Hub Sunucu Açıcam Yardımcı Olurmusunuz ?

emirets21

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Herkese Merhabalar, Ben bir HUB sunucu kurmak istiyorum bana yardım edebilecek birilerini arıyorum ilk defa HUB sunucu kurucam içinde Minigames(Katil Kim,Eggwars,Bedwars,Skywars v.s), Survival Games, PVP, Skyblock, Faction olsun istiyorum hazır paketi olan ve kurmama yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum ücreti çok abartı olmazsa verebilirim. Harita açısındanda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ücreti çok abartı olmasın kısmından kastettiğin nedir ? 10 TL ye falan bunu yapacak adam olduğunu sanmıyorum. Fiyat tuzlu olacaktır şayet kaliteli bir şeyler bekliyorsan. Bunların her biri için ayrı sunucu alman gerektiğini de unutma faction ile skyblocku aynı sunucuya kuramazsın. Yani böyle bir proje için kesenin ağzını açman gerek.

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam ücreti abartmadan sunucular için en az 200 diyeyim. Hazır paket kullanmak pek akıllıca bir iş değil her biri için ayrı bir paket satın alsan buda bir 100 eder. Haritalarda baya fazla olabilir ama sadece spawn olarak ele alırsak oda bi 50 tl eder. Yani hocam kısacası sen bu işte pamuk eller cebe olmadan , bir ortak bulmadan yapman çok zor... Hiçbir Hub Sunucu tek seferde 6-7 tane farklı oyun tipiyle kurmadılar , o oyunların , minigamesler'in hepsi yıllar içinde düzen aldı... Biliyorum biraz uzun yazdım ama tavsiyelerimi dikkate almanı umarım iyi günler....