Hosting Değil, Tosting Arıyorum!

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şimdi arkidişler aradığım Tosting ucuz olmalı. Aradığım tek özellik ucuz olması. Bir de pahalı olmasın. Ucuz olursa daha iyi olur. Teşekkürler.

Not: Oyunculara açık bir sunucu değil, birkaç kişi oynamalık bir sunucu. Mümkünse ram olmasın falan yani dhdfhr

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi arkidişler aradığım Tosting ucuz olmalı. Aradığım tek özellik ucuz olması. Bir de pahalı olmasın. Ucuz olursa daha iyi olur. Teşekkürler.

Not: Oyunculara açık bir sunucu değil, birkaç kişi oynamalık bir sunucu. Mümkünse ram olmasın falan yani dhdfhr
port aç direk niye hosting şart ki

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendi internetimi kullanmak istemiyorum bunun için ondan ^^

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bak şimdi tost makinesini eline al ve sunucu yazan bir kağıdı arasına koy al sana tosting!

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DeluxeNode alabilirsin. Oldukça ucuz aylığı ve slot sınırı yok.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel ama senaryo ve tekniğin biraz geliştirilmesi lazım. Mesela aternostan sunucu açabilirdin, sonuçta birkaç kişi oynamalık bir sunucu lazımmış. Yine de başarılı rabisu emeğini takdir ediyorum.

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Fikir güzel ama senaryo ve tekniğin biraz geliştirilmesi lazım. Mesela aternostan sunucu açabilirdin, sonuçta birkaç kişi oynamalık bir sunucu lazımmış. Yine de başarılı rabisu emeğini takdir ediyorum.
sayın çok zeki arkadaş bizim bu tarz küçük hesaplarla uğraşacak vaktimiz yok istersen sende alabilirsin

https://www.facebook.com/rabisusistem
facebook dan duyurmuş olduğumuz ücretsiz 30 adet sunucu kampanyası var.