Saklama sistemi sayesinde xpleriniz artık daha güvende ve daha keyifli bir halde.
    Birbirinizle sürekli halde ticaret yapabileceğiniz, spawn gibi bir pazar alanı !
    3 Güne p4 yapıp, 5 güne 1milyon para kasan sunuculara son veriyoruz arkadaşlar !
    Geliştirilmiş meslek sistemi ! Artık 5 mesleğe girip kısa halde para kasmaya son ve ek artık hangi mesleği seçtiğinizi öğrenmek için komu girmeye son ! Prefixlerimizde gör yormayacak şekilde hangi meslek olduğunuz yazıyor.
    Sunucuyu renklendirecek kafa düşürme sistemi, bu sistem sayesinde artık kelleleriniz daha önemli.
    Toplum diliyle Timber Mod ! Ağaçları artık 30 dakikada kırmakla uğraşmayın, dibinden kesin bitsin.

Buraya olmayan birçok şeyi yazıp insanları kandırırdım fakat biz olduğumuz gibi görünmeyi tercih ediyoruz, tabii ki sunucumuz bunlardan ibaret değildir. Açılışda görüceğiniz gibi kaliteyi girişiyle hissedeceksiniz. Eklentilerimiz sabit kalmayacak, her hafta çeşitli güncellemelerle sunucumuz şekillenecektir.
    Spoilerdede gördüğünüz gibi eksik yada fazla hiçbirşey yok.
    Konumuza devam edelim.

Her konuda geçmişle alakalı tecrübelerini yazıyorlar. Ancak gerçeklerin pek yazıldığını görmüyorum.
    İlk sunucumuzun adı 'HandSurvival'dır. Sunucumuzu forumda genel olarak herkes biliyor. Yetkili kadromuzun detaylı tanıtımında kimlerin olduğunu zaten göreceksiniz. Bilmenizi isterizki 2015-2016 bu yıllar arasında yaşanan olayları değil. 2014deki konseptimizi ve yetkili kadromuzu topladığımızı belirtmek istiyorum. Ek olarak referans gösterilecek sunucular arasında.
    - Songazi survival
    - Near Survival
    Adlı bu iki sunucuyuda yazmak istiyoruz ki bunlarda 2015-2016 yıllarının popüler sunucularındandı.
    Burada anlamanız gereken şey şuki, 1 aydır biz bu sunucuya emek vermiyoruz. 2014 yılından itibaren bildiklerimizin üstüne kat kat şeyler ekleyerek ve araştırarak geldik sizlere. Gerçek survival keyfini yaşamak ve emek verebilmek için artık yanınızdayız.

Oyundaki Adı : Diltemiz
    Yetkisi : Sunucu Ortağı
    Uzmanlık Alanı : Mimarı, Fikir babası ve oyuncu danışmanı
    İletişim :
    Oyundaki Adı : SiloReis
    Uzmanlık Alanı : Teknik Destek, Kurulum, Oyuncu Danışmanı
    Çalıştığı Sunucular : HandSurvival Sunucu Sahibi
    İletişim :
    Oyundaki Adı : Yeni065
    Uzmanlık Alanı : Teknik Destek, Makina Kurulumu Ve Güvenliği
    Çalıştığı Sunucular : HandSurvival
    İletişim :
    Oyundaki Adı : CLGNTURK
    Yetkisi : YETKILI ve MİMAAR
    Uzmanlık Alanı : Sunucu Mimarisi, Oyuncu Teknik Desteği
    Emir arkadaşımızın bilgileri yakında girilecektir.

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

Güncelleme Notları :
    - 23.06.2017 -
    EK Makina Satın Alındı.
    Yeni Nesil Sanal Market Eklendi
    Sunucu Sürümü 1.7 Den Kaldırılıp 1.8 Olarak Güncellendi

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

##################################################################################################
    Sunucuyla ilgili yorumda bulunurken, kişiyi değil sunucuyu baz alın ve gerçek yorumlar yapın.
    Forum konumuz hakkında görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.
    Bu sunucu için gerçekten emek vermekteyiz, boş yorum atıp konumuzu baltalamazsanız seviniriz.
    İYİ FORUMLAR
    Artemis Survival - Emektarların Yeni Sunucusu !

##################################################################################################

Sunucumuz bir 'TMSB' üyesidir

Pro0p, Deniz_ert, Emirizm_ ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. kalpkrici Ağaç Yumruklayıcı

