Hayday - Mobil Oyun Tanıtım Konusu

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Hayday Nedir ?

Hayday Supercell tarafından yapılmış bir çiftlik oyunu.

21 Haziran 2012 'de ilk defa IOS platformunda yayımlanan bu mobil oyun yayımlandığı tarihten bu yana sürekli kendini yeniliyor ve oyuna yenilikler getirmeye devam ediyor.

Şuanda 122 farklı ülkede 100 milyondan fazla (Google verilerine göre) kullanıcı bu oyunu tercih etmekte.

Aynı zamanda 5 milyonu aşkın kullanıcı Google Play'de oyuna 5 yıldız vermiş bulunmakta.

Hayday çevrimiçi oynanan bir oyun olduğu için oynamak için internete bağlı olmanız şart.

Oyundaki Amaç Ne ?

Oyunun amacı ise kendine ait çiftliğini kurup, büyüyüp, kendi arkadaşlarınla veya komşularınla ticaret yapmak. Kendine özel teknen ile, kamyon siparişlerin ile, balıkçı tekneleri ile seviyeni geliştirip para kazanmak olarak özetleyebilirim.

Oyun Hakkında App Store Editör Görüşü:

Çiftlik işletmek hayalinse, Hay Day aradığın oyun. Hayvanları beslemek, tarlaya ürün ekmek, müşterilerin siparişlerine yetişmek göründüğü kadar kolay değil ama tahmin edemeyeceğin kadar zevkli! Yola küçük bir tarlayla çıkıp tıkır tıkır işleyen, müşterilerin gözdesi bir çiftlik yaratmanın yaşattığı tatminin ise eşi benzeri yok. Bu oyunda her şey gerçek dünyadaki gibi kuralına göre işliyor. Ekmeğin pişmesi ya da mısırın hasat edilebilmesi için beklemek zorundasın ama bu süreç oyunun rengarenk dünyası sayesinde çok eğlenceli. Hay Day, sana da ''keşke çiftçi olsam,'' dedirtecek!

Oyunun Ön İzleme Videosu:

Oyunun İndirme Linkleri:

Konuma gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. Hayday benim de severek oynadığım bir oyun. Başka bir konuda görüşmek üzere. Esenlikler!

Son düzenleme:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
PayDay okuyup mobile çıktığını zannetip girmiştim. HayDay'miş. Hehe.