ArtzEge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm. beyler ben bi hub sunucusu kurmak istiyorum 8gb host-batihost lütfen iletişime geçip yardım edin lütfen ! [creative-kitpvp] istiyorum

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
hub için min 16gb lazım (16gb bile yetmezde bence 2 oyundan fazla kurcaksan neyse) 8gb ye kurarsan çok sıkıntı yaşarsın ben tek sunucu var onda 8gb ram var kimi zaman o bile yetmiyor
oyun önerisi istersen genel oyunları kur minigame belli bi onlineye ulaşmadığın müddetçe işlemez örn şunları ekleyebilirsin skyblock faction survival vb

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
hub için min 16gb lazım (16gb bile yetmezde bence 2 oyundan fazla kurcaksan neyse) 8gb ye kurarsan çok sıkıntı yaşarsın ben tek sunucu var onda 8gb ram var kimi zaman o bile yetmiyor
oyun önerisi istersen genel oyunları kur minigame belli bi onlineye ulaşmadığın müddetçe işlemez örn şunları ekleyebilirsin skyblock faction survival vb
Bungeecord sunucu için 8 gb gayette yeterli. Eğer düzgün bir paketin varsa 4 bile kullanabilirsin.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bungeecord sunucu için 8 gb gayette yeterli. Eğer düzgün bir paketin varsa 4 bile kullanabilirsin.
dostum denedim güven bana 8gb yetmiyor ztn lobi ye 512 versen bungee ye 1gb versen survival 2gb (yetmezde oyuncu artınca neyse) desek opsky fln kuracaksa min 5 6 gb öneririm daha altı zamanla yetmecektir 1.5gb eksik bile çıktı ram .

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Başlangıç için 8GB yeterli olacaktır, tabii sunucularının içeriğine de bağlı bu. 16GB almana gerek yok, sunucun tutarsa 16GB olarak yükseltirsin. Kim bilir belki de 32.

ArtzEge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw tek sorduğum 8gb ile hub sv kurmak çıkardığınız olaya bak aga :D

ArtzEge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
RLC Discord üzerinden eklermisin? SiritoxX_2#9223

ArtzEge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya anlamıyorum beyler sizi :D Discord'dan ekleyin ayrıntılı konuşalım My Life 61#9223

Akifmi37

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discordan Eklersen Yardım Edebilirim
Akif B. | 19#5635