Hangi can barı daha güzel ?

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Burda karar veremediğim için size sormaya karar verdim forum gamer halkı
Sizce 1. can barını mı kullanmalıyım 2. mi ikiside kendi yapımım.

1. Can Barı

2. Can Barı

Hangisini seçer iseniz o textureyi paylaşacağım.
^__^

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görünüş olarak 1. olan birazcık daha güzelleştirilirse daha iyi duruyor. Ama bir PvP durumunda 2.yi kullanmak daha mantıklı.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İlk fotoğraf Grand Theft Auto: San Andreas göstergesinden araklanmış gibi. 2. ise estetik durmuyor. Sen pack yaptır uğraşma böyle ._.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk fotoğraf Grand Theft Auto: San Andreas göstergesinden araklanmış gibi. 2. ise estetik durmuyor. Sen pack yaptır uğraşma böyle ._.
Hayır dostum pack aramıyorum atıyorum suyumu ısıtmışım,kahvemi dökmüşüm,keyfim yerinde ama yapcak birşeyim yok. Açıyorum GIMPi textureler ile uğraşıyorum filan evet bu arada 1. GTA : SA yı çok seviyorum ona benzetmeye çalıştım ancak biraz ince kaldı. Bu arada fikrini alamadım hangisini kullanırdın sen olsa idin ?

Görünüş olarak 1. olan birazcık daha güzelleştirilirse daha iyi duruyor. Ama bir PvP durumunda 2.yi kullanmak daha mantıklı.
Hmm pvp pack değil ama minigames oynarken mecburen ara sıra pvp olabiliyor.O yüzden kararını 2 olarak sayıyorum.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Benim fikrim ve düşüncem olarak
1 daha sıcak , daha hoş gözüküyor.
Oyunculara , müşterilere oyunu , daha
farklı , daha değişik sunmak tavsiyemdir.

İyi günler dilerim.Bir de 2. can barı
hakkında şunu demeliyim ki ; sade kalmış
gibi gözüküyor.Yani daha egzantrik birşeyler
lazım gibi görünüyor.Gelişmeniz dileğiyle :)
Hoşçakalın.

Skydentr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1. Olan can barı biraz daha şekil katılırsa güzel durabilir.

ourphysich

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Seçimim ilk can göstergesinden olacak sanıyorsam.

Tabii, kusursuz değil. Düzeltmen gereken bir kaç nokta var. İlk öncelikle: ilk can göstergesinin yüksekliği çok az, ince. Kalınlaştırman daha iyi olur. Ayriyeten, degrade kaplama ile, soldan sağa doğru kırmızıdan turuncuya, turuncudan sarıya, ve sarıdan da yeşile doğru yaparsan, azaldıkça kritik mi, değil mi onu anlayabiliriz.

Ayrıca, çok basit kalmış. Biraz daha şekillendirebilirsin. Sağ kısımdaki açlık göstergesinede el atmalısın bence. Can göstergesi farklıyken, açlık göstergesinin varsayılan kalması pek uyumlu olmaz diye düşünüyorum.

Bu dediklerimi uygulayıp, tekrar fotoğraf atmanı bekliyor olacağım...