HaskurLIVE Ekip Arkadaşları Arıyor(Admin/Rehber/Builder)

haskurLIVE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Adı :Haskur Craft
Yaş Sınırlaması :17-25
İstediğiniz Günlük Online Süre :Aktiflik değil işlevsellik önemli.
Aradığınız Özellikler : Panel bilgisi,Nitrado tecrübesi olan,Komut bilgisi olan,Plugin bilgisi olan arkadaşlara öncelik tanınacak.
İletişim Adresi (E-Posta, MSN vb.) :[email protected]
Harici eklemek istedikleriniz: Sunucumuz minecraftla sınırlı değil çok yakında metin2,cs:go,cs 1.6 ve daha birçok oyuna açılmayı planlıyoruz.Kim bilir belki bu başarıya bir ortak olursunuz.

İletişime geçmek isteyen arkadaşlar acil bir şekilde burdan mesaj atabilirler veya verilen mail ile iletişime geçebilirler.

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba 15 yaşındayım fakat buildlerim iyi :)

İsterseniz serverde deneme yapablirsiniz

haskurLIVE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaptığınız çalışmaların örnek resimlerini mesaj veya mail ile atarsanız olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparız. @Emirhankk1

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ama resim yokki elimde :( Servr aktifse yarım saat çalışma sonucu bir şey yapablirim :D

Uzunluga gore

kaptanbela

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ismim: cem
yaşım : 17
Tecrübe: Çok fazla

Tugrahn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsmim Tuğrahan Şenlik 16 yaşındayım, Admin olmak istiyorum Admin Yetkisinde Önceden Görev yaptım. Server açmıştım ve 7 serverde admin oldum Eğer Kabul edilirsem serverde birçok şeye yardımcı olacağım diye düşünüyorum skypem : darkstreet.mrwilliamo Yazım hatalarım pek olmaz ve Aktiflik sürem hafta sonu 11 saat hafta içi 3-4 saat. Eğer Alınırsam Çok İyi çalışağım,küfretmeyeceğim ve boş yere jail , ban , mute atmayacağim.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
ad: Murat
soyad: Bircandan
deneyim: 3 Hub Sunucu 6 Deneyimli Ekip Ve 4 Faction Sunucu Kurdum.
resimler: file:///C:/Users/afacan/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2016-02-12_17.29.34.png
file:///C:/Users/afacan/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2016-02-12_17.29.27.png