2 gün sürmüyor p4 yapmak nasıl engelliyceksiniz bunu çok merak ediyorum farklı bi survival olucağı kesin bi kaç tavsiyem var bunları söylememin bi sakıncası yoktur umarım ben 23 yaşındayımm ve minecraft var oldu olalı varım sunucunuzu daha da güzel yapacak bi kaç öneri,
    1-kit sadece viplerde olmalı (yani kit yemek olayı bana göre bi survival sunucuda tamamen yanlıştır bu oyundaki hayvanların hiçbir işe yaramamasını sağlıyor ve çiftlik yada tarla benzeri hibir şeye gerek duyulmuyor ve insanlar saatlerce ench bastıktan sonra yeter ulan daha yaıcak bişeyde kalmadı herşeyimde var sıkıldım başka sw bakayım yada oyundan bezip çıkma düşüncesine geliyorlar
    2-bot koruması kesin vardır ama iyi bir bot koruması bulmanızı tavsiye ederim
    3-lag bizlerin ençokda benim nefret ettiğim şeydir buna dikkat edilmesi iyi olur
    4-hile koruması bunu da tam anlamıyla yapamayacağınızı biliyorum ama yinede bulunan hile korumaları sunucuya ayrı bir tat katıcaktır
    5-VE EN ÖNEMLİ MADDE END ORMANIN YAKININDA OLMASIN Bİ ZAHMET OYUNA GİRER GİRMEZ END İ BULMAKDAN YADA BULUNMUŞ OLMASINDAN SIKILDIK ARTIK
    6-görev düşüncesi çok güzel ama hayli zor olması aşırı büyük itemlerin verilmemesi iyi olur yada görevler hayli zor olup iyi itemler vermeniz de
    7-kaç yıl oldu sunucumuz asla kapanmayacak demeyen sadece 1 server gördüm 1 ay kapanmayacak yazmıştı oda 1 ay bile sürmedi eğer gerçekten kapanmayacağına inandırırsanız buda oyuncuların bıkmadan oynamasını sağlar
    8-nether a gitmek için görevler koyabilirsiniz yada ench basmak içinde 1 serverda görmüştüm ve akıl almaz oyuncu kitlesi vardı 50 kemik 20 çürük et 2 ip 1. görevi falan dı 5 görev sounda ench basabiliyorduk onlar hileyi engellememişti ama zor oluşu tamamen oyuncu çeker
    9- survival nekadar zorsa insanlar okadar istekli oynayacaktır
    10-umarım alınmamışsınızdır düşüncelerimi belirttim ve umarım çok iyi bir server olur orada olacağım kalpkrici olarak şimdiden başarılar
    son olarak nezaman açılıcağınıda merak ediyorum tabi tam gün belirtmeseniz bile bu ay için de bu hafta içinde gibi terimlerle belirtirseniz sevinirim tekrar başarılar

xxsmetxx, DarkDraxill, Rpr_Naiki ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Bycakr Zombi Katili Susturulmuş Özel Üye

PSN:
    Bycakr
    Xbox:
    Bycakr
    Steam:
    Bycakr
    Minecraft:
    Bycakr
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim fakat konuyu iyi okuduğunuzu düşünmüyorum.
    Yorumlarınızı okudum şuanda sunucuda olan şeylerden bahsediyorsunuz.
    Sunucu açıldığında görüceksiniz hocam kalitenin aktığını.
    Ve ek olarak böyle bir yorumu konuya yazmak yerine skype adreslerimizi ekleyerek yapsanız daha uygun düşerdi.

Jacops bunu beğendi.
  4. seco7241 Zombi Katili

Minecraft:
    Arogus
    Sunucu çok güzel görünüyor başarılar!

Deniz_ert, Jacops ve Bycakr bunu beğendi.
  5. Bycakr Zombi Katili Susturulmuş Özel Üye

PSN:
    Bycakr
    Xbox:
    Bycakr
    Steam:
    Bycakr
    Minecraft:
    Bycakr
    Hocam çok teşekkürler yorumunuz için.
    Ekibimizle beraber elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Jacops ve seco7241 bunu beğendi.
  6. Jacops Osmanlı Torunu

PSN:
    yok
    Xbox:
    yok
    Steam:
    Smony60
    Minecraft:
    Relmoon
    Konunun hepsini okudum güzele benziyor.

Bycakr ve yeni065 bunu beğendi.
  7. xultra14 Demir Madencisi

Steam:
    Pluginer
    Minecraft:
    ArifPvP
    Kasaba mapına bayıldım :) keske benim olsa ve map patlar :cay: :D

Bycakr ve yeni065 bunu beğendi.
  8. yeni065 Ağaç Yumruklayıcı

Yorumunuz için teşekkürler.

Teşekkürler.

Bycakr bunu beğendi.
  9. Xeronas Taş Madencisi

PSN:
    XeronasP85
    Xbox:
    Rperone36
    Steam:
    Xeronas999
    Minecraft:
    Xeronas
    Konuyu okuduğum kadarıyla diğer survival sunuculara benziyecek şekilde yapmıyacağınızı anlıyorum, kendi tarzınızda survival sunucu açıcaksınız galiba.
    Bu gayet güzel bir fikir ümitliyim sadece bir kaç eksik var, klasik survival sunucularındaki her şey sizin sunucunuzda var sizin diğer sunuculardan tek öneminiz var onların kullandığı kaba dili sadece siz kullanmıyacaksınız galiba.(Yanlış anlaşılmasın kafamdakileri söylüyorum diğer sunucuları kötüliyecek hiçbir şekilde söz kurmak istemiyorum.)Bunların dışında diğer eksiğiniz mimari açıdan texture pack'den kötü olduğunu var sayıyorum fakat ginede kötü gözüküyor devam ediyim, mimari açıdan eksikleriniz fazlasıyla var o kadar kurucu ve işte başka yetkililer varken hepsini tek bir kişiye yüklemenizde bence mantıksız geliyor.Onun yerine tüm parayı sunucuya yatıracağınıza sadece spawn'ı mimar takımlarına yaptırıp warpları siz yapabilirdiniz, ginede ben hepinize başarılar diliyorum beklentim azda olsa var sunucuyu kötülemek amaçlı bir şey düşünüyorsanız bu sadece bir eleştri ve eleştriğe açık olduğunuzu var sayarak bunları yazıyorum.

