Onaylı Tanıtım /asadmin komutları kullanılmıyor. Adalar silinmiyor (ÇÖZÜLDÜ)

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba /is yazarak adamı kuruyorum daha sonra /is restart yazıyorum silmem için onay istiyor sonra /is confirm yazıyorum 2 hakkım kalıyor. Siler silmez yeni bir ada kuruyor tekrar başlatıyor ben ada silindiğinde beni spawn a atmasını istiyorum.

Bir de /asadmin delete {oyuncu} yaptığımda sunucu direkt olarak çöküyor crash report vermiyor sunucu da hiçbir yazı yazılmıyor konsola stop yazıyorum sunucu da gene tık yok.

Hatayı bir de videodan izleyin.

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Sürüm uyuşmazlığı var. PaperSpigot son sürüm kullanın ve ASkyblock klasörünü -data dışında- silin.

119002

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
/is restart adayı silmiyor sıfırlıyor sunucu çökmesine gelirsek yukarıda arkadaş yazmış onu dene

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
ayrıca plugin listeni atarmısın ve o anki logu

Zephryous

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord adresimden bana ulaşırsan detaylı bir şekilde yardımcı olabilirim.

Zephryous#4333

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
/is restart adayı silmiyor sıfırlıyor sunucu çökmesine gelirsek yukarıda arkadaş yazmış onu dene

Evet, is restart adayı silmiyor sıfırlıyor. Bu normal. Asadmin delete'nin silmesi gerek.

---

Hata vermiyor sunucu donuyor sadece konsola bir şey yazılmıyor demişsin, sunucu o durumdayken 60 saniye beklersen spigot otomatik crash report bastıracaktır, oradaki hatalardan hangi modülün sorunlu olduğunu vesaire görebiliriz.

Ekstra olarak beklemek istemiyorum veya olmuyor diyor isen sunucunun ana klasöründe bulunan spigot.yml dosyasından timeout time ayarını değiştirebilirsin. Hata raporu aldıktan sonra tekrar 60 saniye yapmayı unutma.

Bunun dışında askyblock sürümünün güncel olduğuna emin ol. Sunucu sürümüne uygun olup olmadığını da kontrol et.

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet, is restart adayı silmiyor sıfırlıyor. Bu normal. Asadmin delete'nin silmesi gerek.

---

Hata vermiyor sunucu donuyor sadece konsola bir şey yazılmıyor demişsin, sunucu o durumdayken 60 saniye beklersen spigot otomatik crash report bastıracaktır, oradaki hatalardan hangi modülün sorunlu olduğunu vesaire görebiliriz.

Ekstra olarak beklemek istemiyorum veya olmuyor diyor isen sunucunun ana klasöründe bulunan spigot.yml dosyasından timeout time ayarını değiştirebilirsin. Hata raporu aldıktan sonra tekrar 60 saniye yapmayı unutma.

Bunun dışında askyblock sürümünün güncel olduğuna emin ol. Sunucu sürümüne uygun olup olmadığını da kontrol et.
Sunucunuzun emektarı olarak yorumunuz için teşekkür ederim. Sorunu hallettim ya ASkyBlock klasörünü sildim askyblock.jar ı da sildim TacoSpigot yükleyerek skyblock'un 1.12.2 ve altı sürümünü indirdim sorunsuz çalışıyor /asadmin ama sıkıntılarımın hiçbir zaman bitmeyeceğini bildiğim için yeni bir sorun yaşıyorum :D Şu konuya da bir el atar mısınız.

Ada oluşturma: /is yazınca schematic panel gelmiyor.