Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Hangi hosting?

• Keyubu

• Batihost

• Rabisu

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Doğru üslub ile mantıklı tartışacaksanız tartışın, laf dalaşı ile 10 sayfa tartışarak bir yere gidemeyiz. Kimseye hakaret ederek kendinizi haklı çıkaramazsınız.

Farklı bir olay olduğunun farkındayım fakat atılan SS'ler de kendi mesajları gözükmekte daha çok, tehdit etme kısmı nerede onu anlayamadım ben.

Ekstra olarak birisi sizle aynı fikirde olmadığı zaman neden hep hakaret etmeye veya tekrar okuyun demeye yöneliyorsunuz? Buraya mesaj atan ve kendi kullandığı hostingi savunan bazı fanatik sunucu sahipleri dışında mesaj atan tüm arkadaşlar düzgün türkçe konuşuyor ve mantıklı konular üzerinden yorum yapıyor.

Cevap verecekseniz verin vermeyecekseniz boşuna hakaret edip konudaki insanlara saldırmayın.
Ben mi hakaret etmiş oluyorum? Eleman hostumuza tost derken bu erkeklik gururun, onu bunu savunma içgüdün nerede senin? Kimseye hakaret etmiyoruz çamur atanın sadece üstüne attığı çamuru geri yapıştırıyoruz tekrar okumanın önemi ise insanlar genelde bir konuda kızgın ya da haklı çıkmaya çalışırken ilk okuduklarında bir şey olmadan hemen atlarlar, bu yüzden geri okumanızı istemiştim ayrıca yüzünüzü yıkamanızı sizin iyiliğiniz bakımından istedim olayı farklı yerlere çeken sensin burada, bir tane bile hakaret içeren kelime henüz kullanmadım ya sen hakaret görmedin ya da görmemiş gibi davranıyorsun objektif bakış açına ters düşen bu davranışın da gözümden kaçmadı değil, objektif bakmaya devam et biz senin aynada göremediğini duvarda görebiliyoruz.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ben mi hakaret etmiş oluyorum? Eleman hostumuza tost derken bu erkeklik gururun, onu bunu savunma içgüdün nerede senin? Kimseye hakaret etmiyoruz çamur atanın sadece üstüne attığı çamuru geri yapıştırıyoruz tekrar okumanın önemi ise insanlar genelde bir konuda kızgın ya da haklı çıkmaya çalışırken ilk okuduklarında bir şey olmadan hemen atlarlar, bu yüzden geri okumanızı istemiştim ayrıca yüzünüzü yıkamanızı sizin iyiliğiniz bakımından istedim olayı farklı yerlere çeken sensin burada, bir tane bile hakaret içeren kelime henüz kullanmadım ya sen hakaret görmedin ya da görmemiş gibi davranıyorsun objektif bakış açına ters düşen bu davranışın da gözümden kaçmadı değil, objektif bakmaya devam et biz senin aynada göremediğini duvarda görebiliyoruz.

Yahu arkadaşım bak araştır bakalım benim herhangi bir yerden sunucum, hizmetim var mı? Ama giriyorum senin profiline haave.oyna.tc diye siten var, muhtemelen sunucunda var, Batihost sana para mı ödüyor bu mesajları yazman için, gelmiş bana burada objektiflikten tarafsızlıktan bahsediyorsun. Ben taraflıyım da sen mi tarafsızsın arkadaşım? Konuyu açtığımdan beridir Batihost kullanan fanatik sunucu sahipleri yorum yapıyor, sonra ben fanatik oluyorum, taraflı oluyorum. Yahu bir gidin oradan ya.

140191

Buyur bak buraya yazmışsın, siteni, giriyorum sitene bu da en alttaki footer kısmı.

140192

Cidden herhalde sırf kendilerini savun diye sana sponsor olmuşlar. Sponsorluk dediğin ünlü birine falan olur tanıtım karşılığında. Oyna tc sitelerinde genel olarak bu footer mı var bilmiyorum ama ne olursa olsun Batihost'dan sunucusu olan birinin bana "tarafsız değilsin" demesi saçma. Ben tarafsız değilim de sen mi tarafsızsın?

Hakaret edip bir de etmedim diye üste çıkanı ilk defa gördüm bak. Tost demek hakaret değil kendince dalga geçmiş sizde o şekilde bir karşılık verebilirdiniz direk triggerlanıp kaşar falan demenize gerek yoktu. Ek olarak o arkadaşın savunduğu bir host yok sadece size tosting demedi, ve genel olarak haklı Türkiye'de ki hostingler ucuz fakat yurtdışındakilere göre daha kalitesiz.

Bakın yukarıda da yaptınız bunu "hahaha" diye dalga geçmeye çalışıyorsunuz sonra hemen R yapıp o samimiyet göstergesi diyorsunuz. Benim konuda rastgele tartıştığım bir insanla ne gibi bir samimiyetim olabilir? Buna rağmen bozuntuya vermeyip tamam problem yok o zaman demiştim ben, ama artık cidden sıkıldım bunu yapmanızdan. Lütfen artık üslubunuzu koruyup düzgün şekilde tartışın. Şayet sizin için bu samimiyet ise gereksiz samimiyete gerek yok.

Şimdi de yüzünüzü yıkamınızı iyiliğiniz için istedim diyorsunuz. Bir şey diyorsanız arkasında durun bari adam gibi uyarısını yiyin evet hakaret ettim hata yaptım diyebilirsiniz, bu kadar korkak olmayın. Batihost'dan sunucunuz var diye konudaki herkesi kan düşmanınız mış gibi karşınıza alıp fanatik olarak Batihost'u savunacaksınız diye bir kural yok.

Bir tane bile hakaret içeren kelime henüz kullanmadım diyorsun onun için mi yukarıda kaşar dedin? Onun için mi mesajın kaldırılıp hakaretten uyarı verildi sana? Lütfen bu kadar manipülasyon yapmaya çalışmayın görende melek sanacak. Tartışma esnasında çok doğaldır sinirlenirsin sert cevap verebilirsin fakat ben öyle bir şey demedim, asıl siz taraflısınız hakaret ediyorsunuz falan diyerek üste çıkmak maalesef doğal değil.

objektif bakış açına ters düşen bu davranışın da gözümden kaçmadı değil, objektif bakmaya devam et biz senin aynada göremediğini duvarda görebiliyoruz.

"Objektif bakış açıma ters düşen bu davranışın da gözümden kaçmadı değil" mi? Yahu ben zaten ne yapsam size yaranamayacağım bundan çok eminim, en baştaki arkadaşın dediği gibi siz kendi kullandığınız hostinge her türlü toz kondurmayacaksınız, siz ne tarafsızsınız ne objektifsiniz, ben objektif olduğumu iddia ediyorum ve şuanda konuda aktif olarak tartışmayan bir hostingin arkasından konuşup bunları benim üzerime yıktığınız için cevap veriyorum sadece, kimseyi savunduğum yok istersen araştıradabilirsin hiçbir hostingden sunucum sitem falan yok.

Ben mi hakaret etmiş oluyorum? Eleman hostumuza tost derken bu erkeklik gururun, onu bunu savunma içgüdün nerede senin?

Bak arkadaşım sunucusunu kullandığın hostinge tosting denmesi başka, senin çıkıp kişisel hakarete giren kaşar demen başka. Lütfen bana bunu savunma. Tosting hostingin esprili bir şekilde değiştirilmiş karşılığı ve kişisel bir hakaret değil, senin dediğin ise direkt olarak bir kişisel hakaret.

onu bunu savunma içgüdün nerede senin?

Hayır efendim benim öyle bir içgüdüm yok. Bana kişisel olarak bir şey denmediği sürece veya konuda dediğim bir şey yüzünden benim üzerime bir şeyler atılmadığı sürece ben kimseyi boşu boşuna sırf fanatiklik yalakalık olsun diye, hiçbir hostingde sunucum var diye savunmam. Benim sizin gibi sürü psikolojim yok çoğunluğun olduğu tarafı da savunmam, birileri bana emir veriyor diye bir şey de yapmam. Çok şükür kendi aklım mantığım var sizin gibi tek bir şeyi körü körüne savunmuyorum sırf sunucum falan var diye. Kaldı ki araştır bak benim hiçbir yerden sunucum yok, olduğu sıralarda da zaten Batihost kullanıyordum kendim tecrübe ettiğim halde konuda gram aldığım destekten tecrübeden falan bahsetmedim bizzat hostinglerin sitelerinden aldığım paket bilgilerini karşılaştırdım.

