Hediye - Ödüllü Yarışma Birincisi Yapı Paylaşımı

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Y4QanD.png

znj1WB.gif

Herkese saygı ve sevgiyle selamlar.
Ben VIthreon .Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Ödüllü Mimari Yarışma duyuruldu. Hepimiz heyecanla yapacaklarımızı, yapmayı düşündüklerimizi , rakiplerimizi düşündük. Yorulduk ta...
Gün geldi ki yarışma başladı ve 8 saatlik süreçte yarışmacılar olarak yapılarımızı yaptık. Huzurunuzda tam 1.993 görüntülenme ve 205 oy ile sıralamayı şekillendirdik. Takdir ettiğiniz üzere yarışmada birinciliğe 87 oy ve %42,4'lük oy potansiyeli ile birinciliğe layık gösterildim. Bu beni fazlasıyla mutlu hissettirdi. Her kime olursa olsun oy veren herkese , forumdaki tüm üyelere teşekkürlerimi sunuyorum.

znj1WB.gif

Yapıya gelecek olursak , konu dikeyinde, gerçeğine uygun ve sade bir tasarım kullanmayı tercih ettim. Alman , Macar ve doğru hatırlıyorsam Belgrad parlamentolarından esinlenerek bir yapı ortaya çıkardım.
Birinci olduğum için ise olması gerektiği gibi haritayı sizlerle paylaşacağım.

WbqPAq.png

1N6oPD.png

İNDİRME LİNKİ
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

VİRÜS TESTİ
Antivirus scan for 2553ca6d71a56788b4c6d101e212d54a93e531047bea842b80124fc8852c526b at 2016-09-18 17:30:50 UTC - VirusTotal

Dereceye girmiş olan @Chyron ve @Eriny arkadaşlarımı ,
Organizasyonda emeği geçen @LordTs @AdexTR ve @Crowley07 ye de teşekkür etmeden geçmek istemiyorum.

Hoşçakalın.
Ödüllü Mimari Yarışma Galibi

znj1WB.gif

Y4QanD.png

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle hak etmiştin. Tebrik ederim başarılarının devamını dilerim. (Resimlerin url'sini kullanman gerek resimlerin bulunduğu sayfanın değil. Sağ tık resim adresini kopyala.)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Başarılarının devamını dilerim.

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Tebrik Ediyorum. Minecraft Story Mode'de Hayırlı Olsun :)
Yapın Çok Hoş Olmuş Tek Kelimeyle Mükemmel
Ancak Beğenmediğim Tek Kısım Biraz Daha Geniş Olabilirdi :)
Dostum yarışma gereği sınırlı bir alan verildi bize.

Son düzenleme: