Hypixel'in yeni getirdiği SkyBlock, Türkiye'ye getirilirse ilgi görür mü?

Sizce, Türkiye'ye getirirsek tutar mı?

• Hayır, ilgi çekmeyeceğini düşünüyorum.

Kullanılan: 7 50.0%
  • Evet, ilgi çekeceğini düşünüyorum.

Kullanılan: 7 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

beeboy07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hypixel ekibi Skyblock üstünde 6 ay çalıştılar, birbirinden bağımsız birçok sistem var. Sanırım türü Skyblock CO-OP. Doğrusu böyle görmüştüm girdiğimde. Yani buradaki oyuncu kitlesi böyle bir oyunu oynamayı hak etmiyor ama ben oynadım. Uyarlamasını yapmak için Hypixel developerları düzeyinde programlama dili bilmek gerekir. Yani önünde sanırsam 2-3 yıl var, başarılar :D

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Neymiş türk oyuncu kitlesi şunu bunu beğenmiyormuş bazı türlerde sıkışıp kalmışlar falan zart zurt.. Hepiniz birer profesyonel java programcısısınız ortaya mükemmel bir eser çıkardınız oyuncular burun kıvırıyor öyle mi? Sağdan soldan gördüğünüz ufak şeyleri skriptle yapmaya çalışıyorsunuz sonra vay efendim niye tutmuyor ki? o kadar satır da kod yazdık... Rahatsız oluyorum artık saatlerce tartışabilirim bu konuda.
Ow ben de saatlerce tartışabilirim, trilyon tane sistem kodladım Skript ile.

Sunucumu beğenmeyen kişileri sayıyordum 3 tane çocuk sunucuma gelip küfür edip çıktılar. Tüm yorumlarım efsaneydi. Herkes sunucumu beğeniyordu evet. ortalama 1 online vardı. Bir zamanlar senin gibi düşünüyordum. Ama öyle bir dünya yok.

Son düzenleme: