Her İhtiyaca Göre Mod Paketleri

06ozcn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tmm kardeşim yani yapıcaksın şimdiden teşekkürler . ( Hatta yaparsan acaip olur kardeşim istediğin bir şey varsa ( Tabi yapabileceğim ) elimden geldiği kadar yardım ederim. )

BatuhanSteveÖzbatir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
*Nasıl Bir Paket İstiyorsunuz ? : [En az 3 satırla açıklayın]: Ortaçağ temalı çok az gerçekçi içinde fazla canavar ve teknik olmayan ve en önemlisi Battlegear ve Tinker's Construct olan (Tinker's defense de olsa iyi olur:D) sistemi ve beni zorlamıyacak Herhangi bir amacı olmadan hayatta kalmaya çalışma temalı gibi bir modpack istiyorum
*Oynadığınız Sürüm :1.7.10 çoğunluklu
*Bilgisayarınızın Sistem Özellikleri :Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz RAM:8 GB (kullanılabilir miktar:7,82GB) Sistem türü:64 bit işletim sistemi x64 tabanlı işlemci
*Paketinizde Kaç Adet Mod Olsun :50-80 arası
*Diğer Bilgiler :
*

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
*Nasıl Bir Paket İstiyorsunuz ? : Gerçekci Bir Mod Paketi Olsun,Teknik ve Son olarak Abartı Şekilde Zor Olsun. %45 Teknik %5 Kolaylaştırıcı %50 Gerçekci
*Oynadığınız Sürüm : 1.6.4 veya 1.7.10
*Bilgisayarınızın Sistem Özellikleri :İşlemci : Intel Pentium 2020 CPU 2.40 GHz , 4GB Ram, 64 bit İşletim Sistemi 64x tabanlı işlemci
*Paketinizde Kaç Adet Mod Olsun :En az 50 En Fazla 70 lerde Olsun.
*Diğer Bilgiler :

Emir Halıcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Nasıl Bir Paket İstiyorsunuz ? :
Ya benim için hexxit'in technic modları olmayan , birçok boss ve yaratık olan , bol dungeon'lı bir modpack lazım. Severim yöle şeyleri ama kesinlikle TEKNİK MODLAR olmayacak.Tinker's Construct , Morph , AnimatedPlayer gibi fun modlar olmalı. Fakat asla makine modu olmamalı.
*Oynadığınız Sürüm :
Eğer çakışmazsa : 1.7.2 Çakışırsa 1.7.10
*Bilgisayarınızın Sistem Özellikleri :
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4570S CPU @ 2.90GHz
Ram:8GB
Sistem Türü: 64 Bit
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GT 740M Ekran Kartının Belleği:4019 MB
*Paketinizde Kaç Adet Mod Olsun :
En fazla 80 mod olsun video çekerken kasabilir yoksa
*Diğer Bilgiler :

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Ay Geçti Fakat Paketim Gelmedi.30 İş Günü İçinde Paketiniz Hazır Olacak Demişsiniz.Siz İnsanları Kandırmak İçin Mi Yoksa Yorum Kasmak İçin Mi Yaptınız Bu Konuyu ? Ya Paketimi Verirsin Yada Bir Daha Böyle Bir Şey Yapmassın.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Ay Geçti Fakat Paketim Gelmedi.30 İş Günü İçinde Paketiniz Hazır Olacak Demişsiniz.Siz İnsanları Kandırmak İçin Mi Yoksa Yorum Kasmak İçin Mi Yaptınız Bu Konuyu ? Ya Paketimi Verirsin Yada Bir Daha Böyle Bir Şey Yapmassın.
Kardeşim lütfen sakin ol. Ailevi sorunlar nedeniyle forumda aktif olamamıştım hatta bunun için konu da açmıştım. En kısa sürede paketini hazırlayıp vereceğim :)

darkblades02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu arada bende yapabilirm arkadaşa çok fazla gelebilir boş vakitlerde bende yaparım.Sadece bana bilgisayar özellikleri sürümü bide sistem özellikleriniz

darkblades02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya benim için hexxit'in technic modları olmayan , birçok boss ve yaratık olan , bol dungeon'lı bir modpack lazım. Severim yöle şeyleri ama kesinlikle TEKNİK MODLAR olmayacak.Tinker's Construct , Morph , AnimatedPlayer gibi fun modlar olmalı. Fakat asla makine modu olmamalı.
*Oynadığınız Sürüm :
Eğer çakışmazsa : 1.7.2 Çakışırsa 1.7.10
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4570S CPU @ 2.90GHz
Ram:8GB
Sistem Türü: 64 Bit
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GT 740M Ekran Kartının Belleği:4019 MB
*Paketinizde Kaç Adet Mod Olsun :
En fazla 80 mod olsun video çekerken kasabilir yoksa
*Diğer Bilgiler :
Bu arada çakışması önemli diğil çakışsa düzeltiliyo ama uyumlu diğilse olmuyor.

