Hosting bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi.

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
DELUXENODE - NİTRADO

Sunucum saldırı yiyordu ve gittim AntiBotDeluxeEX aldım kurdum güzel çalışıyor ufak çaplı saldırıları gayet güzel engelliyor normallerinide engelliyor fakat 10GB üstü makinalardan atılan saldırılarda nitrado sunucusu çöküyor. tabikide gidip plugin yapımcısına ilettim kendisi nitrado makinaları kalitesiz ztn slot satan bir firmadan ne beklersinki dedi. sonra çözüm ne peki diye sordum hangi hostu önerirsin adamlar host açmış DeluxeNode diye makinalar dayanıklı her türlü saldırıyı önler dediler tabi ben gidip aldım deneme fırsatım olmadı ama deniycem.

şimdi bu deluxenode 1GB ramlı sw aldım bungeecord kurdum fakat buna server bağlamam lazım yani hani bungeecord kurunca birde lobi serveri lazımya şimdi gidip deluxenodeden bidaha sw almayım elimde nitrado 1 GB ramlı sw var. kafamı karıştıran lobiyi nitrado yapıp bungeecordu deluxenodemi yapsam, saldırılar önlenirmi yoksa bungeecordu nitrado deluxenodeyide lobimi yapsam çunki nitrado sw sine saldırınca lobi kapanmıyor serveri çöküyor sadece

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Cok karışık yazmışsın benimde kafam karıştı :D ama deluxenode'yi lobi yap nitradoyu bungeecord.
[automerge]1527906987[/automerge]
Ayrıca skypeden açarmısın hocam bir şey konusacam eklemistimde msj attım sen cevap vermissin şimdi bekliyorum seni açık değilsin
skypesi peacegamer olan sensin demi
[automerge]1527907319[/automerge]
ama hosting konusuunda şunu söyleyeyim en iyisi batihost sunucun baya iyi senin batihosta geç bence en iyisi dediğim gibi plugin yapımcısı öyle demişse demekki bliyor sen deluxenode yi lobi yap.

Son düzenleme:

anksoft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saldırıtan kastın tam olarak nedir DDOS & DOS saldırılarından mı bahsediyoruz?

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lobi gereksiz bir şey. DeluxeNode aldıysan AntiBotDeluxe ü koyduğunda iş bitecektir. Saldırı yemezsin.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
@anksoft bot saldırısı mc spam + deathbot saldırıları
ben batihost dahil bi kaç hosting i dendim nitrado dan açmak aslında biraz saçma makineleri sağlam deyil diye duydum buna rağmen gereksiz yere aşırı pahalı makine alırken lokasyonuna (önerim fransa (ortalama ping 70-150) yada almanya (ortalama ping 45-120) iki lokasyonu da dendim TR lokasyonu da dendim) dikkat et TR lokasyon pek önermiyorum korumaları düşük oluyor ve makine alırken makine hakkında bilgilendirme kısmında koruma varmı yoktu dikkat et şahsen ben şu an fransa lokasyonum ve ddos saldırılarına maruz kaldım TR lokasyonken ve makine resmen öldü diyecek noktaya geldi ve fransa ya geçtim ara ara gene saldırı oluyor ama sunucuya lag fln yaptıryor gibi duruyor ve authme nin kendi bot koruması var eğer onu ayarlarını yapıp aktif edersen botların %80 inin engelleyecektir .