HeraklesOnline.mctr.pro | HİLE KORUMALI | 1.8.X - 1.12.X | Hergün 20:00 EVENT | SIFIRLANDI ARTIK NORMAL FACTİON | Her Cuma VIP Ödüllü ( O ) ( X )

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Merhaba öncelikle sunucumuzu bazı belli başlı sebepler dolayısıyla kapatmak zorunda kaldık uzun bi aradan sonra tekrar açmaya karar verdik lütfen sunucumuzu konumuza bakarak yorumlamaya çalışmayınız sizden isteğim oyuna girmeyen kimse sunucu hakkında yorum hakkını kullanmasın

İp: HeraklesOnline.rabisu.com
Sürüm: 1.8.8 - 1.12.X
Slot: Sınırsız
Ram: 8 GB
Her hafta cumartesi günleri (O)(X) turnuvası olur kazanan kişiye 5 kredi ödül verilir bu ödül ile /mağaza'dan VIP,VIP Kitleri,Edit Kazma,Oyun İçi Para gibi şeyler alabilirsiniz.

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mükemmel sew hemen RKO çekip takla atarak servere uçun ve spoiler butonuna basmayı unutmayın!

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Mükemmel sew hemen RKO çekip takla atarak servere uçun ve spoiler butonuna basmayı unutmayın!

oyun içi nickini söylermisin bi sebep olmadan kimseyi banlamayız

k
loglardan baktım ban atılmış gibi gözükmüyo ama ben atmadığamada eminim bir hata veya bir yetkilinin kusuruysa sizden özür dileriz banınız açılmıştır

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

k

kardeşim loglardan baktım ban atılmış gibi gözükmüyo ama ben atmadığamada eminim bir hata veya bir yetkilinin kusuruysa sizden özür dileriz banınız açılmıştır
tabii ki benim hatam olmuştur veya olmamıştır neden böyle bir ban atma gereği duyuldu ki ? Herneyse sunucuyu çok beğendim tam oynarım derken böyle oldu. Spawn vs. vs. lapis dışında tüm warpları beğendim ancak bu ban beni çok bozdu.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
tabii ki benim hatam olmuştur veya olmamıştır neden böyle bir ban atma gereği duyuldu ki ? Herneyse sunucuyu çok beğendim tam oynarım derken böyle oldu. Spawn vs. vs. lapis dışında tüm warpları beğendim ancak bu ban beni çok bozdu.
dediğim gibi özür dileriz sizler sayesinde biz büyüyecek ve ilerleyeceğiz istediğiniz zaman gelip sunucumuzda devam edebilirsiniz
-İyi Forumlar :)

dediğim gibi özür dileriz sizler sayesinde biz büyüyecek ve ilerleyeceğiz istediğiniz zaman gelip sunucumuzda devam edebilirsiniz
-İyi Forumlar :)
bu arada mesaja ekleyeyim dedim ban sebebinizi çözücem loglarda ufak problem çıktı teker teker inceliyorum sizi bilgilendireceğim

REKOR 52 <3

SERVER GÜNCEL++

++

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bakacağım, konu tasarımı iyi! Ama sıradan bir sunucu kokusu alıyorum. Lapis olmayaydı iyiydi bir bakayım.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Bakacağım, konu tasarımı iyi! Ama sıradan bir sunucu kokusu alıyorum. Lapis olmayaydı iyiydi bir bakayım.
Teşekkür Ederiz lakin bir sunucuyu konuya göre değerlendirmek yanlış olur çünki sunucu konuda tam anlamıyla anlatılmaz :)

++

SERVER GÜNCEL ++

SERVER GÜNCEL ++

SERVER GÜNCEL ++

SERVER GÜNCEL ++

SERVER GÜNCEL ++

server güncel ++

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Gece Gelicek Güncellemelerden Gün İçersinde Haberdar Ediliceksınız .

QQTalonQQ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuya bence gereksiz yere çok fazla resim eklenmiş. göz yoruyor. onun dışında güzel bi sunucu. başarılar

PratikZeka

Ahanda Peynir
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu çok kötü açıkçası. Yetkililer dalga geçmede bir numara.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Sunucu çok kötü açıkçası. Yetkililer dalga geçmede bir numara.
Dostum Açık Konuşurmusun Yetkili İsmi Terfisi vs. Kimse sizinle durduk yere dalga geçmez geçenlerde cezasını alır loglara bakılarak, oyuncu isminizide atarsanız size daha iyi destek sunabilirim.

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ YENİ MAPLERİMİZ (BÜTÜN WARPLAR + SPAWN) YENİLENİYOR KISMETSE CUMA GÜNÜ EKLENECEK İNŞALLAH

YENİ MARKET SİSTEMİ EKLENİCEK
EN YAKIN ZAMANDA JACKPOT SİSTEMİ EKLENİCEK

Konuya bence gereksiz yere çok fazla resim eklenmiş. göz yoruyor. onun dışında güzel bi sunucu. başarılar
Teşekkür Ederiz Sizler İçin Daha İyisini Yapmaya Çalışıyoruz

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Görev Pluginini gerçekten siz editlediyseniz Tebrik ederim Sunucunuz güzele benziyor.Barşarılar!

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeninden anladığım kadarıyla emek verilmiş bir sunucu, tab'ı beğenmedim. Sunucu kapalı gözüküyor. Başarılar!

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Şuanda açık durumda uzun bir süre pllerin türkçeleştirmesi ve skriptler ile uğraştım o yüzden kapalıydı farklı bir sunucuda yaptım pl bakımlarını şuanda yeni maplerimizi yapıyoruz 1.5 hafta içerisinde tekrardan burdayız
[automerge]1525111875[/automerge]
Güncel++

Son düzenleme: