HaVS.MinecraftOyna.com > OPFaction Sunucusu │ KASALAR │RÜTBE │EDİT │ÖZEL BÜYÜLER │ PARA ÇUBUĞU ve Daha Fazlası

HaVS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
OpFactions 1.8x Sunucumuz Bakımdan Sorunsuz bir şekilde çıkmıştır.
Herhangi bir Lag , Ping , Takılma Vb. Sorun yoktur.
-/warp *Lapis *Hammadde *Edit *Vip Edit *FPS *Enchant *Tamirci *Pvp Eşyaları *Kasalar *Market *Orman *Arsalar *Arena *Mini Arena *Pvp Maden *Eski Mini Arena *Özel Ençlı Kafalar *-/pmarket / gercek para ile satışlar. *Paralı HaVS Set ve Kılıç *HaVS Coin ile Set alma *Oyun parası ile Ucuza Set Alma *Enchant basma *Iksirler *Enc Kitaplar *Özel kasalar *VIP ler icin Edit Bolgesi Ve Daha Fazla Olarak ; Özel Anti Bot Koruması. +Hile Koruması %100 Adalet

Ekli dosyayı görüntüle 174182Ekli dosyayı görüntüle 174183Ekli dosyayı görüntüle 174184Ekli dosyayı görüntüle 174185Ekli dosyayı görüntüle 174186

Son düzenleme:

İbrahimEyüp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SERVER OP YAZIYOR AMA DERİ SET İLE BAŞLIYOR OP OLDUĞUNA EMİN MİSİNİZ

SedatCanS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki warplar çalıntı. Op denilen sunucuda v4 demir kazma ile başlıyor + deri set. Sunucuda yetkili desek hiç kimse yok. Size garanti veriyim böyle sunucu açıcaksanız hiç açmayın. Paranıza yazık

HaVS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu Daha Yeni Discorda Gelip Şikayetlerinizi Bildiriniz.

Son düzenleme:

HaVS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki warplar çalıntı. Op denilen sunucuda v4 demir kazma ile başlıyor + deri set. Sunucuda yetkili desek hiç kimse yok. Size garanti veriyim böyle sunucu açıcaksanız hiç açmayın. Paranıza yazık
Normalde yetkililer aktif oluyor ama bugün müsait değillerdi ben evde olsaydım sunucuda olurdum