Hangi sunucu almalıyım ?_?

HANGİ SUNUCU DAHA İYİ

• Kullanılan toplam oy
    62

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vaybe daha 1 yıl öncesine kadar falan tüm forum batıhosta tapıyordu bu tarz yorumlar görmek üzücü.
O Zamanlar bir değeri vardi şuanda neredeyse alt kısımlarda gezmeye devam ediyor , her türlü Rabisu.com iyidir Batihost'a göre .. @Erkan adlı kişi telefonda aradı beni .. |--> Seni Döverim <-- | Dedi tehtidler savurdu keşke ses kaydına alsaydım ah Aklım!!!.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
veli; benim birisine seni döverim demem için o kişinin gerçekten hak etmesi lazım, seni tebrik ederim, bu tür cümleleri herkes için kullanmamaya çalışıyorum genelde, 4 sene boyunca da bu tür sinirlendiren 2 veya 3 kişi olmuştur, sonuçta insanız. Bak yalan söylüyorsun demiyorum olabilir, email adresini verirsen ilişkimizi bu noktaya getiren şeylere bakarız, irdeleriz.

Biz iş yogunluğundan kurulumları bir sonraki gün yapalım diye satın alan kişilere +1gb ram hediye etmeye başladık. alt kısımlar da geziyoruz senin dediğin gibi :) elin şeyini yemeyen kendininkini çok güçlü sanırmış. şey derken kötü düşünmeyin yumruk demek istedim.

forum da 2017 boyunca üstte reklam yaptık farkındamısın bilemiyorum. aktif olamıyoruz zira gerçekten zamanımız kalmıyor.
bu cevabı da forumu özlediğim için yazayım dedim, şimdi bir sürü fanboy gelip sıralar gider :)

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vaybe daha 1 yıl öncesine kadar falan tüm forum batıhosta tapıyordu bu tarz yorumlar görmek üzücü.
O Zamanlar bir değeri vardi şuanda neredeyse alt kısımlarda gezmeye devam ediyor , her türlü Rabisu.com iyidir Batihost'a göre .. @Erkan adlı kişi telefonda aradı beni .. |--> Seni Döverim <-- | Dedi tehtidler savurdu keşke ses kaydına alsaydım ah Aklım!!!.
veli; benim birisine seni döverim demem için o kişinin gerçekten hak etmesi lazım, seni tebrik ederim, bu tür cümleleri herkes için kullanmamaya çalışıyorum genelde, 4 sene boyunca da bu tür sinirlendiren 2 veya 3 kişi olmuştur, sonuçta insanız. Bak yalan söylüyorsun demiyorum olabilir, email adresini verirsen ilişkimizi bu noktaya getiren şeylere bakarız, irdeleriz.

Biz iş yogunluğundan kurulumları bir sonraki gün yapalım diye satın alan kişilere +1gb ram hediye etmeye başladık. alt kısımlar da geziyoruz senin dediğin gibi :) elin şeyini yemeyen kendininkini çok güçlü sanırmış. şey derken kötü düşünmeyin yumruk demek istedim.

forum da 2017 boyunca üstte reklam yaptık farkındamısın bilemiyorum. aktif olamıyoruz zira gerçekten zamanımız kalmıyor.
bu cevabı da forumu özlediğim için yazayım dedim, şimdi bir sürü fanboy gelip sıralar gider :)
hmm zamanında bu tarz bir konuşma gerçekleştirseydin benimle , sana tek cevabim haklısın derdim fakat eskiden keşke konuşsaydın şuanki tarzdaki konuşman olarak.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@batihost.com deneme şansım olmadı umarım birgün erkan beyle yollarımızı birleştiririz.
@AxiTRBilisim denemiştim ve gayet memnun kalmıştım şu an nasıl bilmiyorum bu dediğim şey 1-2 yıl önceydi şu an neden saldırdıklarınıda anlamıyorum bu adama
@Rabisu şu anda kullandığım hosting gayet memnunum site tasarımlarını geliştirmeleri gerekiyor.Ticketlara önem veriyorlar.
@Hanibu deneme şansım olmadı
@1sunucum deneme şansım olmadı
@Nitrado gayet iyi memnun kalmıştım fakat fiyatlar biraz yüksek gibi.
bunlarda benim görüşlerim.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Benim yaptıklarıma rağmen bana öyle kelimeler söylemediğine göre bu arkadaşın yaptığı baya kötü bir şeymiş. Bu arada geçenki olaydan dolayı özür diliyorum. Cahilliğime gelmiş asıl haklı olan senmişsin.