Son düzenleme:

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yahu arkadaşım bak araştır bakalım benim herhangi bir yerden sunucum, hizmetim var mı? Ama giriyorum senin profiline haave.oyna.tc diye siten var, muhtemelen sunucunda var, Batihost sana para mı ödüyor bu mesajları yazman için, gelmiş bana burada objektiflikten tarafsızlıktan bahsediyorsun. Ben taraflıyım da sen mi tarafsızsın arkadaşım? Konuyu açtığımdan beridir Batihost kullanan fanatik sunucu sahipleri yorum yapıyor, sonra ben fanatik oluyorum, taraflı oluyorum. Yahu bir gidin oradan ya.

Hakaret edip bir de etmedim diye üste çıkanı ilk defa gördüm bak. Tost demek hakaret değil kendince dalga geçmiş sizde o şekilde bir karşılık verebilirdiniz direk triggerlanıp kaşar falan demenize gerek yoktu. Ek olarak o arkadaşın savunduğu bir host yok sadece size tosting demedi, ve genel olarak haklı Türkiye'de ki hostingler ucuz fakat yurtdışındakilere göre daha kalitesiz.

Bakın yukarıda da yaptınız bunu "hahaha" diye dalga geçmeye çalışıyorsunuz sonra hemen R yapıp o samimiyet göstergesi diyorsunuz. Benim konuda rastgele tartıştığım bir insanla ne gibi bir samimiyetim olabilir? Buna rağmen bozuntuya vermeyip tamam problem yok o zaman demiştim ben, ama artık cidden sıkıldım bunu yapmanızdan. Lütfen artık üslubunuzu koruyup düzgün şekilde tartışın. Şayet sizin için bu samimiyet ise gereksiz samimiyete gerek yok.

Şimdi de yüzünüzü yıkamınızı iyiliğiniz için istedim diyorsunuz. Bir şey diyorsanız arkasında durun bari adam gibi uyarısını yiyin evet hakaret ettim hata yaptım diyebilirsiniz, bu kadar korkak olmayın. Batihost'dan sunucunuz var diye konudaki herkesi kan düşmanınız mış gibi karşınıza alıp fanatik olarak Batihost'u savunacaksınız diye bir kural yok.

Bir tane bile hakaret içeren kelime henüz kullanmadım diyorsun onun için mi yukarıda kaşar dedin? Onun için mi mesajın kaldırılıp hakaretten uyarı verildi sana? Lütfen bu kadar manipülasyon yapmaya çalışmayın görende melek sanacak. Tartışma esnasında çok doğaldır sinirlenirsin sert cevap verebilirsin fakat ben öyle bir şey demedim, asıl siz taraflısınız hakaret ediyorsunuz falan diyerek üste çıkmak maalesef doğal değil.

"Objektif bakış açıma ters düşen bu davranışın da gözümden kaçmadı değil" mi? Yahu ben zaten ne yapsam size yaranamayacağım bundan çok eminim, en baştaki arkadaşın dediği gibi siz kendi kullandığınız hostinge her türlü toz kondurmayacaksınız, siz ne tarafsızsınız ne objektifsiniz, ben objektif olduğumu iddia ediyorum ve şuanda konuda aktif olarak tartışmayan bir hostingin arkasından konuşup bunları benim üzerime yıktığınız için cevap veriyorum sadece, kimseyi savunduğum yok istersen araştıradabilirsin hiçbir hostingden sunucum sitem falan yok.

Bak arkadaşım sunucusunu kullandığın hostinge tosting denmesi başka, senin çıkıp kişisel hakarete giren kaşar demen başka. Lütfen bana bunu savunma. Tosting hostingin esprili bir şekilde değiştirilmiş karşılığı ve kişisel bir hakaret değil, senin dediğin ise direkt olarak bir kişisel hakaret.

Hayır efendim benim öyle bir içgüdüm yok. Bana kişisel olarak bir şey denmediği sürece veya konuda dediğim bir şey yüzünden benim üzerime bir şeyler atılmadığı sürece ben kimseyi boşu boşuna sırf fanatiklik yalakalık olsun diye, hiçbir hostingde sunucum var diye savunmam. Benim sizin gibi sürü psikolojim yok çoğunluğun olduğu tarafı da savunmam, birileri bana emir veriyor diye bir şey de yapmam. Çok şükür kendi aklım mantığım var sizin gibi tek bir şeyi körü körüne savunmuyorum sırf sunucum falan var diye. Kaldı ki araştır bak benim hiçbir yerden sunucum yok, olduğu sıralarda da zaten Batihost kullanıyordum kendim tecrübe ettiğim halde konuda gram aldığım destekten tecrübeden falan bahsetmedim bizzat hostinglerin sitelerinden aldığım paket bilgilerini karşılaştırdım.
Şimdi gelelim hiçbir şey anlamadığın o yazdıklarıma.

Elemana kaşar demedim, iki adet kaşarlı tost istedim biz buna "mizah" diyoruz.

Haave.oyna.TC sitesi oyna.TC sitesi alanlar için bir hizmet sitesi neyin ne olduğunu gösterme sitesidir benim bir sunucum yok, istediğin IP'ye girişip sorabilirsin 3 yıl biz de kaldığını biliyoruz fanatik batihost sunucu sahibi falan da değilim neyi nasıl anladığın her şeyi ortaya koymakta.

Ayrıca gelmiş geri vites yapıyorsun yok o mizah bu şaka şu samimiyet diyorsun geri vites falan yok bir şeyi söylerken nasıl söylediğin değil ne düşünerek söylediğin önemli oluyor senin burada yaptığın bir takım konuyu bulup sadece uzatıp uzatıp bos boş konuşmak söylediklerine oturduğun yerden klavyeye sertçe bastığını anlayabiliyorum, tamam sakin senin kafanda olan sorunları da çözeriz fakat kişi geçmişini unutmamalı Mustafa geçmişini unutan insan geleceğe en büyük hatasını götürür bizimle olan geçmişini hatırla, tost demek genel, kişisel mi değil? ney ney? hangi tost daha fazla malzeme içeriyor derken o mesajı beğenmen bile anlayış şeklini güzelce gösteriyor dostum benim.

İki uç konu bulup ona hakaret ediyorsun cart curt diye mesajını uzattığın zaman sadece göz geçirip atlama isteği geliyor bana ellerinle yazma aklınla yaz ki karşı tarafa işlesin.

Ne oldu? başka konumu bulamadın da kaşara, vitese, domatese bibere taktın? bana has konular ile gel domates biber manavda abicim.

Geri vitesin kralı sensin, tarafsız olduğunu konuda belirtip bana objektif diyor, keyubu sahibiyle bir güzel konuşup yok efenim isteyen host bana gelir konuşuruz diyorsun biz sana insan gibi neyin ne olduğunu belirtirken bize sadece klavyeye sertçe basma hünerlerini falan gösteriyorsun, unutma bir işe yaramıyor.

Her ne kadar biz seni üzmeyelim konuyu kısa keselim desekte maalesef sen buna izin vermiyor gururunla "bu lafın altında kalamam" diye yazmaya devam ediyor ciddi manada boş konuşuyorsun.

"Cahiller ile münakaşaya girip kazananı görmedim, onlar taasupkarlardır."

Sayın yetkililer ve değerli arkadaşlar cahil bir hakaret değildir, araştırmadan ota rokaya atlayana denir bildiğinizi var sayıyorum.

İşin aslına gelecek olursak mustafa "Batihost Fanatiği" kelimesini kimseye bir daha asla kullanmamanı rica edeceğiz çünkü insanlar fanatik değiller doğru olanı seçip onu savunmaya senden başka fanatik diyeni de ben henüz görmedim görürsemde senin gibileri olacağına eminim.

Kaşarlı değil de sucuklu tost isteseydik keşke o zaman da adama sucuk dediğimizi falan sanardın daha da gülünç olurdu.

Sana sponsor oldular diye mi savunuyordu ne demek? her sitenin altında o footer var ve savunma amacını hala sunucu bakımından yaptığımı düşünmen o kadar gülünç ki kendimi alamadım gülmekten, yapma etme mustafa bizim hayatımız senin gibi içte kalan acılara bağlı değil.

Başka bir sorun? çıkmaz sokağın? varsa yaz bakalım, tosta selamlar.

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Şimdi gelelim hiçbir şey anlamadığın o yazdıklarıma.

Haave.oyna.TC sitesi oyna.TC sitesi alanlar için bir hizmet sitesi neyin ne olduğunu gösterme sitesidir benim bir sunucum yok, istediğin IP'ye girişip sorabilirsin 3 yıl biz de kaldığını biliyoruz fanatik batihost sunucu sahibi falan da değilim neyi nasıl anladığın her şeyi ortaya koymakta.

Ayrıca gelmiş geri vites yapıyorsun yok o mizah bu şaka şu samimiyet diyorsun geri vites falan yok bir şeyi söylerken nasıl söylediğin değil ne düşünerek söylediğin önemli oluyor senin burada yaptığın bir takım konuyu bulup sadece uzatıp uzatıp bos boş konuşmak söylediklerine oturduğun yerden klavyeye sertçe bastığını anlayabiliyorum, tamam sakin senin kafanda olan sorunları da çözeriz fakat kişi geçmişini unutmamalı Mustafa geçmişini unutan insan geleceğe en büyük hatasını götürür bizimle olan geçmişini hatırla, tost demek genel, kişisel mi değil? ney ney? hangi tost daha fazla malzeme içeriyor derken o mesajı beğenmen bile anlayış şeklini güzelce gösteriyor dostum benim.

İki uç konu bulup ona hakaret ediyorsun cart curt diye mesajını uzattığın zaman sadece göz geçirip atlama isteği geliyor bana ellerinle yazma aklınla yaz ki karşı tarafa işlesin.

Ne oldu? başka konumu bulamadın da kaşara, vitese, domatese bibere taktın? bana has konular ile gel domates biber manavda abicim.

Geri vitesin kralı sensin, tarafsız olduğunu konuda belirtip bana objektif diyor, keyubu sahibiyle bir güzel konuşup yok efenim isteyen host bana gelir konuşuruz diyorsun biz sana insan gibi neyin ne olduğunu belirtirken bize sadece klavyeye sertçe basma hünerlerini falan gösteriyorsun, unutma bir işe yaramıyor.

Her ne kadar biz seni üzmeyelim konuyu kısa keselim desekte maalesef sen buna izin vermiyor gururunla "bu lafın altında kalamam" diye yazmaya devam ediyor ciddi manada boş konuşuyorsun.

Sayın yetkililer ve değerli arkadaşlar cahil bir hakaret değildir, araştırmadan ota rokaya atlayana denir bildiğinizi var sayıyorum.

İşin aslına gelecek olursak mustafa "Batihost Fanatiği" kelimesini kimseye bir daha asla kullanmamanı rica edeceğiz çünkü insanlar fanatik değiller doğru olanı seçip onu savunmaya senden başka fanatik diyenin de ben henüz görmedim görürsemde senin gibileri olacağına eminim.

Her şeye bahane bulmakta üstünüze yok. Tebrik ederim.

Sunucun yok ise sitede ki IP adresi ne? Göstermelik site açacaksanız niye haave diye kişisel adda site açıyorsunuz? Batihost'un zaten batihost.oyna.tc diye sitesi ve mc.batihost.com adında sunucusu falan yok mu? Benim zamanımda o tarz bir tanıtım sitesi vardı zaten. Sizin tanıtım anlayışınız sanırım ekip üyelerinizi konuya doluşturup saldırtmak, karşılığında da "tanıtım" adı altında site falan sağlamak. :D

Ayrıca gelmiş geri vites yapıyorsun yok o mizah bu şaka şu samimiyet diyorsun geri vites falan yok bir şeyi söylerken nasıl söylediğin değil ne düşünerek söylediğin önemli oluyor

Ne düşünerek söylediğinin bir önemi yok çünkü karşıdaki insan senin aklını okuyamaz. Senin içinden geçenleri uygun bir dil ile belirtmen gerekir. Yoksa böyle gelip söylediklerinin arkasında duramayıp sallayıp durursun.

Klavyeye sert basdığımı nereden çıkardın bilemiyorum ama evet istersen haklı olduğum konuda sabaha kadar da tartışırım ve emin ol sinirlendiğim yok çünkü ben senin gibi gereksiz samimiyet kurup mizah adı altında falan hakaret ederek kini mi kusmuyorum, istersen istediğin kadar resmi ve ciddi bir şekilde hakaretsiz küfürsüz seninle tartışabilirim ama sen tartışabilir misin orasını bilemem.

hangi tost daha fazla malzeme içeriyor derken o mesajı beğenmen bile anlayış şeklini güzelce gösteriyor dostum benim.

Ciddi ciddi bana aynı meseleleri 500 kere açıklattıyorsunuz, yok onun bunun mesajını beğendin sen yandaşsın falan filan :D Cidden kendinizi adam gibi savunamayınca hep bu tür şeylere başvuruyorsunuz :D Çık bak konuya ilk atılan mesajların hepsini taraf tutmaksızın beğendiğimi görebilirsin :D Saniyesinde beğendiğim mevzusunu da merak edersen onu da yukarılarda bir yerlerde açıkladım, bak senden önce gelenlere verdiğim cevaplardan ders al biraz, evet doğru demişsin insan geçmişten ders almalı. :D

Hayır, aksine ben "tamam o zaman bir problem yok" diyerek konuyu kapatsam da siz saldırmaya devam ediyorsunuz, ne yaptınız Batihost discord sunucusuna falan mı attınız da konuyu önüne gelen Batihost sunucu sahibi olan arkadaş saldırıyor :D

Evet, gururluyum ve söylediklerimin arkasındayım, zira ben orada mizah yapmıştım, şöyleydi böyleydi diyerek R yapacak halim yok. hiçbir lafın da altında kalmam evet, söylediklerimde haklıysam cevabını veririm, değilsem haksız olduğumu kabul ederim, gereksiz boş boş tartışmam.

başka konumu bulamadın da kaşara, vitese, domatese bibere taktın? bana has konular ile gel domates biber manavda abicim.

Kendinize laf sokmakta üstünüze yok. :D

İşin aslına gelecek olursak mustafa "Batihost Fanatiği" kelimesini kimseye bir daha asla kullanmamanı rica edeceğiz çünkü insanlar fanatik değiller doğru olanı seçip onu savunmaya senden başka fanatik diyenin de ben henüz görmedim görürsemde senin gibileri olacağına eminim.

Üzgünüm "Batihost Fanatiği" yerine sizin gibi "Kaşar", "Domat", "Yandaş" falan diyerek daha sonrasında ben mizah yapıyorum kardeşim diyerek R yapmam gerekirdi, kusura bakmayın. İnsanlar fanatik değiller doğru olanı seçip onu savunmaya mı çalışıyorlar? Bu söylediğine sen inandın mı? :D Yukarıdaki yorumlara bak bakalım her kelimenin ilk harfini büyük yazan, yaşı küçük, kendi kullandığı hostu savunan, mantıklı bir tane argümanı olmayıp "Batihost'dan başkasını tanımam aga" falan tarzı konuşan benim "fanatik" diye tanımlandırdığım kesimi görürsün. Bu dediğine sen inandıysan komik inanmadıysan daha da komik.

"Görürsem de senin gibi olacağından eminim" hayır efendim benim sizin gibi bir hostingin, yetkilinin yan hesabı olduğum veya belli bir hostingden sunucum olduğu falan yok. Araştırın bulun kanıt getirin bekliyorum. Kanıt getiremiyorsanız boş boş laf atmayın, rica ediyorum.

Sana sponsor oldular diye mi savunuyordu ne demek? her sitenin altında o footer var ve savunma amacını hala sunucu bakımından yaptığımı düşünmen o kadar gülünç ki kendimi alamadım gülmekten, yapma etme mustafa bizim hayatımız senin gibi içte kalan acılara bağlı değil.

Yukarıdaki mesajımdaki şu aşağıdaki yazıyı okumadan sırf cevap vermiş olmak için mesajını düzenleyip ekleme yapman üzücü, bak bakalım ben orada ne demişim? Aa bak ne yazıyor "Oyna tc sitelerinde genel olarak bu footer mı var bilmiyorum ama ne olursa olsun Batihost'dan sunucusu olan birinin bana "tarafsız değilsin" demesi saçma. Ben tarafsız değilim de sen mi tarafsızsın?"

Cidden herhalde sırf kendilerini savun diye sana sponsor olmuşlar. Sponsorluk dediğin ünlü birine falan olur tanıtım karşılığında. Oyna tc sitelerinde genel olarak bu footer mı var bilmiyorum ama ne olursa olsun Batihost'dan sunucusu olan birinin bana "tarafsız değilsin" demesi saçma. Ben tarafsız değilim de sen mi tarafsızsın?

Ha bu arada verdiğiniz o dandik scripti kendinize saklayın her yerine de reklam falan koymuşlar komedi abi ya :D Bir de .TC'yi büyük yapıyorsun sanki açılımı Türkiye Cumhuriyeti falanmış gibi, Türkiye'nin alan adı .TR'dir, .TC değil. :D Saçma sapan 5₺ lik siteler ile Keyubu'nun ücretsiz verdiği 150₺'lik MineWeb scriptini karşılaştırmayın lütfen.

Benim bir sorum yok efendim, konu ortada, yorumlar ortada, anket ortada. Oyunuzu verin konuda değişiklik yapılmasını istediğiniz yer varsa belirtin, onun dışında bir maruzatınız yok ise boşu boşuna yazıp konuyu daha fazla üste çıkartıp kendinizi rezil etmeyin, hani konuyu beğenmiyor bizi karalıyor diyorsunuz ya. Yukarıda da dediğim gibi 10 sayfa tartışmanın kimseye faydası yok.

Son düzenleme:

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana ddosçu diyen ekran beye bakıyoruz şimdi. Kendisi karalayacak başka bir şey bulamayınca otomatikmen ddosçu zergi lakabıyla yelteleniyor gerçekden ne kadar trajikomik :D Evet zamanında ddos attım bunu bırakalı aylar oldu niye eskileri açma gereği duyuyorsun ne kadar boş bir adamsın ya işin gücün yok mu senin adımı azına alma diyorsun bana kendin alıyorsun beni ağzına. Millete taramalı tüfek gibi laf yetiştirmekden başka bildiğin yok!

Görüntüye gelirsek bullstresser.to ddos atan basit düzeyli bir site ekranında bütçesi buna yetmiş herhalde :D Burdan batitostda olmayan sunuculara vuruyor büyük ihtimalle.

insan birisine suç atmadan önce bi bakar, kendi elleri temiz mi diye. (çok doğru bir söz söylemişsin.) :leley:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zergi denilen arkadaşım, okuduğunu anlaman gerekli sanırım, konuşman gibi okumanda takılıyor sanırım, benim o siteyi kullandığımı bir kişi bile iddia edemez, gösteremez, ispatlayamaz çünkü bunları kullanacak yaşı çoktan geçtim.

ama senin katıksız bir yalancı, her firmaya kendini yanlamaya çalışan bir bot atıcı, ddos atıcı, noname denilen adamın en iyi arkadaşı olduğunu söyleyecek yüzlerce kişi vardır. Girdiğin tüm firmalardan 1 ayda atılmanın sebebide koca bir balon olman.

dikkat edersen o resimleri ben ekledim ve ne dediğimi biliyorum, sadece o kırmızıya dikkat edeceğine konunun tamamını oku.
sen gelip bize sallayacaksın, sunuculara bot atacaksın, bizde oturup seyredecekmiyiz? Gördüğün gibi seyretmiyoruz.

senin adını ağzıma alacak değilim, sabahın köründe resimleri bana atan sensin, hayırdır sahibin anca sabah mı ulaştı sana at resimleri diye emir verdi?

istersen sahibine söyle seni sustursun yoksa atacağımız resimler sana değil, sahibine zarar verecek.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zergi denilen arkadaşım, okuduğunu anlaman gerekli sanırım, konuşman gibi okumanda takılıyor sanırım, benim o siteyi kullandığımı bir kişi bile iddia edemez, gösteremez, ispatlayamaz çünkü bunları kullanacak yaşı çoktan geçtim.

ama senin katıksız bir yalancı, her firmaya kendini yanlamaya çalışan bir bot atıcı, ddos atıcı, noname denilen adamın en iyi arkadaşı olduğunu söyleyecek yüzlerce kişi vardır. Girdiğin tüm firmalardan 1 ayda atılmanın sebebide koca bir balon olman.

dikkat edersen o resimleri ben ekledim ve ne dediğimi biliyorum, sadece o kırmızıya dikkat edeceğine konunun tamamını oku.
sen gelip bize sallayacaksın, sunuculara bot atacaksın, bizde oturup seyredecekmiyiz? Gördüğün gibi seyretmiyoruz.

istersen sahibine söyle seni sustursun yoksa atacağımız resimler sana değil, sahibine zarar verecek.

Yalancı herif lütfen bunların kanıtını atın

NoName en iyi arkadaşım ve hala isteğini kabul etmedim :D bravo yalancı ekran seni

şu dakikadan itibaren yazdıklarına cevap vermeyeceğim konuşmak için konuşuyorsun çünkü

Son düzenleme:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalancı herif sonra lütfen bunların kanıtını atın, sanırım sağlam bir karakter sorunun var.
Senin Mc aleminin yüz karası olduğunu ispat etmek için kanıta ihtiyaç yok, herkes senin olduğunu biliyor.

bana bir mcspam yetkilsi olarak kimseye ddos atmadım, kimseye bot atmadım diyebilirmisin, görüyorum ki yazdıklarımdan sadece noname ile olan muhabbetini inkar ediyorsun, diğer dediklerimde sorun yok yani?

Bu konuşmada adın bile geçmezken, sabahın köründe bana resim atman bile karakterini gösteriyor zaten.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Konu hostingle başladı böyle devam ediyor...

Bir yerden sonra ne için, neden tartıştığımızı bende unuttum. Cidden ana fikirden, konudan çıkıp çok farklı konulardan tartışmalara girdik. İlk başta mevzu "konu adaletsiz grafikler yanlış" tı şimdi mevzu hostinglerin bir birlerinin yaptığı/yaptığını iddia ettiği saçmalıkları ortaya dökmesine döndü. Kimse birbirini karalamadan, kendi verdikleri hizmetlere reform yaparak, kalitelerini geliştirerek öne geçmek istemiyor anlaşılan.

Anlaşılmayan durum sanırım şu ki, rakiplerinizi karalamak sizi yükseltmez, en fazla rakiplerinizi düşürür. Tabii sizin için yerinizde saymak yeterli ise bu şekilde devam edebilirsiniz, ama ben konuyu sadece karşılaştırma için açtım. Bu dediklerim tüm hostingler için geçerli. Başka nedenler ile açtığımı düşünenler, belli bir hostingde şuanda aktif sponsorluğumun, sitemin, sunucumun olduğuna falan dair kanıt göstermeden yazmasın lütfen. Özellikle de bu dediklerimin hepsine sahip olan arkadaşlar bana aynı suçlamalar ile gelmesin.

Yukarıda dediğim gibi on sayfaya doğru gidiyor konu, artık tartışmayı bırakın, konu hakkında öneriniz var ise atın, yok ise boşa tartışmanın anlamı yok, olsaydı şuana kadar tartıştıklarımızda en azından bir kişi çıkıp "ya evet, sen haklıymışsın" falan derdi, herkes kendi kullandığı kendi aklına yatanı seçecek, konu sadece insanlara fikir olması, karşılaştırma yapılması ve hostinglerin diğer hostinglere oranla kendi özelliklerini görüp belki de kendileri düzenlemeler yapmaları için açıldı. Kimseyi kötüleme gibi bir amacı yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...