[ HİLE SERBEST! ] | 1.8.X | AnadoluTR.nitrado.net | Hayatta Kalma Sunucusu - AKTİF! |

FreeEzhel

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhabalar Minecraft oyuncusu öncelikle konuya Hoş geldin AnadoluTR Sunucumuzu açma amacımız Türk Oyuncularına Kaliteli sunucu, Kaliteli bir hizmet verebilmekti bunu karşılaştığımız zorluklara rağmen devam ettiriyoruz ve devamda ettireceğiz Türkiye Minecraft Oyuncuları ve sunucuları için bu çabayı göstermekteyiz Diğer Baştan Sağma Sunucuların Aksine AnadoluTR KALİTE'den ödün vermemektedir Bizim Emeklerimiz Sizin keyifli bir oyun oynamanız

HER CUMARTESİ SAAT 15:00 DA VİP CEKİLİŞİ

AnadoluTR.nitrado.net
>###############################################################<
-------> Server IP : AnadoluTR.nitrado.net
-------> Kapasite : 70 Slots Ram : 6 GB
-------> Survival Server Olarak Size Hizmet Vermekteyiz.
-------> Skype : LiveOzerKanay
-------> Discord : OzerK#7014
>###############################################################<

Serverimiz mükemmel yönetim kadrosuna sahip olup Şimdilik 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Serverde buglar kapatıldı ve Pluginlerin Türkçeleştirmesi tamamen bize Ait.

Seviyeli insanlardan oluşan bir oyuna sahibiz. Küfür eden Yoktur Koruma Vardır.

Kurucularımız ve Adminlerimiz daima sizinle ilgilenir ve isteklerinizi gerçekleştirebilecekse gerçekleştirir.

Bu öneriler siz yeni oyuncularımız içindir.

/kit yemek Yazıp Item Alabilirsiniz

Ipeksi Kazma Ile Spawnerleri Kırabilirsiniz

Serverde PvP Açıktır Dikkatli Gezmelisiniz!

Normal Survival Hayatına Bağlanıp Arkadaş Edinebilirsiniz.

ClearLag ayarlıdır. Yani yere önemli bir eşyanız düştüğünde asla silmez !

Kısacası her şey Düşünülmüştür.

YETKİLİLERE Küfür Etmek BAN Sebebidir !

Adminlerden,Kurucularan, İtem İstemek Yasaktir.

%90 Lagsiz oyun keyfi.

Hile Kullananların Videosu Alınması Gerekmektedir !

IP : AnadoluTR.nitrado.net

Sunucumuzun Resimleri

/Spawn
2018-07-20_09.27.56.png

/Warp Orman

2018-07-20_09.26.34.png

/Warp Market
2018-07-20_09.28.12.png

/Warp Arena
2018-07-20_09.28.50.png

/Warp Banka
2018-07-20_09.29.48.png

/Warp Köylüler
2018-07-20_09.29.59.png

/Warp Parkur
2018-07-20_09.28.27.png

Son düzenleme:

ReklamBenim5

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
FOTOGRAFLARA GÖRE GÜZEL Bİ SERVER KARDEŞİM TEBRİK EDERİM HAYIRLI OLSUN PAZARTESİ SAAT 13:00 DA GELCEM

Fasulyelikabak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawna başka şeylerde katılabilir.Tavsiyem ormanı sunucu açılmadan önce yapmanız.

NamelessWarrior_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SERVERİNİZ COK GÜZEL ESKİ SEVDİĞİM Bİ SERVERE BENZİYOR
------------------------------BENDE GELİYORUM-----------------

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Konu düzeni Gene Eh işte Denilecek Kadar İyi . Sunucuda elbet oynucam Hata 15 tl de yatirabilirim belki daha fazlasi

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yazıları Ortalama Güzel olabilirmiş Genede Başarılar Dilerim

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Çalıntı sunucu ile bir yerlere gelemezsiniz. Maplar bile şahsıma ait "Sülayman Özdemir" tarafından yapıldı bu şahıs benim hotmailimi çalarak nitrado panelimi şu an ki kullandığı foruma hesabına kadar benim neyse ben hakkımı helal etmiyorum öbür tarafta hesaplaşmak üzere güle güle diyorum !!!

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Zaten bütün mapler çekemiyen insanlara ait oluyosa neden acaba serveri burda kötülemeni gerekseten bi durum yok eğer map senin ise mapi bulamaz zaten ama sen gidip paylaştıysan bulurlar.He şunuda ekliyim bu map senin ise öbürkü serverlardada benzer ve aynıları kullanılıyo yani map senin ise googlede ne işi var ?
He bir oyun için ise öbürkü dünya ile alakası yok

Bizde sana güle güle diyoruz bida gelmemen üzere inş canısı !!!
mapın google da olduğunu nerden biliyorsun yazıyı bile tam okumamışsın nitrado hesabımı çaldı dedim. Ordan çekti kardeşim düzgün oku sonra cevap ver. He birde çalmak dolandırmak neye giriyor günah değil mi öbür dünyada cezası yoksa bizde yapalım ? Dinini düzgün öğrenmeni diliyorum ve daha da sizle konuşup seviyemi düşüremem hakkımı helal etmiyorum biyerinizden çıkar inşallah diyerek gidiyorum !

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Ve şunu da belirtiyim nitradoda sınırsız slot yok bug yapacaksınız belli ama kapanacak !

weto123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mapın google da olduğunu nerden biliyorsun yazıyı bile tam okumamışsın nitrado hesabımı çaldı dedim. Ordan çekti kardeşim düzgün oku sonra cevap ver. He birde çalmak dolandırmak neye giriyor günah değil mi öbür dünyada cezası yoksa bizde yapalım ? Dinini düzgün öğrenmeni diliyorum ve daha da sizle konuşup seviyemi düşüremem hakkımı helal etmiyorum biyerinizden çıkar inşallah diyerek gidiyorum !

Şöle söliyim senin hesabını çalan arkadaşlar veya şahıslar paylaşmış ise bu arkadaşın yapabilcek bişeyi var mı beya bilmiyo olabilir güzel bi dille söliyip kaldırmasını teklif etsen belkide yapabilir ama sen gelip buraya ''O map benim tasarımım çalıntı'' falan diyince biraz dolandırıcı gösteriyosun adamları.Tabi dolandırmak ve hırsızlıkların öbürkü dünyada günahı vardır [Alllah] bilir. Ama burda gelip hemen hakkını adamlara haram etmek mantıklımı sizce ?

Eğer çalan kişi ilk cümlemde kullandıgım gibi googlede paylaşmış ise bi araştırıp bulup engelleseniz ? Ben bu mapi googlede görmüştüm açıkçası bu konuşmayıda seviyenizi düşürmek için değil anlayış göstermeniz için yazıyorum !!!