Hesabıma Giriş Yapamıyorum

emre5354

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar benim mc premium hesabım var bundan 3 hafta önce oyuna sorunsuz giriyodu.Bende oyunu kapattım geçen hafta yeniden girdim Play yerine Play Offline yazıyodu internet olduğu halde girilmiyodu serverlara bende logouta bastıp hesabı doğru yazmama rağmen yanlış diyordu Minecraft.net e girincede giriş yapılmıyodu.Hotstop Shield ile ip değiştirdim öyle hesaba giriliyodu sonra hotstop shield kapadım yine girilmedi oyunun dosyalarını sildim olmadı modeme reset attım olmadı ama hotstop shield ile giriliyor bu sorunu nasıl düzelteceğim ?

Gokhan_Ay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla Kardeş Türkiyedenmi Bir Engel Yada Ban Yedin Bilmiyorumki

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir tek benim hesabım değil arkadaşımın hesabınada girmeye çalışıyorum hata veriyo :(
Hesabın ile alakalı değil internetin ile alakalı. Auth sunucularına bağlanamıyorsun büyük ihtimalle. Ya internet servis sağlayıcınla görüşüp halletmeye çalışacaksın ya da vpn/proxy kullanacaksın başka yolu yok gibi gözüküyor. Aynı ağa bağlı başka bir cihaz ile giriş yapabilip yapamadığını test et eğer başka bir cihazla aynı sorunu yaşamıyorsan bilgisayarından kaynaklı da olabilir. (sanmıyorum ama muhtemel)

emre5354

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar sistem geri yükleme ile pc yi 4 ay öncesine götürdüm sorun çözüldü :keyif:

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
Sen Galiba ''McLeaks'' Programını indirmişsin o yüzden giremiyordu. Benimde Başıma Geldi :D