Hayatta Kalma Oyunları PC Önerisi

CoD61

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siz geçin dalganızı adamla Mario diye , aynı hale siz düşeydiniz bilirdiniz. Forumda iyi ki küfür yasak yoksa çok kötü şeyler olacaktı :D
katılıyorum

arkadaşlar ne yapıyım yeni pc almadım param yok :( böyle külüstür pcm var

siz ala gelmişsiniz mario oynayın diyosunuz asıl siz oynayın :(

yeter ya!

bir daha böyle şeyler derseniz moderatörlere şikayet Edilceksiniz!!!!!

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
katılıyorum

arkadaşlar ne yapıyım yeni pc almadım param yok :( böyle külüstür pcm var

siz ala gelmişsiniz mario oynayın diyosunuz asıl siz oynayın :(

yeter ya!

bir daha böyle şeyler derseniz moderatörlere şikayet Edilceksiniz!!!!!
Et kardeşim en doğal hakkındır. Senle dalga geçmeye hakları yok bence.

wepking07

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sen yeni bilgisayar al bence benimki sadece starboundu kaldırmıo
terraria ise server açamıyom minecraft desen düz map takılıoz en iyisi yeni pc al[DOUBLEPOST=1402829753,1402828802][/DOUBLEPOST]stone heart bi bak

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
The forest cıktı minimumda çok kasmadan oynarsın fakat alpha 0.02 de cok bug var yamyamlar suyun altında depar atıyorlar öldürdüğün yamyamlar bir süre sonra patlıyor Fişek tabancasısın sınırsız mermisi var. internet tabanlı var bitane Last stand union city Oyun da survivor oyunu fakat oyunun senaryolu olduğu icin sonu var uyku gereksinimi susuzluk açlık vb şeyler var

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
The forest cıktı minimumda çok kasmadan oynarsın fakat alpha 0.02 de cok bug var yamyamlar suyun altında depar atıyorlar öldürdüğün yamyamlar bir süre sonra patlıyor Fişek tabancasısın sınırsız mermisi var. internet tabanlı var bitane Last stand union city Oyun da survivor oyunu fakat oyunun senaryolu olduğu icin sonu var uyku gereksinimi susuzluk açlık vb şeyler var
Adam diyor ki StarBound falan kaldırmıyor diyor siz de The Forest öneriyorsunuz. WTF ?

ArdaKaya_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Albion Online hayatta kalma oyunu. Steam 'de ücretsizdir. Çok oyunculudur , düşük sistem PC 'ler için ideal bir oyundur. İstersen bazı portallardan geçip diğer oyuncularla PvP de atabiliyorsun , harita içinde doğan boss'larla da PvP atabiliyorsun. İtemlerinin tier'lerini yükselterek gelişebilirsin.