Hunter X Hunter 2011 Anime Tanıtımı

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hunter X Hunter Tanıtım

Teknik Bilgiler:
Animemiz Yoşihiro Togaşi tarafından yaratılmış bir anime/manga serisidir.Animemizin ilk bölümü 2 Ekim 2011'de yayınlanmış son bölümü ise 23 Eylül 2014'de verilmiştir.100'den fazla bölüme ev sahibi yapan bu anime reddite göre 2019 eylülden önce geri dönebilirmiş.Anime Bilim-Kurgu-Aksiyon-Dram-Arkadaşlığı konu alır

Konusu:
Animemiz, baş rolü olan Gon Freecs'i konu alıyor.Temel olarak Avcılar cemiyeti adlı bir yer bulunmakta yetenekli insanların zorlu bir sınava girip kazananların avcı olduğu ve avcılık faydalarını kazandıkları yerdir.Avcılar çoğunlukla orta çağ animelerimizde gördüğümüz maceracılar gibi. Gon Freecs'in babası bir avcıdır ve oğlunu bırakıp giden 9 yaşlarında avcı olmuş birisidir. Gon Freecs'de babasını bulmak için avcı olmaya karar verir ve babasının avcı olduğu yaşlarda Gon Freecs'de avcı sınavına girer.Avcı sınavında yan baş rollerimiz olan Killua,Kurapika,Leorio ile tanışır.Bu gruptaki herkesin kendine has bir amacı vardır. Kurapika intikam için buradadır,Leorio sadece zengin olmak için/doktor olmak için buradadır. Killua ise azılı seri katil ailesine üye bir çocuktur tek amacı ise sınava girip eğlenmektir.Azılı bir sınavdan sonra Gon Freecs avcılık sınavını kazanır bu arada Killua ile arkadaşlıkta kazanır.Ardından bu ikili Gon Freecs'in babasını bulmak için yollara düşer sonra başımıza bir animede aradığımız her şey gelir, Duygu-Aksiyon-BilimKurgu ve diğer güzellikler! Kısaca izlemenizi tavsiye ediyoruz bir kişisel gelişim aksiyon hikayesi diyebiliriz.

118732

AnimeList Puanı: 9.12
Benim Verdiğim Puan: 9.30

Her geçen gün yazılarımda gelişmeye çalışıyorum.Destek olursanız çok sevinirim
Konuya erişim iyi olursa tüm karakterlerin tanıtımını yakında yapacağız.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Reddit kaynak alınacak bir site değil ama :(