HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

MrSilo123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ya abi ben giremiyom survivara kicked whilt list to handan diyo ne yapmam lazım bide serverda 15 20 kişi var

ShadowRaz_E

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Lord/TheKingS Klanı Yaşıyor :) eğer iyi oynuyorsanız bekleriz swye, Yine ZirvedeyiZ beni tanıyanlar sövmeye başladı bile xD
Sıfırlanma Mıfırlanma dinlemeyiz 1 günde tek atar geçeriz :D

-Emir

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sürekli sıfırlanıyor, daha 2 ay önce sıfırlanmıştı sanırsam. Hakkınızda bazı şeyler duydum doğruymuş demekki.
1539408695532.png

Ekli dosyalar

• 1539408645718.png
    1539408645718.png
    9.5 KB · Görüntüleme: 132

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu sürekli sıfırlanıyor, daha 2 ay önce sıfırlanmıştı sanırsam. Hakkınızda bazı şeyler duydum doğruymuş demekki.
Ekli dosyayı görüntüle 100492
Hakkımızda ne duydun?
Ayrıca bizim sunucumuzun prensibi bu, ben 4 5 yıldır survival sunucu yönetiyorum, 2 yada 3 ayda bir sıfırlanma ve yeniden düzenlenip açılma zamanını gayet iyi biliyorum,
HANDMC sunucusunda oynayacak olursanız, sunucu 2 - 2.5 AYDA bir tadı ve zevki kaçtığında 100-120 online arasından 50-40 online düştüğünde herkesin Diamond(ELMAS BLOKTAN) evleri olduğunda Double Chestlerde p4ler kaynadığında oyunun amacı sadece KİTPVP tarzına döndüğünde SIFIRLANIR. Umarım bu açıklama senin gibi açtığı sunuculardan verim alamayınca gideyimde azcık kaliteli sunuculara laf yarıştırayım düşüncesinde olan kişiler için. Şunuda ekleyeyim, Ben senin sunucun gibi 10 Online çekerek 1 GB makineye kira ödemiyorum 4 YIL önce benim içinde kolaydı bu laflar, 20 Çekerdim 15 Çekerdim mutluydum, makinem 2 3 gb aylık giderim 10 20 30 tl Tabi rahatsın, HER şey küçük başlar, sorumluluk gittikçe büyür.

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hakkımızda ne duydun?
Ayrıca bizim sunucumuzun prensibi bu, ben 4 5 yıldır survival sunucu yönetiyorum, 2 yada 3 ayda bir sıfırlanma ve yeniden düzenlenip açılma zamanını gayet iyi biliyorum,
HANDMC sunucusunda oynayacak olursanız, sunucu 2 - 2.5 AYDA bir tadı ve zevki kaçtığında 100-120 online arasından 50-40 online düştüğünde herkesin Diamond(ELMAS BLOKTAN) evleri olduğunda Double Chestlerde p4ler kaynadığında oyunun amacı sadece KİTPVP tarzına döndüğünde SIFIRLANIR. Umarım bu açıklama senin gibi açtığı sunuculardan verim alamayınca gideyimde azcık kaliteli sunuculara laf yarıştırayım düşüncesinde olan kişiler için. Şunuda ekleyeyim, Ben senin sunucun gibi 10 Online çekerek 1 GB makineye kira ödemiyorum 4 YIL önce benim içinde kolaydı bu laflar, 20 Çekerdim 15 Çekerdim mutluydum, makinem 2 3 gb aylık giderim 10 20 30 tl Tabi rahatsın, HER şey küçük başlar, sorumluluk gittikçe büyür.
Sunucuyu op survival yapıp 2 3 ay sıfırlamak yerine hard yapın ki p4 dolmasın sandıklar ve 1 yıl rahat sıfırlanmasın. Siz para için açıyorsunuz sunucuyu zaten. Sunucudaki kasaları 5 aydırlı düzeltmemiştiniz.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu op survival yapıp 2 3 ay sıfırlamak yerine hard yapın ki p4 dolmasın sandıklar ve 1 yıl rahat sıfırlanmasın. Siz para için açıyorsunuz sunucuyu zaten. Sunucudaki kasaları 5 aydırlı düzeltmemiştiniz.
Para için bu işle uğraşmaya çabalasaydım eğer, bizi beğenen benimsiyen bir kitle var 16 GB sunucu alarak dona kasa lagg vs. olarak oynatabilirdim, giderim az olur gerisi cebime kalabilirdi, fakat normal düzeyde olması gereken ram miktarını ben sadece survival sunucusuna verdim. 64 GB!
Ayriyetten DDOS BOT vb. saldırılar yememek için lobi çlobi ve bunge her biri farklı makineler ve her biri senin normal sunucuna verdiğin ram miktarına sahip işimizi ciddiye alarak yapıyoruz para kazanmak için değil.
Para kazanmak için olsaydı her şeyi tek 16 gb bir makineye sığdırabilir ve laggsız şekildede oyun sunabilirim.
Standartın üstünde tutmak bizi farklı kılsın gerisi önemli değil sen öyle düşünebilirsin.

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para için bu işle uğraşmaya çabalasaydım eğer, bizi beğenen benimsiyen bir kitle var 16 GB sunucu alarak dona kasa lagg vs. olarak oynatabilirdim, giderim az olur gerisi cebime kalabilirdi, fakat normal düzeyde olması gereken ram miktarını ben sadece survival sunucusuna verdim. 64 GB!
Ayriyetten DDOS BOT vb. saldırılar yememek için lobi çlobi ve bunge her biri farklı makineler ve her biri senin normal sunucuna verdiğin ram miktarına sahip işimizi ciddiye alarak yapıyoruz para kazanmak için değil.
Para kazanmak için olsaydı her şeyi tek 16 gb bir makineye sığdırabilir ve laggsız şekildede oyun sunabilirim.
Standartın üstünde tutmak bizi farklı kılsın gerisi önemli değil sen öyle düşünebilirsin.
2 3 ayda bir sıfırlamaktansa hard yapın ki sandıklar p4 dolmasın. Bu biraz oyuncuyu düşüşü yaratacaktır tabii ki. Ancak işinize gelmediği için op yapıp 2 ayda bir sıfırlayarak para kazanıyorsunuz.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
2 3 ayda bir sıfırlamaktansa hard yapın ki sandıklar p4 dolmasın. Bu biraz oyuncuyu düşüşü yaratacaktır tabii ki. Ancak işinize gelmediği için op yapıp 2 ayda bir sıfırlayarak para kazanıyorsunuz.
Cahile ne anlatsan boş... Yukarıda açıklama yapılıyor sen yine aynı şeyleri papağan gibi tekrarlıyorsun :)

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne diyosan evet çok haklısın, okuduğunu anlamıyorsun ne anlatayımki sana ben :) Kitap oku kitap zihni açar.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Değerli HandMC ÜYELERI !
PVP AKTİF !
Claimde PVP şuanlık kapalıdır !
Minez aktif edildi, BHOP engellendi!
Kasalarda bulunan sorun düzeltildi!
Oyuna yeni para birimi eklendi !
Yeni indirim fırsatı duyurusu yapıldı, discord kanalımızdan inceleyebilirsiniz.
Rehber alımları için discord kanalımızda REHBER başvurusu bölümünü inceleyebilirsiniz.

1.png
Resme tıklayarak discord kanalına gelebilirsiniz.​

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Günlük etkinlik saati 21:00 ile 22:00 arası olarak değiştirilmiştir.
Survival sunucumuza Rehber alımları yapılmaktadır.
Pazar yeri için yeni map düzenlenmektedir.
15 gün içersinde WARP orman çevresinde arsasına yapıt inşa etmemiş olanların arsası kaldırılacak ve oyun için para ile arsa olarak satışa sunulacaktır.

KEYİFLİ OYUNLAR DİLERİZ !