Hearts of Iron IV | Hileler

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21

Hearts of Iron IV
Yepyeni bir konudan merhabalar! Bugün sizlere Hearts of Iron 4'te işinizi kolaylaştıracak bazı hilelerden bahsedeceğim.

Hearts of Iron IV nedir?
Hearts of Iron IV bir strateji oyundur. Oyundaki amacımız, seçtiğimiz ülke ile o an ki en büyük devlet olmak yahut imparatorluk olmak da diyebiliriz.

Hearts of Iron IV Konsol Paneli Açma ve Hileler
Hearts of Iron IV'de hileleri uygulamaya koyabilmek için konsol panelini açmanız gerekmekte. Konsol paneli, "é" tuşuyla açılmakta. Konsol panelini açtık, artık kodları girebiliriz.

Hile Kodları

ae <miktar> <silah ismi> : Bu kod sayesinde kendi ülkenize ekipman ekleyebilirsiniz. Ekipmanların adlarını "Üretim" bölümünden yahut oyunu ingilizce oynuyorsanız "Production" bölümünden bakabilirsiniz.

research all : Bu kod sizlere oyunda tüm araştırmaları yapmanızı sağlar.

allowdiplo : Tüm diplomatik hareketleri açabilirsiniz.

annex <ülke kodu> : Bu kod sayesinde fethetmek istediğiniz ülkenin kodunu yazarak o ülkeyi direk ilhak edebilirsiniz.

focus.autocomplete : Ülke odaklarını süresini beklemeden anında araştırabilirsiniz. Aman dikkat edin, tüm araştırmaları yaptıktan sonra kodu tekrar yazın ki diğer ülkeler bu koddan etkilenmesin.

focus.nochecks : Odakların gerekçelerine takılmadan, odakları araştırabilirsiniz.

ic : Kodu aktifleştirdiğiniz de inşaları şehirlere basar basmaz tamamlar.

pp : Ülkenize politik güç ekler.

manpower : Ülkeye insan gücü ekler.

debug_nuking : Herhangi bir bölgeye koşulsuz atom bombası atabilirsiniz.

nuke <miktar> : Yazdığınız sayıda atom bombası elde edersiniz. (max 999)

İşe yarayan bazı konsol komutlarını gösterdim. Umarım beğenmişsinizdir. Daha fazla konsol komutlarının gelmesi için yorumlara yazabilirsiniz.

İyi günler!

Ekli dosyalar

• hoi4.jpg
    hoi4.jpg
    6.8 KB · Görüntüleme: 225

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Sanki daha fazla hile vardı? Güzel konu eline sağlık.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğendim..Güzel
benim gibi hile yapmak istiyenler için :D

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elimde bir miktar para vardı böyle oyunlardan almayı düşünüyordum bu iyi geldi :=)