Hosting Şirketi Lazım...

CaptainHasann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar! Ben Hasan sizlere bir konu danışacaktım.
Ben sunucu açmayı planlıyorum sunucuyu yazın açacağım, 3 aylık ve 32 kişilik falan açmayı planlıyorum nitradoya falan baktım 50-60 TL ben bu parayı server için harcayamam.Bu özelliklere sahip 20-40 TL arası kiralayan bir hosting biliyorsanız lütfen yazın ilginiz için çok teşekkür ederim!

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
YAZIN AÇACAKSIN VE BUGUNDEN MESAJ A TAYIM DEDİN :hmm::pof:

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Bence paketlerinizin düzenlenebilir olması gerek. Uzaktan bir bakışla iyi bir hosting gibi gördüm. Ancak hosting bilgilerinizi görmeden pek bir şey diyemem.
Her türlü öneriye açığız. Paketlerin düzenlenebilir olmasını anlayamadım, biraz açabilir misiniz

onurw58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Her türlü öneriye açığız. Paketlerin düzenlenebilir olmasını anlayamadım, biraz açabilir misiniz
kardeş hostinginiz güzel ama kişi sayısını kaç aylık olacağını kaç gb lik olacağını keşke biz seçsek güzel olurdu

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
kardeş hostinginiz güzel ama kişi sayısını kaç aylık olacağını kaç gb lik olacağını keşke biz seçsek güzel olurdu
Ram'e göre kişi sayısı belirledik zaten. Yani paketler arasından hangisi sizin için ideal ise seçimde bulunabilirsiniz.

Moustacheso88

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Seçerken çok dikkatli olmalısın dandik şirketlerden alırsan yarı yolda kalırsın

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Paketlerimiz Sizin İsteğinize Göre. Göz Atabilirsiniz :) SITE!

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer hala bulanadıysanız bizle iletişime geçebilirsiniz.

Oguzcan95

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Kendim Hosting,TS3,Minecraft,CS:GO,MTA Server Ayrıca İnternet Sitesi Hizmeti Vermekteyim İlgilenenler Lütfen Bana Ulaşsın Ödemeler İnnial İle Yapılmaktadır