Huawei Akıllı Telefon Sektöründe Küçülmeye Gidiyor!

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konu hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum lütfen yorum bölümünden bana düşüncelerinizi yazınız.

Xiaomi ve Oneplus gibi son dönemde yükselişe geçen Çin markaları, pazardaki köklü telefon üreticilerine tehdit oluşturmaya devam ediyor. Pazarın ağır toplarından Çinli Huawei de baskıya dayanamayarak akıllı telefon sektöründe küçülmeye gideceğini resmen açıkladı!

Huawei CEO’su Richard Yu, bugün verdiği röportajda önümüzdeki günlerde tanıtılacak Mate 10 modeli ve şirketin geleceğiyle ilgili bazı bilgiler verdi. Yu, “Düşük fiyatlı akıllı telefon üretiminden vazgeçiyoruz, çünkü bu ürünlerin kâr marjı son derece düşük ve kârımıza pek bir katkı sağlamıyor.” diyerek Huawei’nin mobil pazarda küçüleceğinin sinyalini verdi.

Şirket yüksek ihtimalle Y, GR, Enjoy ve P Lite serisi telefonlarının üretimini sonlandırarak yoluna yalnızca Honor, Mate ve P serisi ile devam edecek. Richard Yu da özellikle P10 modelinin satışlarından memnun olduklarını dile getirerek bu yıl 150 milyonakıllı telefon satmayı hedeflediklerini belirtiyor. Yakında tanıtılacak Mate 10 modeli ile ilgili de ipuçları veren Yu; telefonun tıpkı Galaxy S8 gibi geniş ekranlı olacağını, uzun pil ömrüve kaliteli fotoğraf deneyimi sunacağını sözlerine ekledi.

Konumu okuduğun için teşekkürler!
İyi forumlar!
- >Razer Akıllı Telefon Çıkarıyor!<
- Nokia 7 Tanıtıldı!
- Katlanılabilir Telefon?!

Son düzenleme:

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batışa geçen bir firma olduğu bariz. Kemer sıkma politikaları şu an aktif ve tonla işçi çıkardılar. Motorsuz bir araba ne kadar ilerleyebilirse bunlarda o kadar ilerleyebilir. Tavsiye etmiyorum almanızı.