percyosman

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Teknik modlar olsun İC2 gibi termal expansion gibi ender ıo gibi modlar olsun tinker's gibi modlar da olsun ki eğlenceli olsun
*Oynadığınız Sürüm :
Eğer çakışmazsa : 1.7.10
İşlemci: Pentium Dual core CPU E6500 2.93 GHZ
Ram: 2GB ama 4'e çıkarıcam
Sistem Türü: 32 Bit
Ekran Kartının Belleği:512 MB
bunlara karşın 1.5.2 sürümünde 91 modlu minecraftı ara sıra hafif kasmalarla çok rahat oynayabiliyordum
*Paketinizde Kaç Adet Mod Olsun : Farketmez
*Diğer Bilgiler :Tinker's Construct, IC2 , Tehrmal Expansion , Ender IO ,Project red, Steve's cart's ,morph, NEI, WAILla,Tree Capitator,Applied Energistics 2,ChickenChunks,OpenBlocks(eklentileride olursa iyi olur),Railcraft,Modular Powersuits(bu kesinlikle olsun),Forestry,ComputerCraft,Botania,Buildcraft bu modlar kesinlikle olsun yaparsan çok sevinirim(tüm bu modların eklentileriyle olursa ayrı bi sevinirim) şimdiden çok teşşekkür ederim.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teknik modlar olsun İC2 gibi termal expansion gibi ender ıo gibi modlar olsun tinker's gibi modlar da olsun ki eğlenceli olsun
*Oynadığınız Sürüm :
Eğer çakışmazsa : 1.7.10
İşlemci: Pentium Dual core CPU E6500 2.93 GHZ
Ram: 2GB ama 4'e çıkarıcam
Sistem Türü: 32 Bit
Ekran Kartının Belleği:512 MB
bunlara karşın 1.5.2 sürümünde 91 modlu minecraftı ara sıra hafif kasmalarla çok rahat oynayabiliyordum
*Paketinizde Kaç Adet Mod Olsun : Farketmez
*Diğer Bilgiler :Tinker's Construct, IC2 , Tehrmal Expansion , Ender IO ,Project red, Steve's cart's ,morph, NEI, WAILla,Tree Capitator,Applied Energistics 2,ChickenChunks,OpenBlocks(eklentileride olursa iyi olur),Railcraft,Modular Powersuits(bu kesinlikle olsun),Forestry,ComputerCraft,Botania,Buildcraft bu modlar kesinlikle olsun yaparsan çok sevinirim(tüm bu modların eklentileriyle olursa ayrı bi sevinirim) şimdiden çok teşşekkür ederim.
Forumda 60 günü geçen konulara cevap yazmak yasaktır.

AlpteKnN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir paket istiyorum : tek başıma oynadığımda sıkmayacak görevleri olan teknik modların yoğunluklu olduğu bir paket
Sistem özelliklerim:
İşlemci: Intel pentium dualcore E6700 3.2 GHz
Ram: 3 GB DDR2 800mhz
Ekran kartı: atı Radeon HD 3600 series
Kaç mod olduğu sana kalmış
Biraz eski sürümlerden olsun
1.6.4 mesela
Minecolonies yani yogbox modu olsun
Büyü modları olmasın tinker constuck kesinlikle olsun

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Nasıl bir paket istiyorum : tek başıma oynadığımda sıkmayacak görevleri olan teknik modların yoğunluklu olduğu bir paket
Sistem özelliklerim:
İşlemci: Intel pentium dualcore E6700 3.2 GHz
Ram: 3 GB DDR2 800mhz
Ekran kartı: atı Radeon HD 3600 series
Kaç mod olduğu sana kalmış
Biraz eski sürümlerden olsun
1.6.4 mesela
Minecolonies yani yogbox modu olsun
Büyü modları olmasın tinker constuck kesinlikle olsun

Yaw ölü konuları geri canlandırmayın boşa bildirim geliyor -_-

Emirhan_8232

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*Nasıl Bir Paket İstiyorsunuz ? : [Survival ; zamanın çoğu madende geçen , özelikle makinayla işimiz olmayan , 5'den fazla evren ( evrenden kastım nether , end , world ) , vanilladaki gibi 1 haftada bitmeyen , keşif edilcek çok yer olan ( çok köy , kale , kule tarzı yer ) , bol bol düşman,dost olan , bol itemli ve asla sıkmayan bi mod paketi]
*Oynadığınız Sürüm : [farketmez ama 1.6.2'dende aşağı olmasın]
*Bilgisayarınızın Sistem Özellikleri :2G RAM 1G Ekran
*Paketinizde Kaç Adet Mod Olsun :50+,80-
*Diğer Bilgiler :Yaparsan çok sevinirim kardeşim
Banada Aynı Mod Paketini Yollayın