Hytale Türk Sunucuları

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
Mesajlar
3,606
En iyi cevaplar
92
Beğeniler
5,529
Puanları
9,030
Ruh hali

Hytale Türk Sunucuları

Merhabalar! Bu kısımdan Hytale Türk Sunucuları bölümünün kurallarına ulaşabilirsiniz. Eğer bir Hytale sunucunuz varsa ve bunun reklamını yapmak istiyorsanız Hytale Türk Sunucuları bölümüne konu açabilirsiniz; konunuz bölüm moderatörleri tarafından onaylanacaktır. Onay alan konular belirli özellikleri taşıyan konular olmalıdır, bu konular için ilgili şartlar aşağıda belirtildiği gibidir:
  • Sunucudaki haritaları içeren en az 2 görsel bulunmalıdır.
  • Konu içeriğinde en az 1 tane yetkili belirtilmelidir.
  • Konuda sunucuya ait IP adresi veya alan adı bulunmak zorundadır.
  • Sunucuda mevcut olan nitelikler (Kurallar, sunucudaki eventler veya yarışmalar, ekibinizin tecrübeleri ve bunlar gibi bilgiler.) belirtilmiş olmalıdır.
  • Sunucunuz hali hazırda açık olmalı ya da tadilat aşamasında olmalıdır.
  • Discord sunucu bağlantılarının paylaşımı, belirli şartlarda izne tabi değilken, bazı durumlarda izne tabidir; forum kurallarındaki Reklam başlıklı metni okuyun lütfen.
  • Hytale oyunu, doğrudan topluluk fikirlerini serbest kılan bir oyun olduğundan, farklı server türleri olabilir. Farklı bir türde sunucunuz varsa, bunun için bölüm açılması talebinde bulunmak için Forum Destek kategorisini kullanabilirsiniz.
Bu kurallar dahilinde, topluluk oyuncularına sunucular hakkında ön bilgi kazandırmayı hedefliyoruz; herhangi bir kullanıcıyı sunucunuza dahil edebilmeniz için, belirli bir düzene sahip olan, anlaşılır ve okunaklı olan, zengin bir içeriğe sahip olan bir konuya sahip olmanız gereklidir. Bölüm kurallarına uygun olmayan konular silinir, lütfen konunuzun yedeğini alınız.
 Üst