Yardım Huni Parçalanıyor

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.14.4
Merhaba saygılı forum üyeleri, bu gün ilginç bir sorundan bahsedeceğim.

Minecraft'ta hunileri sandığa doğru diziyorum. 10 tane dizili huni var diyelim. İlk huniye bir eşya attım. Bu eşya hunilerde ilerlerken örneğin 3. sıradaki huni parçalanıyor. Sonra o huniyi yerleştirip 3. sıradaki huniye eşya atıyorum, tekrar parçalanıyor. Diğer hunilere attığımda ise hiçbir sorun olmuyor.

Neden böyle bir sorun yaşıyorum?

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1,14,4 ün genel bi sorunu olabilir. Başka türlü bi fikrim yok.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
151853

Beyler artık şu sorunu çözümleyelim. Bakın yukarıdaki örnek ile anlatacağım. Sizin için profesyonel çizim yeteneklerim ile hemen çizdim. Soldan sağa huniler içerisinden obje akıyor ve bazı huniler kendi kendine kırılıyor. Sorun bu.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 151853
Beyler artık şu sorunu çözümleyelim. Bakın yukarıdaki örnek ile anlatacağım. Sizin için profesyonel çizim yeteneklerim ile hemen çizdim. Soldan sağa huniler içerisinden obje akıyor ve bazı huniler kendi kendine kırılıyor. Sorun bu.

Açıkçası şaheser resminden sorunu tam olarak anladım. Fakat, ilk defa böyle bir sorun görüyorum. Aklımda tek:

• Biri gelip gizlice kırıyor olmasın
var. Belki de;
1,14,4 ün genel bi sorunu olabilir. Başka türlü bi fikrim yok.

Bu sebepten kaynaklanıyordur. Umarım en yakın zamanda çözersin.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Açıkçası şaheser resminden sorunu tam olarak anladım. Fakat, ilk defa böyle bir sorun görüyorum. Aklımda tek:

• Biri gelip gizlice kırıyor olmasın
var. Belki de;

Bu sebepten kaynaklanıyordur. Umarım en yakın zamanda çözersin.
1.15.2'ye geçtik. Yabancı forumlarda WorldGuard bugu deniliyor ama halen çözemedim.