HappySmoker v2 Permissionları ayarlı olmayan yarım bir paket.

Mahcuette

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılışında 30 satır eksik çıkıyorsa ayrıca bu eksikleri siz değil ben buluyorsam uğraşıp açmayalım bir zahmet 16 yaşında olup millete 18-19 diye yalan söyleyen sanalına vs çağıran arkadaşlar ile uğraşamam kimin ne halt olduğu belli önceden yaptıklarınız ile çıkıp yüzümüze söylemeye cesaretiniz bile yok bunları sadece maval okuyun ilk başka böyle değildi diyorsunuz yeni eklemeler yok tnt sistemi yok harita yok koth vs diye eklemeler isteyen paketi planlayan sizdiniz.
EK: Ayrıca klana girip disband atamıyorsun verdiği hata ektedir
Ekli dosyayı görüntüle 178082
Yapamadığınız işlerin üstünü kapatıp sadece öyleydi böyleydi diyorsunuz somut 1 kanıtınız yok başarısız ve beceriksizsiniz zaten daha önceki projeniz'den belli.
Boşuna dememişler çocuğu gönder arkasından sen git diye

f join nirvana
f admin Voltage
f disband
bu factionsunun cevabıdır (okumayı unuttuğunu düşünüyorum orda yazan şey gayet açık çünki)
daha önceki projelerimiz derken neyi biliyorsunda konuşuyorsun çok merak ediyorum clientimimi ? spigotta 2 ay duran pluginlerimimiki 2.5k downloadda kaldırıldı tnt sistemi vs önceden vardı zaten harita kothda vardı bizim sıkıntı çektiğimiz sizin gereksiz ve boş eklemelerinizdi şimdi gelelim sanalına çağırma mevzusuna Asafcım piyasada adın yok kimse seni tanımıyorki tanısada insanlara kölelik eden bir moderatörden başka bir şey değilsin 16 yaşında olup 18 yaşında diyoprsun derken ben kimseye 18 im demedim he diyorsanki klan discordlarında adın neden 18 17 20 değişiyor rozede bir aralar 35 yaşında yazıyordu onu kastediyorsan eğerki yazık sana cidden nereden saldıracağını şaşırmışsın sunucu açılınca 30 satır eksik çıkmıyor
permler hatalıydı
türkçeleştirmeler yoktu (mustafanın görevi)
ban türkçe değildi (tanerin görevi)
hile korumasını zaten açıkladık
factionsuda açıkladık
kitler zaten düzeltilmişti hemen sonrasında

bak bizim suçumuz sadece permler bak sen şu işe yahu nerde 30 satır eksik ben göremiyorum ?

neyse sanalına mevzusuna geri dönecek olursak bak piyasada olan senden fazla tecrübesi olan senden fazla tanınan birisi olmama rağmen hatta senden küçük olmama rağmen seni korumama ve yazdığım confige Core pluginime güvenerek sanalına çağırıyorum bahaneler üreterek korkaklık ederek gelmiyorsun benim kendimi ispat etmeme gerek yok zaten beni tanıyan tanıyor neler yaptığımı bilen biliyor o konulara hiç girmeyelim siz kuyruk acınızla beraber devam edin yakında bakarsınız size rakip survival sunucusu açarım youtubeden bakarak he olmazmı elde avuçta 10-20 kişilik onlineniz kaldı yarısı yetkili zaten onuda böleriz nasıl olur bence güzel

Siasbus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boşuna dememişler çocuğu gönder arkasından sen git diye

f join nirvana
f admin Voltage
f disband
bu factionsunun cevabıdır (okumayı unuttuğunu düşünüyorum orda yazan şey gayet açık çünki)
daha önceki projelerimiz derken neyi biliyorsunda konuşuyorsun çok merak ediyorum clientimimi ? spigotta 2 ay duran pluginlerimimiki 2.5k downloadda kaldırıldı tnt sistemi vs önceden vardı zaten harita kothda vardı bizim sıkıntı çektiğimiz sizin gereksiz ve boş eklemelerinizdi şimdi gelelim sanalına çağırma mevzusuna Asafcım piyasada adın yok kimse seni tanımıyorki tanısada insanlara kölelik eden bir moderatörden başka bir şey değilsin 16 yaşında olup 18 yaşında diyoprsun derken ben kimseye 18 im demedim he diyorsanki klan discordlarında adın neden 18 17 20 değişiyor rozede bir aralar 35 yaşında yazıyordu onu kastediyorsan eğerki yazık sana cidden nereden saldıracağını şaşırmışsın sunucu açılınca 30 satır eksik çıkmıyor
permler hatalıydı
türkçeleştirmeler yoktu (mustafanın görevi)
ban türkçe değildi (tanerin görevi)
hile korumasını zaten açıkladık
factionsuda açıkladık
kitler zaten düzeltilmişti hemen sonrasında

bak bizim suçumuz sadece permler bak sen şu işe yahu nerde 30 satır eksik ben göremiyorum ?

neyse sanalına mevzusuna geri dönecek olursak bak piyasada olan senden fazla tecrübesi olan senden fazla tanınan birisi olmama rağmen hatta senden küçük olmama rağmen seni korumama ve yazdığım confige Core pluginime güvenerek sanalına çağırıyorum bahaneler üreterek korkaklık ederek gelmiyorsun benim kendimi ispat etmeme gerek yok zaten beni tanıyan tanıyor neler yaptığımı bilen biliyor o konulara hiç girmeyelim siz kuyruk acınızla beraber devam edin yakında bakarsınız size rakip survival sunucusu açarım youtubeden bakarak he olmazmı elde avuçta 10-20 kişilik onlineniz kaldı yarısı yetkili zaten onuda böleriz nasıl olur bence güzel
Bol keseden kanıt olmadan sallamaya devam bahsettiğiniz komutlari girdim ayni hatayi verdi loglardan alip koyacağım buraya cocuksun zaten laflarindan belli bunlar yaşına veriyorum reşit bile değilsin seninle polemiğe girmek hata oluyor psikolojin etkilenir Paketiniz cok basarili olduğu icin cok sevdiğiniz yakin olduğunuz klanlar bu paket ne ben daha iyisni yapardim dediler bana istersen atayim onlarida he gidip açabilirsiniz survival sunucusu ama öyle paket patladimi kurcuya abi paket patladi her şey deaktif demeyle geçmez bunuda inkar edin gidip buhariyi yada borayi cagirmadiginizi paketin deaktif olmadığını soyleyebilirsen helal olsun cagirdiginizi bile kanitlarim.

Mahcuette

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bol keseden kanıt olmadan sallamaya devam bahsettiğiniz komutlari girdim ayni hatayi verdi loglardan alip koyacağım buraya cocuksun zaten laflarindan belli bunlar yaşına veriyorum reşit bile değilsin seninle polemiğe girmek hata oluyor psikolojin etkilenir Paketiniz cok basarili olduğu icin cok sevdiğiniz yakin olduğunuz klanlar bu paket ne ben daha iyisni yapardim dediler bana istersen atayim onlarida he gidip açabilirsiniz survival sunucusu ama öyle paket patladimi kurcuya abi paket patladi her şey deaktif demeyle geçmez bunuda inkar edin gidip buhariyi yada borayi cagirmadiginizi paketin deaktif olmadığını soyleyebilirsen helal olsun cagirdiginizi bile kanitlarim.
buhariyle bora paket deaktif olduğu için değil yönlendirme ip adresi yönlendirmesi olmadığı için geldiler sunucuda bir problem yoktu yine tanerin suçuydu ip yönlendirme halen konuşuyorsun bir şey bilmeden daha iyisini yapabilen varsa gelsin yapsın ben bir şey demiyorum boş keseden sallamak kolay benim dediğim herşeyin doğru olduğunu sende biliyorsun biz hiçbir zaman paket patladıda demedik vipeditte girmişler perm yok diye bağırıyordunuz gittim adamlar editte kasılıyor paketten o kadar uzaksınızki halen 16 yaşındasın diyorsun korkaklık edip gelemiyorsun sanalına sende biliyorsun çünki hile açamayacağını configimin sağlam olduğunu coremun sağlam olduğunu asaf yanımızda kediydin sesin çıkmıyordu kuyruk acısıyla aslan kesildin maşallah paketimin başarısını sorgulayan varsa 24 tps alan 16 çekirdek destekli thread modülü olan 3.2 reach algılanan mmc hitli bir paket yapsın 5 günde çıkarsın görelim burayı meşgul etmeye gerek yok

