House Flipper Simulator Tanıtım

ozzgurylmzz

Taş Madencisi
Ekip Çalışanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
header (4).jpg

House Flipper Simulator Tanıtım
Herkese merhaba, bugün sizlere House Flipper Simulator Tanıtım konusunu elimden geldiği kadarıyla, açıklayacağım, bilgiler vereceğim. Çok beklemeden konumuza geçelim.
Oyun Hk.
House Flipper Simulator, Empyrean tarafından geliştirilen ve Frozen District, PlayWay S.A. tarafından yayımlanan bir simülasyon oyunudur. 17 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ayrıca oyun, National Academy of Video Game Trade Reviewers Awards'da "Oyun, Simülasyon" dalında aday gösterilmiştir. House Flipper Sim, ayrıca 2018'de Poznań Game Arena En İyi Polonya Bağımsız Oyunu ödülüne layık görülmüştür.

Bu oyunda amacınız, para kazanıp kâr elde etmek için mülkleri yenilemektir. Yapabileceğiniz görevler arasında duvar boyama, fayans döşeme, temizleme, çeşitli kurulum ve yıkım işleri yer alır. Kendi evinizi tamir edebilir veya kişiselleştirebilirsiniz, görevlerden ev alıp evleri tamir edebilir ve bu evleri tamir ettikten sonra satabilirsiniz.

Bu oyunda bir dizi araç gereç kullanacaksınız. Bu eşyalarla duvar delebilir, cilalayabilir ve vidalayabilir, ayrıca bunun yanı sıra bir şeyler takacak, tamir edecek veya temizleyeceksiniz.

Sevdiğiniz tasarımları ve dekorasyonları uygulayın. Tamamen özgürce seçebileceğiniz yüzlerce eşya arasından karar verin. Hayal gücünüzü yansıtın.

İç tasarım yapmaya bayılıyor musunuz veya boş odaları hayal gücünüzle doldurmak mı istiyorsunuz? Boş bir ev satın alıp onu yeniden dekore edebilirsiniz. Bir şeyler tamir edebilir ve montajlarını yapabilirsiniz. Fiyatı uygun bir ev satın alıp, yapacağınız şeyler ile veya bir kaç tamirler ile yıkık dökük bir evi muhteşem hâle getirebilirsiniz.

Bu işin temel amacı kâr sağlamaktır. Risk almak ister misiniz? Veya bir şeye yatırım yapmayı?
Kârınızı hesaplayabilir ve sizin için en uygun olan yolu seçebilirsiniz.

Ev iş düşündüğünüzden zordur. Yeteneklerinizi geliştirin ve daha iyi işler başarın. Daha iyi araçlar, malzemeler satın alın. Yeni teknikler uygulayarak yatırımlarınızın artırın ve bu yolda gelişin. Şimdiden iyi eğlenceler.

Düşüncelerim
Oyun gerçekten çok güzel ve ayrıntılı, eğer bu tarz simülasyon tarzı bütçe yönetimi tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyun tam sizin için yapılmış. Evler hakkında saatlerce kafa yorabilirsiniz ve işin sonunda büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Hayal gücünüzü konuşturmanın tam zamanı. Steam üzerinde şu an indirimli bir şekilde 22₺ fiyatına satılıyor eğer aradığınız bir tür ise almanın tam sırası bu indirimi kaçırmayın derim, hem uygun fiyat hem güzel bir eğlence zamanınızı dolu dolu geçirmenizi sağlayacak bir oyun. Şimdiden oynayanlara / oynayacaklara iyi eğlenceler!

SON
Evet arkadaşlar konumuz buraya kadardı, elimden geldiğince size bir şeyler anlattım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Görüşlerinizi yorum ile belirtebilirsiniz. İyi forumlar.

Juscesia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ellerinize sağlık.