BlooDeathTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

*Server Sürümü: 1.7.X / 1.8.x
*Server İp: Herosurvival.nitrado.net
*Sever slotu: 32 aKişiliktir Artırılacaktır
Sunucumuz Eskiden hizmet vermekteydi ancak kapanmıştı.
şu an Tekrardan açtık,ve daha iyisi olacağına inanıyoruz,inanmanızı umuyoruz.
Sunucumuz '' %100 Survival '' Olarak kurulmuştur.
şu an SanalMarket bulunmaktadır,komutlara erişim için > /Market yazmanız yeterlidir.
Sunucumuzda Warp adına sadece Orman vardır,başka gerekli olanlar spawnda yazıyor.
Sunucumuzda Anti ***** bulunmaktadır,Hatasız bir şekilde çalışmaktadır.
Hile şikayeti yaparken kesinlikle Kanıt olmalıdır Aksi takdirde işlem yapılamaz.
Para Nasıl Kazanabilirim ?
Para kazanmak için /warp market giderek item satabilirsiniz.
Yada elinizdeki itemi /sat komutu ile satabilirsiniz.
Vip Nasıl Alabilirim ?
Vip almak için oyundan adminlerle veya skypeden adminlerle konusmanız yeterlidir.Skype adres kratostr1

Bu Aralar Kaliteli Survival Çok Az Var Biz Kaliteli Bir Server Yaparak Oyuncularımıza Sunmak İstedik.Sunucumuzda Küfürleri Engelledik , Aile Ortamı Oluşturmaya Çalıştık.

Vipler 10-15-20 Tldir
Zombie Vip
CreeperVip
EnderVip Tir
kratostr1 Den Ulaşabilirsiniz Nitrado Kredisi Ve Mobildir

*Timber Mod
*İpeksi Spawner Alma
*Açık Attırma
*Koylu Takas
*Sanal Market
*Anti Crash
*Anti Bot
*Lag Elimizden Geldikçe Engelliyecez Ve Ram Ve Kişi Sayısı Artırılacak

* /sat komutu ile item satma

Son düzenleme:

turgut123123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
up[DOUBLEPOST=1435651127,1435651060][/DOUBLEPOST]
Hala ilgilenmiyorsun Adam seni şikayet ediyor.Böyle bir server sahibi görmedim...

!Ve böyle moderatörler görmedim.
*Rapor.
İlk olarak bundan sanane 2 . olarak şikayet hani nerde konu sahibi ben değilim

En iyi cevaplar
0

mahirrocksmk1234

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sanırsam körsünüz ?Kurallar yazısına vip nasıl alınır yazısına bak ondan önce açtım konuyu ve bu şahıs benden sonra açtığına göre benden almıs oluyor Kuralların sırası cümleleri bile aynı?Aynı olan şeyi göremiyonuz galiba ?

En iyi cevaplar
0
Sanırsam körsünüz ?Kurallar yazısına vip nasıl alınır yazısına bak ondan önce açtım konuyu ve bu şahıs benden sonra açtığına göre benden almıs oluyor Kuralların sırası cümleleri bile aynı?Aynı olan şeyi göremiyonuz galiba ?
Üzgünüm burda tek kör olan sensin :( fotoğrafların aynı olduğunu yazmışsın bende kontrol ettim fotoğraflar aynı değildi. Şimdi iğnelemeye devam etmezsen sevinirim.
[DOUBLEPOST=1435658593,1435658103][/DOUBLEPOST]
Şimdi kurallara baktım ve cümlelerin kullanılmış doğru. Fakat cümleler düzenlenmiş ve uyarlanmış bence mutlu olmalısın demek ki insanlar için örnek oluşturuyorsun. Bir dahakine üslubuna dikkat edersen sevinirim. HOŞLANMIYORUM EMİR VAKİDEN.

BlooDeathTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm burda tek kör olan sensin :( fotoğrafların aynı olduğunu yazmışsın bende kontrol ettim fotoğraflar aynı değildi. Şimdi iğnelemeye devam etmezsen sevinirim.
[DOUBLEPOST=1435658593,1435658103][/DOUBLEPOST]
Şimdi kurallara baktım ve cümlelerin kullanılmış doğru. Fakat cümleler düzenlenmiş ve uyarlanmış bence mutlu olmalısın demek ki insanlar için örnek oluşturuyorsun. Bir dahakine üslubuna dikkat edersen sevinirim. HOŞLANMIYORUM EMİR VAKİDEN.
Merak etmeyin konuyu düzenliyorum.[DOUBLEPOST=1435671924][/DOUBLEPOST]Konu Düzenlendi.

BlooDeathTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İp değişti Yeni ip :Thuglifecraft.nitrado.net[DOUBLEPOST=1435789242,1435788518][/DOUBLEPOST]
up​
[DOUBLEPOST=1435789605][/DOUBLEPOST]up[DOUBLEPOST=1435795818][/DOUBLEPOST]Konu Tamamen Düzenlenmişitr