Hearts of Iron IV | The Road To 56

08nazif

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hoi.jpg

Herkese Selam.

Bugün size hearts of iron IV'da ki en iyi, en başarılı modu size tanıtacağım. Bugün sizlere The Road To 56'yı anlatacağım. Hadi Başlayalım. Öncelikle geçen gün ki yazımı hatırlıyorsanız. Orada modların en büyük özelliği focustur demiştim bu oyun size yeni bir dünya yaratmanızı sağlıyor Çin'den tutun Moğollar'a Moğol'dan tutun Meksika'lılara hepsinin kendine ait focusu var. Tabi bütün ülkeler değil.Neyse öncelikle şunu diyeyim ki bu modu bitirmek en az 30 saatinizi alır. Oyunda tek bir sıkıntı var ki Alman'ların değişen focusu sayesinde oyunda savaş 1939 yerine 1940'da başlıyor. Ama bu mod savaşa giren bütün ülkeleri ilgilendiriyor. Herkese yeni focuslar eklemişler. Adamlar hiç birine ya bunun focusunu yapmayalım dememişler kimin nasıl focusu varsa değişmiş. Hani Düşünün normal oyunda modsuz olarak Türkiye'nin focusu genel focustur. İçi boştur. İşte bu modda Türkiye bile düşünülmüş ama ben Türklere verilen kısmı beğenmedim sadece Mustafa Kemal Atatürk'e daha güzel bir fotoğraf bulmuşlar onu söyleyeyim. Hani artık sıkıldığınız o genel focus varya. Heh işte ondan artık kurtulabilirsin kardeşim çünkü adamlar genel focusu bile yeniden yapmışlar. Emek içeriyor. Mod buram buram emek kokuyor. Neyse bu kadar övgü yeter. Oyunumuzda senaryoyu baştan yazıyorlar sanki. Herkese yenilik getiriliyor. Özellikle oyunu oynayanların çok şikayet ettiği bir şey vardı. Çin'in bir focusu yoktu. Herkes bütün büyük devletlerin focusu var neden bu Çin'in yok dediler. Bu adamlar Çin'e focus değil evrim getirdi evrim. Cidden özellikle iki Çin'ede yaptıkları o şanksi'dir filan onları yut onları sevdim ama şöyle bir şey var ki artık Çin ittifakını focus ile kuruyor. Yani savaşa ansızın katılmanız imkansız. Katılırken Japon'lular haber almış oluyor Ama sıkıntı olmaz Japon'ların umrunda olmuyor hiçbir şey zaten. Oyunda garipsediğim bir diğer konuda. Hani Japonlar Çin'e savaş açarda. Çin bu Japon'u atar direkmen. Artık o yok Çin'de ekonomi ve lojistik eksikliği getiren çok ciddi eventler var. Bunlar Japon kardeşim gel sen Çin'e şimdi giriş yapabilirsin diyor. Ve bunun sayesinde Japon kardeşerimiz kolayca Çin'i geçebiliyor. Tabii yapay zeka ise değişir yine savaş kolay bitmez. Demeyi unuttum bu Çin'i zorlaştıran event'lar sadece iki Çin'den biri bütün çinlileri alırsa bitiyor. Bahsettiğim iki Çin normal Çinliler yani o saçma ismi olanlar değil. People Repuclics Of China ve China bu ikisinden biri deiğerlerini ve birbirlerini yutarsa bu eventler kalkar. Bu arada Komunist Çin'de Japon'lar şle barış yaptıktan sonra iç savaşı başlatmak için bulunan bir focus vardır. Political Power dediğimiz yerdede cidden güzel bir yenilik var var. Research'taki yeni taban ve daha çok gemi türü aynı zamanda askeri bakımda dağcı tümeni vs. giblere çöl birlikleri,. Hepinize saygılar,hürmetler. İnşallah yeni bir konu ile görüşmek üzere. Hoşça kalın. Sağlıcakla.

MODUN LİNKLERİ
tıklayınız
tıklayınız

MODDAN RESİMLER

56 1.jpg

56 2.jpg

56 3.jpg

söylemediğim İran meselesi ^_^
56 4.jpg

Yine Söylemediğim Filipinliler'in focusu ^_^
56 5.jpg

56 6.jpg