İyi oyunlar.

Bycakr, Jacops ve yeni065 bunu beğendi.
  10. yeni065 Ağaç Yumruklayıcı

Yorumunuz için teşekkürler Mimari sorusuna gelir isek evet yapabilirdik hazır takım tutup map yaptırabilirdik fakat kendimiz emek verip yapmak istedik oda bu kadar oldu tabii ki daha güzelini yapmaya çalışacağız.

Bycakr ve Jacops bunu beğendi.
  11. Rpr_Naiki Ağaç Yumruklayıcı

Steam:
    NaikiTheCat
    Minecraft:
    Rpr_Naiki
    Sunucunuz guzel biseye benziyor umarım basarılı olursunuz ^_^

Jacops, Bycakr ve yeni065 bunu beğendi.
  12. yeni065 Ağaç Yumruklayıcı

Teşekkürler.

Bycakr ve Jacops bunu beğendi.
  13. Bycakr Zombi Katili Susturulmuş Özel Üye

PSN:
    Bycakr
    Xbox:
    Bycakr
    Steam:
    Bycakr
    Minecraft:
    Bycakr
    Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.
    Başarılı olacağımıza bizde inanıyoruz fakat yapılan keskin yorumları ve baltaları görüyorsunuz :) Fazla takılmamak lazım sözlere sunucuya davetlisiniz.
    İyi forumlar.

Rpr_Naiki ve Jacops bunu beğendi.
  14. oduncusteve Ağaç Yumruklayıcı

Sadece tanıtımına bakarsak bile,sunucunun diğer sunuculardan farklı olacağını görebilirsiniz.Vaadedilen eklentilere bakacak olursak gerçekten diğer ''aşırı'' kolay survival sunuculardan farklı bir havaya sahip olacağını görebiliyoruz.Ancak bir sunucuyu kaliteli yapan bana göre oyuncu kitlesidir,bu ekip,bu donanım ile bunun da sağlanacağını düşünüyorum :)

Bycakr bunu beğendi.
  15. Bycakr Zombi Katili Susturulmuş Özel Üye

PSN:
    Bycakr
    Xbox:
    Bycakr
    Steam:
    Bycakr
    Minecraft:
    Bycakr
    Değerli yorumunuz ve kaliteli düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum.
    Vaadedilen herşeyin olacağının teminatını verebilirim.
    Unutma hocam bir sunucunun kalitesini kurucuları belirler, verdiği destek önemlidir. Biz bunları artık anlamış ve düşünmüş bir ekip olarak bu işe başladık :)

16. CngzhnDSTN Ağaç Yumruklayıcı

PSN:
    CngzhnDSTN
    Xbox:
    CngzhnDSTN
    Steam:
    Squart
    Minecraft:
    iFakeStrike
    Konuyu okudum gözden geçirdim her zaman ki gibi sağlam bir sunucuya benziyor sabırsızlıkla açılmasını takımca bekliyoruz :) [мҭ]

Son düzenleme: 19 Haziran 2017
    yeni065 ve Bycakr bunu beğendi.
  17. Bycakr Zombi Katili Susturulmuş Özel Üye

PSN:
    Bycakr
    Xbox:
    Bycakr
    Steam:
    Bycakr
    Minecraft:
    Bycakr
    Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.
    Sunucunun güzel olacağının teminatını veriyorum.

Konudaki fotoğraflar güncellenmiştir.

Konu günceldir 19.06.2017 17:39

yeni065 bunu beğendi.
  18. DarkDraxill Zombi Katili

PSN:
    kool_aid29
    Xbox:
    kool_aid29
    Steam:
    kool_aid29
    Minecraft:
    kool_aid29
    diğer serverler'den farklı olacak gibi gözüküyor bekliyorum. güzel olacak gibi başarılar.

Bycakr bunu beğendi.
  19. Bycakr Zombi Katili Susturulmuş Özel Üye

PSN:
    Bycakr
    Xbox:
    Bycakr
    Steam:
    Bycakr
    Minecraft:
    Bycakr
    Değerli yorumun için teşekkür ederiz, tanıtım videosu eklenmiştir, iyi forumlar.

20. Thraction Sudan Çıkmış

Genel olarak güzel gözüküyor ama en kısa sürede açılmasını rica ediyorum :) Server saat kaçta açılır ve hangi gün ?

yeni065 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş