Hosting?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kendim kullandım. Özel konuşmalar var ama onları yayınlamak yasalara aykırı olduğu için yayınlamıyorum. Kendim kullandığımdan ve arkadaşımlarımın kullandığından biliyorum.
Özel olan yerleri sansürlemek bu kadar zor olmasa gerek.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konuşma rabisu ekibinden biriyle oluyor. Ve özele kadar giriyor.
Rabisu ile uğraşacak zamanım yok o yüzden yayınlamayacağım.
İstediğiniz kadar konuşabilirsiniz, iyi günler..
Rabisu'da çalışıyorum. Özelden konuşmaları atarsanız sevinirim. Bir kusurumuz olduysa bilelim de düzeltmeye çalışalım @Rabisu

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rabisu'nun kullanımı daha zor. Kodzer daha kolay. Rabisu'nun desteği kodzer'den daha kötü. Rabisu'dan çok fazla şikayet var. Hatta birkaç arkadaşımın sunucusu bozuldu webpanel v.s erişimi kapandı. Sonra süresi bitti yani süresi boşa gitti. Kodzerden aç keyfine bak..
Viral reklam yapmışsın sanki. Bir şeyi kullanmadan önce yorumlara bakmak elbette mantıklı bir hareket ancak her şey herkese hitap edecek diye bir şey yok. Sen beğenmesen de arkadaş memnun kalabilir. hiçbir firmanın desteği robot olmadığı için aksamalar veya duraksamalar elbette yaşanır.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Batihost vds önerim hatta dedicadet uzun zamandır batihosttayım hiç sıkıntı yaşamıyoruz yaşarsakta hemen çözüyor Erkan abi @batihost.com

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Açık konuşmak gerekirse Kodzer'i önermiyorum. Nedenlerini pek sormayın, Kodzer sunucularının halinine örnek çok forumda.
Rabisu'ya gelirsek, evet rabisu hakkında birçok şikayet konusu var fakat aslı olmayan iddalara eyvAllah çekmeyin.
Batıhost'u neden seçmediğinizi anlamadım. Bence onu seçmelisiniz, ilgi konusunda iyiler ve arkadaşca davranıyorlar yeri geldiğinde.
*HaniBu* bu yeni firmayda unutmayalım, eskide olabilir ben daha yeni görüyorum. Unutmayalım, buradan da deneyip başarabilirsiniz.

R

Reloven

Ziyaretçi
Sınırsız slot diye bir şey olamaz olmayacaktır imkansızdır şunu bir öğrenemediniz ayrıca öyle hazır sunucu alarak bir yerlere varacağınızıda sanmayın alırsınız bir vds sunucu natrodan baştan sona kurulumunu yaparsın oyunu kendin javayla yazarsın ve açarsın öbür türlü 3 5 kişinin bakıp cıkacagı C sınıfı bir sunucu olursunuz.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açık konuşmak gerekirse Kodzer'i önermiyorum. Nedenlerini pek sormayın, Kodzer sunucularının halinine örnek çok forumda.
Rabisu'ya gelirsek, evet rabisu hakkında birçok şikayet konusu var fakat aslı olmayan iddalara eyvAllah çekmeyin.
Batıhost'u neden seçmediğinizi anlamadım. Bence onu seçmelisiniz, ilgi konusunda iyiler ve arkadaşca davranıyorlar yeri geldiğinde.
*HaniBu* bu yeni firmayda unutmayalım, eskide olabilir ben daha yeni görüyorum. Unutmayalım, buradan da deneyip başarabilirsiniz.
Neden önermiyorsunuz, nedenini söyleyin elimizden geldiğince düzeltmeye çalışalım.
Desteğimizi mi beğenmediniz ?
- En fazla 3 saat içerisinde 7/24 ticketlere cevap alırsınız, 7/24 beklemeden canlı destek üzerinden irtibat kurabilirsiniz. 7/24 telefon ile ulaşabilirsiniz..
Sunucularımızı mı beğenmediniz ?
- 23 adet farklı özelliklerde makinelerimizden panel üzerinden istediğiniz sunucuya geçebiliyorsunuz. Eğer bir lag problemi varsa 2 tık ile farklı bir makineye geçiş yapabiliyorsunuz hala problem çözülmediyse bize ticket atıp inceletebiliyorsunuz.

Eğer bir iddiada bulunuyorsanız sebeplerini söyleyin ki bizde düzeltelim, sizlere daha iyi hizmet verelim.

Skydentr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Neden önermiyorsunuz, nedenini söyleyin elimizden geldiğince düzeltmeye çalışalım.
- En fazla 3 saat içerisinde 7/24 ticketlere cevap alırsınız, 7/24 beklemeden canlı destek üzerinden irtibat kurabilirsiniz. 7/24 telefon ile ulaşabilirsiniz..
- 23 adet farklı özelliklerde makinelerimizden panel üzerinden istediğiniz sunucuya geçebiliyorsunuz. Eğer bir lag problemi varsa 2 tık ile farklı bir makineye geçiş yapabiliyorsunuz hala problem çözülmediyse bize ticket atıp inceletebiliyorsunuz.

Eğer bir iddiada bulunuyorsanız sebeplerini söyleyin ki bizde düzeltelim, sizlere daha iyi hizmet verelim.

Ben zamanında çok kullandım sizin host'u ancak şimdiki sunuculara bakıyorum hiç sizden açılan bir sunucu yok merakediyorum. Eskiden daha iyi idi. Şimdi az kullanılıyorsunuz. Ama sunucu açsam yine tercihim siz olurdunuz.

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne varmış sunucularında? 1 adet 4 gb ram Windows sunucum var. 2 çekirdeğe sahip. Özellikle şu noktasına değinmek istiyorum. Türkiye'de pek sık rastlanmayan ve çoğu "kaliteli" diye tabir edilen çoğu firmada intel x5675 yok(Fiyat farkı ile x5690 almanız da mümkün). Benim gibi bu tür işlerle uğraşan arkadaşlar için işlemcinin modeli gerçekten önemli. Hatlarına gelecek olursak 10 gbit portlu özel kabinleri var.
Webmaster olduğum için vds'yi çok sık kullanıyorum. Gecenin 3'ünde vds'de küçük bir up/down yapacaktım. Ancak hat bir anda 20 mbit'e düştü. Gecenin 3'ünde sırf bu sorun için ticket açtım. 2 dakika içerisinde inceliyoruz diye cevap attılar ki gecenin 3'ünde dönmeleri beni çok mutlu etti. Daha sonra 10 dakika geçtiğinde sunucumun interneti tekrar eski haline döndü.
Şimdi gelelim asıl konuya:
Sahip olduğum web sitede daha önce yaşadığım CPU sorunundan ötürü ne kadar WordPress optimize yapsam da yükseltebildiğim hız 2 saniye idi.
Kodzer'e geçtiğimde vds'lerini çok beğendiğimden hostingini satın aldım. Hostingde ise VDS'den daha şaşırttı. Kısa bir optimizasyon ile hiçbir firmada göremediğim hızı Kodzer'de gördüm. Sitem 0.61 saniyede açıldı.
Gerek destekleri, gerek diskleri, gerek hatları ve en önemlisi sunucuları için Kodzer her zaman 1.tercihimdir. Diğer firma hakkında bir duyumum yok kendilerinden hizmet almadım ancak forumda konularını gördüm. Kodzer hakkında şu an bir konuya rastlamadım açıkçası. Alacak arkadaşlara diyeceğim tek şey sunucu ve hosting'de Kodzer'den şaşmayın.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1

Sayın hocam, şirketinizin veyatta makinalarınızın kötü olduğunu ima etmedim. Yada söylemedim. Top atışına tutmayın beni. Forum yöneticileriyle anlaşmam var kodzerde barınan xxx sunucusunun yaptıkları, insanların haklarını yiyişi ve dahası nedeniyle bunu yazıyorum. Bundan bizene diyebilirsiniz fakat sunucu sizin sponsor olduğunuz sunucu olması sebebiyle bunu yazma gereği duydum.

Ne varmış sunucularında? 1 adet 4 gb ram Windows sunucum var. 2 çekirdeğe sahip. Özellikle şu noktasına değinmek istiyorum. Türkiye'de pek sık rastlanmayan ve çoğu "kaliteli" diye tabir edilen çoğu firmada intel x5675 yok(Fiyat farkı ile x5690 almanız da mümkün). Benim gibi bu tür işlerle uğraşan arkadaşlar için işlemcinin modeli gerçekten önemli. Hatlarına gelecek olursak 10 gbit portlu özel kabinleri var.
Webmaster olduğum için vds'yi çok sık kullanıyorum. Gecenin 3'ünde vds'de küçük bir up/down yapacaktım. Ancak hat bir anda 20 mbit'e düştü. Gecenin 3'ünde sırf bu sorun için ticket açtım. 2 dakika içerisinde inceliyoruz diye cevap attılar ki gecenin 3'ünde dönmeleri beni çok mutlu etti. Daha sonra 10 dakika geçtiğinde sunucumun interneti tekrar eski haline döndü.
Şimdi gelelim asıl konuya:
Sahip olduğum web sitede daha önce yaşadığım CPU sorunundan ötürü ne kadar WordPress optimize yapsam da yükseltebildiğim hız 2 saniye idi.
Kodzer'e geçtiğimde vds'lerini çok beğendiğimden hostingini satın aldım. Hostingde ise VDS'den daha şaşırttı. Kısa bir optimizasyon ile hiçbir firmada göremediğim hızı Kodzer'de gördüm. Sitem 0.61 saniyede açıldı.

Gerek destekleri, gerek diskleri, gerek hatları ve en önemlisi sunucuları için Kodzer her zaman 1.tercihimdir. Diğer firma hakkında bir duyumum yok kendilerinden hizmet almadım ancak forumda konularını gördüm. Kodzer hakkında şu an bir konuya rastlamadım açıkçası. Alacak arkadaşlara diyeceğim tek şey sunucu ve hosting'de Kodzer'den şaşmayın.

İnanın size cevap verme gereği dahi duymuyorum, kodzere gerekli cevap verildi. Tartışmayı uzatmak istiyorsanız burada değil Ö.M olarak devam edelim.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayın hocam, şirketinizin veyatta makinalarınızın kötü olduğunu ima etmedim. Yada söylemedim. Top atışına tutmayın beni. Forum yöneticileriyle anlaşmam var kodzerde barınan xxx sunucusunun yaptıkları, insanların haklarını yiyişi ve dahası nedeniyle bunu yazıyorum. Bundan bizene diyebilirsiniz fakat sunucu sizin sponsor olduğunuz sunucu olması sebebiyle bunu yazma gereği duydum.
Biz sponsorlarımızı online sayısına göre seçiyoruz (www.kodzer.com.tr/sponsorluk.html) sponsorlardan birinin her hangi bir şey yapmasını firmaya yüklemeniz çok saçma.

Tekrarının olmaması dileğimle, iyi akşamlar dilerim.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz sponsorlarımızı online sayısına göre seçiyoruz (www.kodzer.com.tr/sponsorluk.html) sponsorlardan birinin her hangi bir şey yapmasını firmaya yüklemeniz çok saçma.

Tekrarının olmaması dileğimle, iyi akşamlar dilerim.
Sizi beğendim..
Bence gayet ucuz paketleriniz var güzel.. 'belki' ileride diamond paket alabilirim ama bilmiyorum şu an
Araştırıyorum hostingleri..
İyi günler iyi çalışmalar.

Skydentr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
5-6 Ay önce kodzer'in Diamond paketini kullanıyordum. A*itr***işim'de yaşadığım sıkıntılar nedeniyle Kodzer'e geçtim. Geceleri bile sorduğum sorulara cevap veriyorlardı. 5.30'da bile test amaçlı soru yazdım 2 dakikada yanıt aldım. 7/24 canlı destek böyle bir şey görmedim. Gayet sağlam sunucuları bunu kodzer kullanan biri olarak söylüyorum. Reklam amaçlı olarak değil. Kodzer'in tek sıkıntısı CS:GO v.s gibi oyun sunucularının henüz eklenmemesi ama çok yakında deniyor. Umarım CS:GO açılır oradan sunucu alıcağım. Tavsiye ederim. Ancak başka yokmu desen birsürü var batıhost,rabisu,hanibu,yükselinternet,nitrado,axitrbilisim ...

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
SonCraftTR Network olarak 2 3 yıldır Batihost'dayız gayet iyi beğeniyorum

Bi aralarda Rabisu geçmişdik bi sıkıntısı yokdu iyiydi destekleri vs. sonradan ayrıldım sebebinin onlarla alakası yok :)