Yardım Minecraft premium hesabım çalındı

iBuild2

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
lütfen hesabımı verin adım oyundaki:iBuild
lütfen acilen yardımcı olun

KadirBerk

Oynar Başlıklı Sewiom
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ucuz Minecraft satan sitelerden aldıysan hesabını sana her şey müstahak zaten, fakat orjinal Minecraft'in kendi sitesinden aldıysan zaten hesap kurtarmak çokta zor bir şey değil, biraz araştırman yeterli.

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Orijinal bir minecraft sahibiysen kurtarman çok da zor değil, biraz araştırarak bir yöntemini bulabilirsin. Fakat eğer gidip de ucuza satılan premiumlardan aldıysan hayır gelmez onlardan, hiçbir şekilde de kurtaramazsın. Bence kendine biraz daha para biriktirip orijinal hesap alabilirdin, fakat üzülme. Çünkü şu an da böyle bir şey yapabilirsin. Hesabını kurtarma konusuna gelecek olursam biz böyle bir şey yapmayız, yapamayız. Sadece yardım edebiliriz. Uzun lafın kısası orijinal premiumsa yapabileceklerin var fakat değilse geçmişler olsun.

KadirBerk

Oynar Başlıklı Sewiom
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Orijinal bir minecraft sahibiysen kurtarman çok da zor değil, biraz araştırarak bir yöntemini bulabilirsin. Fakat eğer gidip de ucuza satılan premiumlardan aldıysan hayır gelmez onlardan, hiçbir şekilde de kurtaramazsın. Bence kendine biraz daha para biriktirip orijinal hesap alabilirdin, fakat üzülme. Çünkü şu an da böyle bir şey yapabilirsin. Hesabını kurtarma konusuna gelecek olursam biz böyle bir şey yapmayız, yapamayız. Sadece yardım edebiliriz. Uzun lafın kısası orijinal premiumsa yapabileceklerin var fakat değilse geçmişler olsun.
Değilse ne geçmişler olsunu verdiği zaten şurada 10 15TL :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Muhtemelen hesap ucuzcudan. Ne demiş atalarımız ucuz etin yahnisi yenmez... geçmiş olsun