Huawei Mi İphone mu

Huawei mi? İphone mu?

• Huawei

Kullanılan: 3 50.0%
  • İphone

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Xtecx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Günümüz teknolojisinde kendini yakın tarihte göstermekte olan Huawei mi daha iyi sizce yoksa , kendini hatrı sayılacak derecede uzun bir zamandır zirvede olduğunu bize kanıtlamış olan İphone mu daha iyi?

Benim kendi düşüncem Huawei daha iyi.

LÜTFEN DÜŞÜNCELERİNİZİ BELİRTİN.
ÜSTE OYLAMA VARDIR.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer biraz paran varsa, işlemcisi ve parça kalitesi çok iyi olan İphone'u tercih ederim.
Huawei'yi bedavaya verseler almam.
İphone'nun alternatifi kesinlikle Xiaomi dir.

Xtecx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer biraz paran varsa, işlemcisi ve parça kalitesi çok iyi olan İphone'u tercih ederim.
Huawei'yi bedavaya verseler almam.
İphone'nun alternatifi kesinlikle Xiaomi dir.
Paran yok ise huawei almak daha mantıklı olur.

SilenceOfNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Paran yok ise huawei almak daha mantıklı olur.
Katılıyorum paran yoksa Huawei almak daha mantıklı fakat alırken de aldığın modele dikkat etmen gerek Huawei telefon alacaksan ya P serisi ya da Mate serisi alacaksın diğer seriler pek de iyi değil bence.

İphone bence almak gereksiz çünkü aşırı pahalı örnek olarak İphone 11 diyelim internette 8290TL den başlıyor pro ve pro max dan bahsetmiyorum bile zaten max. 5000tl den fazla telefona para verinin aklına şaşarım hatta bana göre 5000tl bile fazla bu arada bu aşırı pahalı olayını sadece İphone değil tüm markalara söylüyorum tabi Türkiye şartları için.

Xiaomi gelirsek ona da güzel telefon diyorlar fakat markanın direk bayisi bile yok bu durumdan dolayı ne kadar güvenilir tartışılır servis ağını GENPA adında bir firma dağıtıcısı da EVOFONE adında başka bir firma üstlenmiş durumda.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Günümüz teknolojisinde kendini yakın tarihte göstermekte olan Huawei mi daha iyi sizce yoksa , kendini hatrı sayılacak derecede uzun bir zamandır zirvede olduğunu bize kanıtlamış olan İphone mu daha iyi?

Benim kendi düşüncem Huawei daha iyi.

LÜTFEN DÜŞÜNCELERİNİZİ BELİRTİN.
ÜSTE OYLAMA VARDIR.
Iphone : Pahalı yani...
Huawei : Pek güvenmiyorum. Amerikadaki siyasi olayları biliyoruz...
Yani telefonu sadece kamerası vb için mi alıcaksın yoksa gaming olaylarımı için alıcaksın onu bilmemiz lazım.
139158

Xiaomi kullanıyorum... Hiç PİŞMAN deyilim. 1.6 k (1600TL) ye PUBG, Cod mobile gibi bütün telefon oyunlarını (Galiba ARK hariç) bütün telefon oyunlarını oynayabiliyorum.

Telefonum : Xiaomi Redmi 6 Pro
++Kamerası da iyi... 20MP. Yani baya kaliteli.
Sana önerim şu olsun. Telefonu daha çok NE için alıyorsun. Sadece arama ve instelgram vb için diyorsan max 2k (2000TL) ye telefon al geç... Pahalıya gitmeye gerek yok....

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Iphone dediğimiz ürün kullanıcı tokatlamaya eğilimli bir ürün. Tamam kendine has bir işletim sistemi var ama bazı insanlar konu Iphone olunca Android telefonlara öcü gözüyle bakıyor.
Telefonunuzun başına bir şey gelse Iphone'ların tamiri çok daha pahalı
Kamerayı koruyan cam için Apple safir diyor ancak değil. Kaliteli mal meselesi kağıt üstünde biraz da
Iphone'larda hızlı şarj özelliği var ama kutusunda gelen adaptör hızlı şarj desteklemiyor
gibi gibi birçok eksiği var hala Iphone'ların diğer telefonların yanında. Ama elit durduğu için insanlar bilgi sahibi olmadan taviz veriyor.
Ben olsam Huawei tercih ederim, gerçekten vaadettiğini veren ve isminin arkasına sığınıp müşteriyi soymaya çalışmayan bir marka
İşletim sistemi konusunda atacakları adımlar netleştikten sonra bu konuşmalar tekrar yapılabilir ancak son 2-3 yılda Huawei>Apple