HanelerMC Rezilliği.

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Daha Demin Bir Olay Oldu
HanelerMC nin Kurucusuyla Çağrıya gittim bu arada skripterim
bütün yazdığım skriptlerimi verdim onlara onlar ise

Böyle İnsanlara Güven Olmaz Arkadaşlar Keşke Güvenmeseymişim Paylaşmadığım Skriptleri Verdim Onlara
Onlarda Bunu Yaptılar
#HIRSIZLAR!

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
böyle dolandırıcılardan çok çekiyoruz haklısın

FallenAngelSC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kişiye ilk olarak güvendik ancak daha sonra başka svlerde olduğunu ve kovulduğunu söyledi ve kişiye olan güvenim düştü daha sonra kişinin yetkisini aldım ve görevine son verdim ve kişiden tarafıma atılan skriptler (Rar Halinde) Silindi. (Senin O iki üç skriptine kalacak kadar düşmedik). Başta alım amacımız Bizim Kendi Coderimiz İle Çalışıp yenilikler üretmeleriydi. Ancak Kişiye Duyulan Güvensizlik Bu Durumu Bitirdi. Kişinin hiçbir Şekilde Belgeleri Vs. Elimizde Yoktur Ve Kişinin hiçbir Şekilde Hakkımızda Şikayette Bulunma Şansı Yoktur.
Saygılarımla
Haneler Craft

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kişiye ilk olarak güvendik ancak daha sonra başka svlerde olduğunu ve kovulduğunu söyledi ve kişiye olan güvenim düştü daha sonra kişinin yetkisini aldım ve görevine son verdim ve kişiden tarafıma atılan skriptler (Rar Halinde) Silindi. (Senin O iki üç skriptine kalacak kadar düşmedik). Başta alım amacımız Bizim Kendi Coderimiz İle Çalışıp yenilikler üretmeleriydi. Ancak Kişiye Duyulan Güvensizlik Bu Durumu Bitirdi. Kişinin hiçbir Şekilde Belgeleri Vs. Elimizde Yoktur Ve Kişinin hiçbir Şekilde Hakkımızda Şikayette Bulunma Şansı Yoktur.
Saygılarımla
Haneler Craft
Kovulduğumu Söylemedim Nerden Çıkarıyorsun ?

FallenAngelSC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ancak Bu Bana Ve Serverime Zarar vermeyeceğin Anlamına Gelmiyor O serverlere Gidiyorsun Ekran Paylaşıyorsun Zorla inandırmaya Çalışıyorsun Ve Kendini Baskı İle Ekibe Sokmaya Çalışıyorsun İlk Başta Yararlı Olacağını Düşündük Ancak Daha Sonra Böyle Olmadığı Kanısına Vardık. Arada Bir Yan Çar İle Serverime Uğra Kendi Skriptlerini Görürsen Yada Benzerini Ozaman Her Konuda Şikayette Bulunabilirsin Ancak Şu Anki Şikayetiniz Geçersizdir..

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kovulduğumu Söylemedim Nerden Çıkarıyorsun ?
Ancak Bu Bana Ve Serverime Zarar vermeyeceğin Anlamına Gelmiyor O serverlere Gidiyorsun Ekran Paylaşıyorsun Zorla inandırmaya Çalışıyorsun Ve Kendini Baskı İle Ekibe Sokmaya Çalışıyorsun İlk Başta Yararlı Olacağını Düşündük Ancak Daha Sonra Böyle Olmadığı Kanısına Vardık. Arada Bir Yan Çar İle Serverime Uğra Kendi Skriptlerini Görürsen Yada Benzerini Ozaman Her Konuda Şikayette Bulunabilirsin Ancak Şu Anki Şikayetiniz Geçersizdir..
Ben Aynısını Arkadaşınızada Atmıştım

FallenAngelSC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşımda Aynı Şekilde Pcsinden Sildi İnanmıyorsanız Skypeden Ekran Paylaşımları Açabilirizi Lütfen Çamur Atmak İçin Yer Aramayın Saçma Sapan Skript İçin Biz Adımızı Kirletmeyiz Ayrıca Dediğim Gibi Arasıra Serveride Kontrol Edersiniz.