Konu kapatılsın lütfen

HeliosNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu kapatılsın lütfen

Son düzenleme:

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Selam. Sunucunuz Hoşuma Gitdi. Fakat Survival En Son Sürümde Olmalı 1.8 Survival Artık Eskidi Ve ViaVersion Kullandığınız Için Oyuncular Kanat Filan Kullanamıyorlar Bu Yüzden 1.12 Sürümünün Anlamı Kalmıyor. Örenğin 1.14 Sürümünü Kullana Bilirdiniz Ama Pluginlerde Sorun Çıka Bileceğinden Dolayı 1.13 (birçok Plugin Artık 1.13 Desteği Veriyor) Sürümünü de Kullana Bilirsiniz Bu Sizin Kararınız. Bunu Sizi Kötülemek Için Söylemiyorum Sadece Kendi Görüşüm. Yinede Kolay Gelsin.

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı geliştirilmeli başarılar

HeliosNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Selam. Sunucunuz Hoşuma Gitdi. Fakat Survival En Son Sürümde Olmalı 1.8 Survival Artık Eskidi Ve ViaVersion Kullandığınız Için Oyuncular Kanat Filan Kullanamıyorlar Bu Yüzden 1.12 Sürümünün Anlamı Kalmıyor. Örenğin 1.14 Sürümünü Kullana Bilirdiniz Ama Pluginlerde Sorun Çıka Bileceğinden Dolayı 1.13 (birçok Plugin Artık 1.13 Desteği Veriyor) Sürümünü de Kullana Bilirsiniz Bu Sizin Kararınız. Bunu Sizi Kötülemek Için Söylemiyorum Sadece Kendi Görüşüm. Yinede Kolay Gelsin.
Önerileriniz için teşekkürler

SametTekins

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Diger survivalerden farklı ve güzel olmuş. Sistemleriniz efsane başarılar dilerim konu tasarımı geliştirilebilir 10-9

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Fantastik düşüncüler... Harika!

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepinizi Servere bekliyoruz...

Scftie

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resimlere bakılırsa güzel bir servera benziyor, deneyeceğim :)

HeliosNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
- Rütbe fiyatları düşürüldü
- tps ve ping sorunları halledildi
- performans güncellemesi yapıldı
- Günlük ödül ve event de verilen eşyalar azaltıldı
- Sunucumuz aktif hepinizi bekliyorum

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
şimdi sistem olarak güzel düşündüğün şeyler var ama dostum sigara sistemi minecraft yaş ortalamasına bakarsak kötü örnek oluyor ya zaten malum küçük kardeşlerimiz özenme konusunda üst seviyede eğer böyle bir sistem kullanmak istiyorsan bence girişte bir uyarı koy :)
Başarılar...

HeliosNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şimdi sistem olarak güzel düşündüğün şeyler var ama dostum sigara sistemi minecraft yaş ortalamasına bakarsak kötü örnek oluyor ya zaten malum küçük kardeşlerimiz özenme konusunda üst seviyede eğer böyle bir sistem kullanmak istiyorsan bence girişte bir uyarı koy :)
Başarılar...
Teşekkürler, Sigara sadece görsel amaçlı yapıldı özendirecek kadar abartmadık Görüşleriniz bizim önemlidir teşekkürler