Hızlı ve Öfkeli 9 | Fast and Furious 9 Hakkında Bilgiler

MiddleEarthResmi

154878724 Görüntülenme
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hızlı ve Öfkeli 9
135259

Hızlı ve Öfkeli 9
Merhaba Forum Gamer Ailesi ve ziyaretçiler! Bugün sizlere Hızlı ve Öfkeli 9'u Tanıtacağım!

Hızlı ve Öfkeli 9, Amerikan yapımı aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli film serisinin dokuzuncu filmidir.

Yayın tarihi: 10 Nisan 2020 (Hindistan)

Başrol Oyuncular

Vin Diesel
Michelle Rodriguez
Jordana Brewster
Tyrese Gibson,
Ludacris,
Nathalie Emmanuel
John Cena
Helen Mirren ve Charlize Theron

Fragmanlar

Hızlı ve Öfkeli 10 (2021)

135263

Hızlı ve Öfkeli 9 (2020)

images (1).jpeg

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (2019)

135264

Hızlı ve Öfkeli 8 (2017)

snNM.jpg

Hızlı ve Öfkeli 7 (2015)

unnamed.jpg

Hızlı ve Öfkeli 6 (2013)
135646

Hızlı ve Öfkeli 5:Rio Soygunu (2011)
135648

Hızlı ve Öfkeli 4 (2009)
135654

Hızlı ve Öfkeli:Tokyo Yarışı (2006)
135655

Daha Hızlı Daha Öfkeli (2003)
135656

Hızlı ve Öfkeli (2001)

135657

HIZLI VE ÖFKELİ 9 NE ZAMAN İZLEYİCİ KARŞISINA GELECK?

Çekimlerine Londra'da başlanan Hızlı ve Öfkeli 9'un daha önceden vizyon tarihi 10 Nisan 2020 olarak açıklanmıştı ama yapımcılardan gelen başka bir açıklama ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 9'un vizyon tarihinin ertelendiği bildirildi. Buna göre, Hızlı ve Öfkeli 9 22 Mayıs 2020 tarihinde izleyici karşısına gelecek.

Hızlı ve Öfkeli 9'un vizyon tarihinin hangi amaçla ertelendiği konusunda herhangi bir bilgilendirme bulunmuyor ancak, James Bond'un yeni olan filminin 8 Nisan 2020 tarihinde vizyona giriyor olması ve bu nedenden iki filmin gişesinin çakışmaması için böyle bir erteleme yapıldığı düşünülüyor

Anlaşılan Hızlı ve Öfkeli 9 çok heyecanlı ve usta oyuncularla çekecek gibi gözüküyor.

Bugünlük forumumuzun sonuna geldik. Beni dinlediğiniz için teşekkürler!

HIZLI VE ÖFKELİ 9 NE ZAMAN İZLEYİCİ KARŞISINA GELECK?

Çekimlerine Londra'da başlanan Hızlı ve Öfkeli 9'un daha önceden vizyon tarihi 10 Nisan 2020 olarak açıklanmıştı ama yapımcılardan gelen başka bir açıklama ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 9'un vizyon tarihinin ertelendiği bildirildi. Buna göre, Hızlı ve Öfkeli 9 22 Mayıs 2020 tarihinde izleyici karşısına gelecek.

Anlaşılan Hızlı ve Öfkeli 9 çok heyecanlı

Ekli dosyalar

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    10.4 KB · Görüntüleme: 288

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Dwayne Johnson ve Jason Statham yok... Hayal kırıklığı yaşıyorum. Tokyo Drifti diğer bölümlerden daha çok aklımda kaldı. Mükemmeldi.

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Konu güzel ancak fragmanlarda sıkıntı var. Birkaç yerde daha gördüğüm için söylüyorum ve bu fragmanlar için kesinlikle seni suçlamıyorum. Sadece bu fragmanları Youtube'ye kim yüklemişse insanları kandırıyor bilsin. Bu fragmanlarda kullanılan araba sürme sahnelerinin Hızlı ve Öfkeli ile hiçbir alakası bulunmuyor. O videoları bir motor yağı şirketi çekiyor. Şirketin Youtube kanalı: Pennzoil
(Konuyu açan kişiye değil o fragmanları Youtube'a Hızlı ve Öfkeli Fragmanı diye yükleyenedir sözüm.)

MiddleEarthResmi

154878724 Görüntülenme
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güzel ancak fragmanlarda sıkıntı var. Birkaç yerde daha gördüğüm için söylüyorum ve bu fragmanlar için kesinlikle seni suçlamıyorum. Sadece bu fragmanları Youtube'ye kim yüklemişse insanları kandırıyor bilsin. Bu fragmanlarda kullanılan araba sürme sahnelerinin Hızlı ve Öfkeli ile hiçbir alakası bulunmuyor. O videoları bir motor yağı şirketi çekiyor. Şirketin Youtube kanalı: Pennzoil
(Konuyu açan kişiye değil o fragmanları Youtube'a Hızlı ve Öfkeli Fragmanı diye yükleyenedir sözüm.)
Haklısınız, bilmiyordum. Gerçekten bilmiyordum. Güzel ve bilgilendirici yorumun için çok teşekkür ederim! Kolay gelsin.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski tadı yok artık hani birisi vardıya gerçek hayatta araba kazasında ölmüştü o öldükten sonra anlamı kalmadı