İbretlik Bir Güzel!

Sizce Hikaye Güzel Miydi ?

• Evet , gerçekten bu hikayeden bir sonuç çıkardım...

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır , bu hikayeden bir şey anlamadım.Yorumda bunu belirtirsen sevinirim...

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sessiz bir kış günü.O bembeyaz kar tanelerinin teker teker inişi.O yerdeki karların
beyaz örtüye bürünmesi.Yanakları kızarmış , kalın kalın dolaşan o insanların oynayışı.
Bir ev , içinde bir aile.Sabahleyin kalktıklarında selam , akşam yattıklarında
iyi akşamlar.Güzel anlaşır , güzel davranır , uyum ve düzen sağlanır.Hergün düzenlice
işlerine , okullarına , gitmesi gereken yerlere gider , harıl harıl çalışırlar.Günün biri.Aile
üyesi ağlar.Nedeni bilinmez , ailesi ise bunu öğrenmeye çalışır.Elektrik yok nedeniyle
duş alınmaz , eller , ayaklar yıkanamaz.Ailenin maddi durumu sıkıntıda , kalmış kalacağına.
Komşudan su ister , boş ; arkadaşlardan , akrabalardan su ister , yok.Bir türlü tutturamaz , okula
pis , kokulu , kötü bir şekilde gidilir.Aile işe giremeyecek kadar tembel.Ama ağlayan çocuk gidemez.Aile nedenini öğrenmek için
bu ağlayan kişinin yanına gider ve " Sen neden ağlıyorsun ? " . Der " Ya ailem.Sularımız gelecek mi ? "
.Ailesi üzgün , mağdur durumda " Maalesef gelemeyecek. " . Eee... ? Peki ağlamamın sebebi
ne olabilir ? " .Ortamda bir sessizlik...

SON

Evet arkadaşlar hikayem bu kadardı.Umarım hikayemi beğenir , bir ibretlik
almışsınızdır umarım.İyi günler!...

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Fazla hata yapmışsın. Hikaye sanki kopuk kopuk. Anlatım da bozuklukların var, ayrıca noktalama işaretlerinde hatalar bir hayli fazla. Üzülerek söylüyorum; hikayeyi beğenmedim.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Burada ben hikayenin anlatım biçimi değil ,
vurgulamak istediğim şeyi anlattım.Bunlar arasından
sadece yazı biçimine bakmanız gerçekten çok tuhaftı...
İyi günler.

Skydentr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hikayeleriniz hep kısa biraz uzatın daha iyi olucaktır. Ayrıca biraz geliştikten sonra kendi kitabınızı çıkarabilirsiniz. Yaşınız küçük diye çıkaramayacağınızı sanmayın. 13 yaşında kitap çıkaran Alman bir çocuğun kitabı milyonlarca satıldı. Adını hatırlamıyorum hatırlarsam yazarım. iyi günler..