KRYGT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cihanın yaptığı paketi inceleme fırsatına sahip oldum. Ve sunucu sahibinin cihanın emeklerini hiçe sayarak cihanın ailevi değerlerine nasıl hakaretler savurduğuna da... Paket gerçekten çok güzel günümüz sunucularını incelediğimiz zaman skriptsiz çok nadir paketler mevcut buna rağmen böyle bir konu açılması gerçekten üzücü kısacası tamamen bencillik içgüdüsü ile açılan bir konu olarak görüyorum.

doğru, anasına avradına sövdüm. ama onuru olan, delikanlı olan anasına küfür ettirmez işini düzgün yapar. son dakikaya kadar abi her şeyimiz hazır, tamamız dediler 1 sayfa not defteri dolusu eksik çıktı.

bu kadar onurlu, gururlu olan varsa işini düzgün yapar.

cihan'ın emeği diyorlar. 5000 lira bütçe ile ne istedilerse verdim. 5000 liraya ne paketler yapıyor millet. bizimkisi emek değil tabi :) arkadaşlarını getir burada yorum attır kendini savunucam diye. işime gelir, konu üstlere çıkıyor siz yorum attıkça millet de görüyor. reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

devam edin çocuklar.

TorkauL

play.CapeNW.org
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
doğru, anasına avradına sövdüm. ama onuru olan, delikanlı olan anasına küfür ettirmez işini düzgün yapar. son dakikaya kadar abi her şeyimiz hazır, tamamız dediler 1 sayfa not defteri dolusu eksik çıktı.

cihan'ın emeği diyorlar. 5000 lira bütçe ile ne istedilerse verdim. 5000 liraya ne paketler yapıyor millet. bizimkisi emek değil tabi :) arkadaşlarını getir burada yorum attır kendini savunucam diye. işime gelir, konu üstlere çıkıyor siz yorum attıkça millet de görüyor. reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

devam edin çocuklar.
Her şey parayla olmuyor işte ufacık dahi olsa bilgi de lazım ki yaşanılan sorunların ne derece abartılacağını kestirebilesiniz.

Mahcuette

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

devam edin çocuklar.
Şimdi sıkıntı şurda 5000 TL yi biz almadık (biz sizden hiç para almadık) tamamiyle sunucuya harcandıki 5000 TL olduğunu düşünmüyorum 1 sayfa not defteri dolusu eksik diyorsunuz ortada 2 satırdan başka eksik yok 2.si 5000 TL insanlara verirseniz evet size cidden güzel paketler yaparlar ama yine 4 günde yapamazlar AGC yi elde edemezler (AGC kadar güzel olmayan fakat onun kopyaları bile 400$ dan başlayarak satılıyor ve 2 aylığı ben sınırsız aldım hemde AGC yi) 2.si benim gibi bir spigot yazamazlar şimdi emeklerimi tartışmaya gerek yok benim ortaya koyduğum emek belli bana dedinizki 300-400 kişi olacak şöyle olacak böyle olacak bende size ona göre bir spigot yazdım ona göre bir performans ayarı yaptırdım dedinizki bana i7 mi alalım ryzen 5 mi alalım bende yetmez i9 alın dedim tps sorunu yaşadıkmı yaşamadık 24 TPS lerde geziniyordu sunucu şimdi olayı kısaca anlatayım siz benim sponsorumdunuz ben battım paranız boşa gitti bu bu kadar basit (aslında batmadım sunucuyu açacaktık kendileri istedi) şimdi mustafacım anneme küfür ettiğin yere geliyorum abi diyoruz saygı duyuyoruz anneme küfrediyorsun benim yaptığım şeylerki küfür edilecek hiçbirşey yok bana küfretmenin gerekçesini vermez birdahakine biriyle iş yapmadan önce saygılı olmayı öğren 26 yaşına gelmişsin insanlarla nasıl konuşman gerektiğini öğrenememişsin insanların annesine söversen onlarda seni böyle yarı yolda bırakır çekip gider reklam mevzusunda ise evet sizin ne kadar bencil yüzsüz ve toksik bir insan olduğunuzun reklamını yapıyorum onun yanı sıra 4 günde neler başardığımın reklamınıda yapıyorum doğru söylüyorsunuz reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

Son düzenleme: