Hosting Değil, Tosting Arıyorum!

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel ama senaryo ve tekniğin biraz geliştirilmesi lazım. Mesela aternostan sunucu açabilirdin, sonuçta birkaç kişi oynamalık bir sunucu lazımmış. Yine de başarılı rabisu emeğini takdir ediyorum.
Bilmem görebiliyor musun ama ben kimseden sunucu istememişim. Hostingler ile alakadar olan arkadaşlara "en ucuz hosting hangisi" gibi bir soru sormuşum. A pardon ya ben neden yorum yazıyorum ki, zaten göremiyordun..

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi arkidişler aradığım Tosting ucuz olmalı. Aradığım tek özellik ucuz olması. Bir de pahalı olmasın. Ucuz olursa daha iyi olur. Teşekkürler.

Not: Oyunculara açık bir sunucu değil, birkaç kişi oynamalık bir sunucu. Mümkünse ram olmasın falan yani dhdfhr
Bilmem görebiliyor musun ama ben kimseden sunucu istememişim. Hostingler ile alakadar olan arkadaşlara "en ucuz hosting hangisi" gibi bir soru sormuşum. A pardon ya ben neden yorum yazıyorum ki, zaten göremiyordun..
Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz...

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz...
Düştüğün durumun yanlışlığını fark etmene rağmen hala inatla kendini üste çıkarmak için çaba gösteriyorsun, "birkaç kişi oynamalık bir sunucu." burada bana bedava bir makine verebilecek var mı? gibisinden bir soru sormuyor sadece birkaç kişinin beraber oynayabileceği bir sunucu isteniyor. "ben kimseden sunucu istememişim. " bu mesajında ise ben kimseden bedava sunucu istemedim ben hosting önerilmesini istedim gibisinden bir yorum yapıyor fakat sen sanırım zamanında rabisu ile bir sıkıntı yaşadın ki böyle yorumlar yapıyorsun.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düştüğün durumun yanlışlığını fark etmene rağmen hala inatla kendini üste çıkarmak için çaba gösteriyorsun, "birkaç kişi oynamalık bir sunucu." burada bana bedava bir makine verebilecek var mı? gibisinden bir soru sormuyor sadece birkaç kişinin beraber oynayabileceği bir sunucu isteniyor. "ben kimseden sunucu istememişim. " bu mesajında ise ben kimseden bedava sunucu istemedim ben hosting önerilmesini istedim gibisinden bir yorum yapıyor fakat sen sanırım zamanında rabisu ile bir sıkıntı yaşadın ki böyle yorumlar yapıyorsun.
Anlama güçlüğü mü çektiniz yoksa hala pr mı yapmaya çalışıyorsunuz emin değilim. Birisi en tostuntan bir sunucu istiyor, bir hosting firması gelip tosting teklif ediyor. Bu bir senaryo dedim. Günahını bile vermeyecek kişiden böyle bir teklifin çıkması şaşırtıcıydı.
Bakın bunun kötü bir şey olduğunu ima etmiyorum pr çalışmalarını küçüklü büyüklü her firma, şirket yapıyor zaten.
Ama PR olduğu çok belli dedim. Bu kadar basit. Bunu gidip de bir tartışma malzemesi olarak kullanacaklar sağ üst köşedeki kırmızı butona basabilirler.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni yapılan bir değişiklik. Daha fazla yorum yapmayacağım. Anlamak isteyen anlar. Anlamamak için kendini kasmaya devam edecekler için daha fazla cevabım yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    12.3 KB · Görüntüleme: 332