Hytale Türkiye

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran Alıntısı.PNG

Hytale Türkiye

Artık yeni bir oyun ile devam etmek istiyoruz, tabii herkesin düşüncesi farklıdır ama biz istiyoruz!
Uzun yıllardır Minecraft dünyasında en çok oyuncu çekmeyi başaran Hypixel Network sunucusu bugün bizleri yeni bir oyun ile karşılıyorlar...
Hypixel Studios adına çalışan geliştiriciler uzun bir zamandır Minecraft'a benzer gizli yeni bir oyun üzerinde uğraştılar ve şimdi ise oyunun ismi, fragmanı ve daha birçok bilgisi yayınlanmıştır.

Oyunun ismi: Hytale. Bu oyun Hypixel Studios tarafından hazırlanmıştır ve çok yakında PC&Mac platformlarına yayınlanacak olan yeni bir oyundur.
Hytale oyunu Minecraft'a çok benzemektedir ama normalinden daha da geliştirilmiştir ve Mojang tarafından değil, Hypixel Studios tarafından yapılmış bir oyundur.

Hytale Fragman:

İşte Hytale'de yapabilecekleriniz;
Oyunu Tek Başına veya Arkadaşlarınız İle Oynayabileceksiniz.
Sunuculara Katılabileceksiniz. (Hunger Games, Skywars, vs. gibi mini oyunlar dahil.)
Kendi sunucunuzu oluşturabileceksiniz.
In-game Scripting desteği ile oyun-içi birçok şey yapabileceksiniz.
Ve daha fazlasını Hytale'nin Web Sitesi veya Discord sunucumuzda bulabilirsiniz.

Hazır Anti-Cheat (Hile Koruması):
Her zaman Minecraft'a hazır hile koruması sistemi istemiştik ama hiçbir zaman gelmemişti, bu yüzden sunucu sahipleri hileleri tek başına engelleyebilmeleri için büyük mücadele verirlerdi.
Ancak, Hytale oyunu, HAZIR Hile Koruması sistemini de ön planda tutması bekleniyor. Böylelikle sunucularda hilesiz ve rahat oynayabileceksiniz veya kendi sunucunuzu oluşturduğunuzda herhangi bir hile koruması sistemi ile uğraşmanız gerekmeyecektir.

Hytale oyunu Hypixel Studios tarafından yapıldığına göre fragmanda da görebileceğiniz gibi aynen Hypixel sunucusu ve onun oyunları bulunmaktadır. Peki siz bu veya buna benzer sunucularda mı oynayacaksınız yoksa tek başınıza bir Hytale sunucusu mu oluşturacaksınız?

Hytale Sıkça Sorulan Sorular

Hytale Nedir?
"Macera ve yaratıcılık yolculuğuna çıkın. Hytale, bir sandbox oyununun derinliğini, oyun oynama oyununun derinliği ile birleştiriyor ve oyuncuları tilt kulelerinin ve derin zindanların zengin ödüller vaat ettiği, prosedürel olarak üretilen bir dünyaya çekiyor. Hytale, kullanımı kolay ve güçlü araçlar kullanılarak, blok-blok yapımından komut dosyası ve mini oyun yaratmaya kadar her şeyi destekler."

Hytale Ne Zaman Çıkıyor?
"Bu tarih hala doğrulanacak. Oyuncuların eline geçmeye hevesliyiz, ancak bunu mantıklı bir zamanda yaptığımızdan emin olmak istiyoruz. Oyuncu beklentilerine ve ilkelerimize layık görülen ilk izlenimi sunacağımızdan emin olmak istiyoruz. Bu standartları karşılarken, oyunu olabildiğince hızlı bir şekilde sunmak için prodüksiyona razı olduğumuzdan emin olabilirsiniz."

Hytale Hangi Platformlarda Yayınlanacak?
"Hytale, PC ve Mac için oyun platformlarını Linux üzerinde çalıştırabilecek kapasiteye sahip olacak. Geliştirme sırasında oyunu diğer platformlarda serbest bırakma olasılığını araştıracağız, ancak şimdilik odak noktamız PC ve Mac."

Hytale Oynamak İçin Ücretsiz mi Olacak Yoksa Paralı mı?
"Hala iş modelinin detaylarını kesinleştiriyoruz. Bu bittiğinde, daha fazla ayrıntı paylaşacağız!"

Peki bu Minecraftta bulunan Hypixel Network'un kapanacağı anlamına mı geliyor?
"Hayır! Hypixel sunucusu etkin ve destekli kalmaya devam edecek - tam olarak şimdikiyle aynı. Aslında, Hytale'de çalışan ekip iki yıl önce Hypixel sunucu ekibinden ayrıldı. Geçerli Hypixel sunucusu oynatıcılar, güncelleme, yeni içerik veya destek kalitesinde herhangi bir değişiklik fark etmemelidir."

Hytale'nin Resmi Web Sitesi:
hytale.com

Bu güne kadar Forum Gamer'ın en önem verdiği oyun Minecraft olmuştu ve şimdi ikinci en önem vereceğimiz oyun Hytale olması beklenmektedir. Bizlerde Hytale kategorisini aktif etmiş bulunuyoruz ve bütün üyelerimizi bekliyoruz.

Kendi Şahsi Düşüncem:
Bu yeni oyun beni çok heyecanlandırdı, Minecraft'tan çok daha iyisi olacağı kesin ve fragmandaki kadar güzel bir oyun olursa Hytale sunucusu açmayı da düşünüyorum. Sizin görüşlerinizi de yorum kısmında bekliyor olacağız!

Ayrıca...
Yıl sonuna kadar :hytale: :hytale: yazıp (Hytale Emoji)
emojisi kullanan ve bu yeni oyun hakkında kendi görüşünü belirten herkese Hytale'da Heyecanlı unvanı verilecektir.

hytale.jpg

Hytale-Türkiye.jpg

hytale-forumu.jpg

kerimcan214

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olacak sabırsızlıkla bekliyoruz :hytale:

Son düzenleme:

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir oyun olmuş sabırsızlıkla bekliyorum. :hytale:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ücretsiz bir şekilde açılırsa Minecraft'ı 1 yıl içerisinde geçeceğini düşünüyorum. Ücretli bir şekilde çıkarsa belli bir süre sonra her türlü farklar oluşmaya başlayacaktır. Hypixel'in böyle bir oyun çıkartması cidden beni mutlu etti.

ErenCan34TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Paylaşılan video ve resimlere bakılacak olursa bence gayet güzel bir oyuna benziyor, sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum. Minecraft'ın yerini tahminimce tutamaz fakat aralarında ufak bir kapışma yaşanabilir diye düşünüyorum. Sonuçta yeni bir oyun, geleceği var. :hytale:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Güzel bir oyun yapmışlar, tebrik etmek lazım açıkçası çok beğendim. Minecraft'ın sunduğu oynanış tarzını değiştirmişler ve bu oynanış tarzının da eklentiler ile daha da değiştirilebileceği mümkün görünüyor. Umarım oyun tamamlanır da bir deneme fırsatı bulurum. :hytale:

oyunimparatoru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
efsane bir şey olcağa benziyor inşallah bilgisayarlar kaldırabilir :hytale:

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft'tan çok daha kaliteli ve eğlenceli bir oyun görüyoruz bakalım nasıl olacak? :hytale: