Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar önceleri bir yazı okumuştum herobrine nin bir akıllı virüs olabileceğinden bahsediyodu her sürümde kendi otomatik ekleniyormuş. adamlarda her sürümde kaldırıyorlarmış. -removed herobrine yazısıda oymuş sanırım. bence oldukça mantıklı. akıllı virüs tam olarak ne bilmiyorum ama böyle bir şey var olabilir. ve alpha versyonlarda herobrine'nin var olduğu söyleniyor... 1.6.6 dan sonra kaldırılmış..

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu tartışma çok uzadı olaya el koyuyorum :kötüsırıtış:
Bakın beyler herobrine minecraftın çok eski sürümlerinde olmuş olsa bile 1.2.5 versiyonuna veya sonrasında KESLİNLİKLE gelmemiştir :esnemek: geldiğini idda edenler mod,skin kullanarak ilgi çekmeye çalışan 0 10 yaş grubu arasındaki minecraft oyuncularıdır:Dur: ...
Ayrıca forumda herobrine tartışma adında bir başlık var...:ter:
Hala herobrine var savunucam diyorsanız oraya gidin burada gereksiz konu kirliği yapmayın...:ter:
Tartışmaya gelirsek 2 kişinin birbiri ile bu derece uğraşması pek sağlıklı değil taraflardan birinin küfür etmesi kaçınılmaz son olacak tartışmayı sonlandırın dava kapanmıştır :sessiz:

TrollMiav

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu tartışma çok uzadı olaya el koyuyorum :kötüsırıtış:
Bakın beyler herobrine minecraftın çok eski sürümlerinde olmuş olsa bile 1.2.5 versiyonuna veya sonrasında KESLİNLİKLE gelmemiştir :esnemek: geldiğini idda edenler mod,skin kullanarak ilgi çekmeye çalışan 0 10 yaş grubu arasındaki minecraft oyuncularıdır:Dur: ...
Ayrıca forumda herobrine tartışma adında bir başlık var...:ter:
Hala herobrine var savunucam diyorsanız oraya gidin burada gereksiz konu kirliği yapmayın...:ter:
Tartışmaya gelirsek 2 kişinin birbiri ile bu derece uğraşması pek sağlıklı değil taraflardan birinin küfür etmesi kaçınılmaz son olacak tartışmayı sonlandırın dava kapanmıştır :sessiz:

Cevap biçimini sevdim ama bir sorun var.1.2.5 te asla herobrine olmadı çünkü ben 1.2.5 i 1 yıl oynadım (Not:Evde internet yoktu :D ) . Konu bitti bay bay zaten açım susuzum geberiyom :'(

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet beyler hirobıyayın evet çok koyktum annemi çağıydım aaa :s :s
ya anne yaydım et ya hiyobiyain çok kokuyom ç0okkk . annneee
gördüm gördüm onu gördüm kardeşim onu gördüğünde hirobıryn dönüştü şimdi kardeşim bize saldırıyor çok korkunç annecciimmm :ter: çoookk korkunç yaa bende inanmıyordumçktrmyninandım.
Ulan bu ne lan yeter artık bir tükenmediniz beee !

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler biraz araştırma yaparken karşıma çıktı. gerçek olabilir aslında çünkü 1.2.5 için herobrine modunu hiç biryerde bulamadım. kendimde deniyeceğim. ilk başta bende inanmadım ama modu olmadığı için dikkatimi çekti. lütfen bi göz atın[DOUBLEPOST=1373834715,1373832423][/DOUBLEPOST]Ve arkadaşlaar denedim sonuç 0 ne herobrine ne totemi. boş yere denemeyin. fakat modunu hala bulamamışken bu adamlar nası bizi kandırıyor onuda anlamış değilim ?? bir tezi daha çürüttük mythebusters ekibi :)

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
mod yüklemiş creativede çekerken müzik cdlerini çekmiş heronun moduna ait cdleri :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
beyler biraz araştırma yaparken karşıma çıktı. gerçek olabilir aslında çünkü 1.2.5 için herobrine modunu hiç biryerde bulamadım. kendimde deniyeceğim. ilk başta bende inanmadım ama modu olmadığı için dikkatimi çekti. lütfen bi göz atın[DOUBLEPOST=1373834715,1373832423][/DOUBLEPOST]Ve arkadaşlaar denedim sonuç 0 ne herobrine ne totemi. boş yere denemeyin. fakat modunu hala bulamamışken bu adamlar nası bizi kandırıyor onuda anlamış değilim ?? bir tezi daha çürüttük mythebusters ekibi :)

Buyur panpa 1.2.5 için http://www.skydaz.com/herobrine-mod-installer-for-minecraft-1-1/

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sanırım benim hatam yani arkadaşlar 1.2.5 de modsuz gelmesi imkansız denecek kadar az. kusura bakmayın sizide korkuttuk :)

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yete artık bıktım sizden yaş kaç?Böle salak salak konular açmayın.Normal mc'de totem varmı beyin işte ya!

dostum bu adamın dediği totem normal modsuz yapılan kıçtan sallama bir totem var onu kastediyordur google görsellere herobrine totem yazınca çıkıyor ama götten bir şey :)[DOUBLEPOST=1373991817,1373991198][/DOUBLEPOST]geçen gün notch minecraft dünyama sızdı iki çay içtik jeb geldi bana premium verdiler o sırada herobrine geldi evime sıçtı notch oyuna laser gun ekledi herobrineye bi sıktım minecrafttan uçtu geri dönüşüm kutusuna artık modla bile gelmez oldu :) eğer herobrine 1.2.5de olma olasılığı yukarıdakilerin gerçekleşme olasılığıdır

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
dostum bu adamın dediği totem normal modsuz yapılan kıçtan sallama bir totem var onu kastediyordur google görsellere herobrine totem yazınca çıkıyor ama götten bir şey :)[DOUBLEPOST=1373991817,1373991198][/DOUBLEPOST]geçen gün notch minecraft dünyama sızdı iki çay içtik jeb geldi bana premium verdiler o sırada herobrine geldi evime sıçtı notch oyuna laser gun ekledi herobrineye bi sıktım minecrafttan uçtu geri dönüşüm kutusuna artık modla bile gelmez oldu :) eğer herobrine 1.2.5de olma olasılığı yukarıdakilerin gerçekleşme olasılığıdır

O seedi biliorum herobrine totemide biliyorum belli daha yaşça küçüksün ve oynalı 1 hafta filan olmuş.Mimnecraftta herobrine totem diye bir şey yok.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O seedi biliorum herobrine totemide biliyorum belli daha yaşça küçüksün ve oynalı 1 hafta filan olmuş.Mimnecraftta herobrine totem diye bir şey yok.

yoo oyunu betadan 1.0 sıfıra geçtiğinden 5 gün sonra yani 2011 yılında başladım yaşa gelince 13 yaşındayım bahsettin herobrine totmemi biliyorum mod ile gelen üstünde herobrine kellesi bulunan bir netherrack

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
yoo oyunu betadan 1.0 sıfıra geçtiğinden 5 gün sonra yani 2011 yılında başladım yaşa gelince 13 yaşındayım bahsettin herobrine totmemi biliyorum mod ile gelen üstünde herobrine kellesi bulunan bir netherrack

o zman mcde totem olmadığınıda biliyorsundur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...