HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

ServerYorumcusu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuncu kaybetmeye başlayınca hile serbest mi dediniz :D güzel taktikmiş uygulayacağım.
Oyunculara haksızlık yapmaya da başladılar, Viplere daha çok önem vermeye başladılar, Tp tuzağını serbest yaptılar, Daha sonra hile serbest bunu unutmamak gerek :) Viplerin her şeyi yapmalarına göz yummaya başladılar, ve İşlerine gelmeyen oyuncuları banlamaya başladılar.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunculara haksızlık yapmaya da başladılar, Viplere daha çok önem vermeye başladılar, Tp tuzağını serbest yaptılar, Daha sonra hile serbest bunu unutmamak gerek :) Viplerin her şeyi yapmalarına göz yummaya başladılar, ve İşlerine gelmeyen oyuncuları banlamaya başladılar.
Benim anlamadığım konu, ailevi küfürler savur sonra ban ye ve gel buraya bu lafları söyle. Neden sormak istiyorum ? Viplerin her şeyi yapmalarına kim göz yumuyor sadece bugün 2 vip ban yedi, sen açık artırmada gidipte 2m basarsan sonra adamların annesine bizim annemize küfür edersen her sunucuda ban yersin kusura bakmada kimse sen annesine sövdün diye seni sunucuda barındırmaz. Tabii burası bir platform istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz ama lütfen düzgün değerlendirelim değil mi :)

ServerYorumcusu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim anlamadığım konu, ailevi küfürler savur sonra ban ye ve gel buraya bu lafları söyle. Neden sormak istiyorum ? Viplerin her şeyi yapmalarına kim göz yumuyor sadece bugün 2 vip ban yedi, sen açık artırmada gidipte 2m basarsan sonra adamların annesine bizim annemize küfür edersen her sunucuda ban yersin kusura bakmada kimse sen annesine sövdün diye seni sunucuda barındırmaz. Tabii burası bir platform istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz ama lütfen düzgün değerlendirelim değil mi :)
Ben değildim o ben sadece o adamın yerine yorum yapıyorum. Ve olanları söylüyorum herhangi bir sapıtma yok.

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu bir taktik olsaydı senin açılışta uygulaman gerekti. Onlinemiz mi düştü bizim :) Gerçi düşmüş hali bile sizin rekoru geçiyordur, 3 sunucu ile bizi gene geçemiyorsunuz ondan mı bu kudurmalar :) Hile serbest etme nedenimiz korumayı bir türlü tam ayarlayamadığımız, hile serbest değilde sunucunda ne farkın var, bhop ve speed ile cirit atabiliyorlar :)
Bizde serbest ama en azından speed engelli :) Online düştüğü felan yok sadece ilk günler sürekli olarak +150 olduğumuz için öyle geliyordur size, şu an ki halimiz en iyi halinizden daha iyi, iyi forumlar :)
Hahaha :D onlineniz 30 dan zor çıkmaya başlayınca hile serbest taktiği güzeldir. Biz en azından gelen ssleri veya gördüğümüz hileleri banlıyoruz :)
içinde bulunduğunuz durum ilginç. ''kudurmalar'' kelimesi hoşuma gitmedi rekabet ortamı olmasını istiyordun?

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu bir taktik olsaydı senin açılışta uygulaman gerekti. Onlinemiz mi düştü bizim :) Gerçi düşmüş hali bile sizin rekoru geçiyordur, 3 sunucu ile bizi gene geçemiyorsunuz ondan mı bu kudurmalar :) Hile serbest etme nedenimiz korumayı bir türlü tam ayarlayamadığımız, hile serbest değilde sunucunda ne farkın var, bhop ve speed ile cirit atabiliyorlar :)
Bizde serbest ama en azından speed engelli :) Online düştüğü felan yok sadece ilk günler sürekli olarak +150 olduğumuz için öyle geliyordur size, şu an ki halimiz en iyi halinizden daha iyi, iyi forumlar :)
Adsız.png

En basit örneği bu.. 3 sunucu ile sizimi geçemiyoruz? Lütfen saçmalamayın.

Yani fake hesap açarak gereksiz şeyler yazman pek doğru bulmadım çocukcaz, Server 2 AY boyunca aktif ilk 1 ayımız saldırıları bugları ve çeşitli yollar ile sunucumuza zarar veren kişilerle uğraşıp sıfırlamak zorunda kaldığımız zamandı, her sıfırlanmada viplerin tagları eşyaları ve alınan anahtar tarzı tüm eşyaları iade edilip, mağdur olan bir vip bırakmadık, sunucumuzu kapatıp gitmedik saldırılarda vazgeçip bırakmadık, Kapatmaya karar verdiğimiz bir noktada saldıran kişinin makine bilgileri ile babasına dahii ulaşıp ya bu sunucudaki bulunan tüm kişilerin aldığı eşyaları tek tek karşılanır yada discord adresimizde sesli destek odasında bulunan 60 kişiden helallik istenicek diye 39 yaşındaki bi babaya çoçuğunun yapması gerekenleri belirttim, Bu olay sonrasında beni çok üzdü. Ama HandMC çatısı altında bulunan tüm yetkililerimiz vazgeçmeye niyeti yoktu, Discord üzerinden uzun uzun sohbet ettik herkes sıfırlanmasının daha doğru olacağını belirtti ve yapılması gerektiği gibi yılmadık. Şimdi şuna gelelimki senin bir

H İ K A Y E !

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D Sizinle yarışmaya çalışmıyorum diyorsunuzki rekorunuz bizim onlinemizi geçemez çok iddialı konuşuyorsun bırakın survival kralı siz olun 3-4 kere sıfırlanan bir sunucuyu hala nasıl içi rahat oynıyorlar anlamıyorum ( opskyblock adamdır)

o tehditleriniz hep size bunu yaptı o yüzden vazgeçin dalavereden.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D Sizinle yarışmaya çalışmıyorum diyorsunuzki rekorunuz bizim onlinemizi geçemez çok iddialı konuşuyorsun bırakın survival kralı siz olun 3-4 kere sıfırlanan bir sunucuyu hala nasıl içi rahat oynıyorlar anlamıyorum ( opskyblock adamdır)
Online çekebilecegin tek yer orası var çünkü rekorun 3 sunucu ile 160 ise tek sunucu ile 170 yapmışız asıl başarı böyle olur bence. En azından azlık çokluk ile ödün vermeyerek çizgimizi bozmadan başka sunuculara reklam yaparak basitlesmiyoruz.

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Online çekebilecegin tek yer orası var çünkü rekorun 3 sunucu ile 160 ise tek sunucu ile 170 yapmışız asıl başarı böyle olur bence. En azından azlık çokluk ile ödün vermeyerek çizgimizi bozmadan başka sunuculara reklam yaparak basitlesmiyoruz.
Saldırılar sonrası survival sunucumuzu sıfırlamıştık, ardından 10 online bile zor oluyorduk, bence gerçek başarı 10 kişiyi 160 'a taşımaktır emeklere sahip çıkmaktır kendinizle bizi kıyaslamayın.
ortamımız 3 onlineykende vardı 50 onlineykende var.

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ha bu arada sizin gibi sunuculara bot atıp handmc tek çare psikolojisi uygulamadık.

TIKLA VİDEOLARI İZLE :D

TIKLA 2. VİDEOYU İZLE :=)
Bu kadar minecraft oynama konusunda zayıf oldugunu bilmiyordum, unutma CRACKLİ clientten "OziBaskan" nicki ile girebiliyorlar, tabi bunu minecrafttan anlamayan birisine anlatmak görmeyen göze fener tutmak gibi bir şey. Çok iddalı konuşuyoruz çünkü sizin aylardır uğraşıp gelemdiğiniz kıvamdayız madem o kadar hile karşıtı bir insansın AAC kurup hileleri kökten engellemeye ne dersin ha ? Burada sunucuyu kötülemek amacıyla nereden vurayım düşüncesi var. Sizin elinizdeki saldırıları FİX'leyince böyle ortada dımdızlak kaldınız. Kendin dedin 1 kere sıfırladım "10 user çekti" biz saldırılardan dolayı 4 kez sıfırladık hala 60+ hangisi başarı ya da hangisi oyuncunun tercihi ? Üç sunucu ile 160 bulmuşsunuz :D herhalde 1 kereliğine oluşan rekor biz her gece 90-100 oynuyoruz (tek sunucu) kıskanman normal bence.

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu kadar minecraft oynama konusunda zayıf oldugunu bilmiyordum, unutma CRACKLİ clientten "OziBaskan" nicki ile girebiliyorlar, tabi bunu minecrafttan anlamayan birisine anlatmak görmeyen göze fener tutmak gibi bir şey. Çok iddalı konuşuyoruz çünkü sizin aylardır uğraşıp gelemdiğiniz kıvamdayız madem o kadar hile karşıtı bir insansın AAC kurup hileleri kökten engellemeye ne dersin ha ? Burada sunucuyu kötülemek amacıyla nereden vurayım düşüncesi var. Sizin elinizdeki saldırıları FİX'leyince böyle ortada dımdızlak kaldınız. Kendin dedin 1 kere sıfırladım "10 user çekti" biz saldırılardan dolayı 4 kez sıfırladık hala 60+ hangisi başarı ya da hangisi oyuncunun tercihi ? Üç sunucu ile 160 bulmuşsunuz :D herhalde 1 kereliğine oluşan rekor biz her gece 90-100 oynuyoruz (tek sunucu) kıskanman normal bence.

Editliyorum bu arada neden benim sunucumada mehmet vs, biri geldiğinde ilk zamanlar saldırı birden oluyordu ?
Hepsinin kanıtı var elimde.

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim adamlar 100+ online anlamıyon mu 66>100 hiç mi matematik yok sizde yaw.
Sen ne diyon onu çözemedim? 4-5 yıllık sunucular 60 - 70 online oluyor illa +100 online mi olmak zorundayız gün gelir devran döner..

Hile serbest demelerinin amacı ne onu anlatsınlar bana.